Bir kızın telefonunu istediğinizde hemen verse ne düşünürsünüz?

Ben bir kaç hafta tanıdım biri telimi istedmde hemen verdm ondan sonra hergün mesaj atmaya başladı bnde konuştm bisüre sonra bakire oldumu anladı ve ama canın istiyo dimi dedi konuyu kapattıkça devam etti ve

bidaa konuşmayalm dedm aynı sınıftayz yüzüne bakmıom sizce telimi hemen verdm ve her mesajna cevap verdm diyemi beni kaşar falan sandı nedn düzgün bir ilişkim olmadı ben sevgili olurz diye düşünrken o sapklk yaptı neden

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Önemseme bu arkadaşını... Hemen ilk görüşmede telefonunu vermek konusunda da emin olmayı bekle, emin olmazsan ilk görüşmede verme numaranı kimseye...

0|0
    0|0
    • Derste yanimda oturuyodu biraz tanistk sohbet ettik sonra senin numaran neydi diye telefonunu açti yazmaya basladi bnde söledm hmn düzgün biri sandim

• Kankasilada ii anlasiyoduk artk ikisindende nefrt ettm bide özür dilerm die mesaj atio

• umursama, cevap da verme...

Erkekler Ne Diyor 5

• Telefon numarasını ezbere bildiğini düşünürdüm..

2|0
    0|0
  • sorun sende değil bizde ruhumuzda var sapıklık.

0|0
    0|0
  • önyargıyı sevmem önce bir yoklarım

0|0
    0|0
    • İki ay falan konustuk daha önce kimsele çikmadm onun davet ettiği yerlerede gitmedm ama yinede böle davrandi ya

• Demekki yeterince zeki değilim ama bundan sonra hiçbi erkekle konuşmicam

• son konuşacağın erkek bendim eklede muhabbet edelim açılırsın kıyamam sana :)

• sende bir sıkıntı yok. ama konusmanın oralara varmasını bile sağlamadan durdur. ;)

0|0
    0|0
  • Telefonumu verdım dıye benı kasarmı sandı diyerek kezbanlıkta yeni bir nirvana çizgisi çizdin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sınıf arkadaşınmış. önceden muhabbetin de varsa hemen numaranı verdin ve cevap yazdın diye kaşar olmazsın. ama amacını öğrendiğin halde konuşmaya devam edip azarlamazsan hatta sağlap bir küfür etmezsen evet kaşar olduğunu düşünür.

1|0
    0|0
Yükleniyor...