Aşık mıyım nasıl anlarım?

Ya normalde ben erkeklerden hoşlanıyordum.Çıktığım çocuk felan vardı seviyordumda yani hiç aşık olmamıştım ama sarılması felan hoşuma giderdi ama son 2 senedir bir gairplik var.Erkeksi kızlar çok ilgimi çekiyor.Geçen sene kendi kendime sürekli saçmalama saçmalama deyip unutturmuştum ama bu sene yne bir kızla tanıştım ve gerçekten çok erkeksi bir karakteri var beni korumaya çalışıor felan çok heyecanlanıyorum kalbim yerinden çıkacakmış gibi oluyor ama bir erkek öyle bir şey yaptığında heyecanlanmıyorum normal bir şeymiş gibi hissediyorum.

Geçen gün kızı rüyamda öperken gördüm.Derste felan hep bunu izliyorum göz göze geldiğimizde gülüşüyoruz felan.

Onunla birlikteyen çok mutlu hissediyorum bizden başka kimse yokmuş gibi.Şimdi nası bir durum bu?Ben lezbiyen miyim?

Not:Çevremde benim gibi hisseden bir kaç kız daha var.Bir çok kız o anlattığım kıza takık durumda.Yakışıklı kız derler ya hani öyle bir şey.

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba arkadaşım,

Şu an cinsel kimliğini bulmaya çalışıyorsun, bu süre içinde kendinle çeliştiğini düşündüğün bir çok deneyim yaşamayı isteyecek ve/veya yaşayacaksın... Sonrasında ise asıl cinsel kimliğin oturmuş olacak...

0|0
    0|0
    • 22 yaşında cinsel kimlik mi oluşuyor?Üniversite 2.sınıf öğrencisiyim ben :S

• @dananinkuyrugu, david reimer vakasını araştırmanı öneririm.

• @rubatum daha önce okumuştum, teşekkür ederim... Bunun cinsel kimliği keşfetmekle ilgisi yok ki ama

Erkekler Ne Diyor 8

• Şanslı günündesin :)

link

2|0
    0|0
  • Bıyığı favorisi vr mı kızın ?

0|0
    0|0
  • yanlış anlama çok basit bunu çözmek bir lezbiyen videosu aç birde erkek bayan p*rnosu aç tart bakalım hangisinden daha çok zevk alcaksın !

0|0
    0|0
  • 23 ldum hıç bı sevgılım olmadı ulan kız halıyle benden onde vay mk ...

0|0
    0|0
    • @dananinkuyrugu, david reimer vakasını araştırmanı öneririm.

• geciçi bir durum gibi gelıyor ama bellı de olmazlezbıyen de olabılırsın

0|0
    0|0
  • bende bazı erkeklerden hoşlanıyorum oyyşş

0|0
    0|0
  • cinsel yondende ıstek duyuyomusun :D

0|0
    0|0
    • Hayır.Cinsel istek yok.

• ozmn etkılesım ya olabılır yanı :D

• sevişmek mi istiosun onunla yoksa sadece onu takip etmek ona bakmak mı ilgini çekiyo

0|0
    0|0
    • Hayır cinsel anlamda kesinlikle ilgimi çekmiyor.Cinsel anlamda erkeklerde hiç ilgimi çekmiyor.Sadece kıza bakmak ona sarılmak felan çok hoşuma gidiyor.Mutlu hissediyorum çok mutlu.

• Devam edip etmemek benim elimde olan bir şey olsaydı böyle bir sevgi hiç başlamazdı zaten.Gerçektne kendimden tiksinmeye başladım ya kız kim bilir beni ne olarak görüyor ben ne hissediyorum.

• sen istemezsen bu ilgi daha fazla ilerlemez kafanı sürekli onunla meşgul ederek onunla ilgili şeyler düşünerek vaktini geçirirsen bilinçaltına daha fazla yerleşmesine izin verirsin tamamiyle senin elinde olduğunu düşünüyorum ben

Kızlar Ne Diyor 5

• Onun seni kollaması sahıplenmesı hosuna gıdıyo ona karsı sevgı beslıyorsun

.Senın lezbıyen oldugunu dusunmuyorum :)

0|1
    0|0
    • Evet ya ama gerçekten çok iyi hissettiriyor.Ne derdim varsa unutuyorum.Zaten bende cinsel anlamda hiçbir şey hissetmiyorum.Ama sorun,içimde erkeklere karşıda cinsel bir çekim yok

• lezbiyen olsan bile anormal birsey degil bence dogal karsılıyorum ben olabilir. ben sizin arkadas ılıskınızde bırbırıne sevgınız cok ve sadıksınız bu yuzden ıcınız ıcınıze sıgmıyor gıbı sankı ne bıleyım farklısınız ama guzel bısey ya :))

• Gerçekten farklı ya birbirimize sarılırken felan cidden çok içten sarılıyoruz.Kıza görüşürüz diyesim gelmiyor benimle gel demek istiyorum neyse daha fazla atlatmayım muhtemeşen hoşuna gitmeyecek bir konuşma bu :D

• ne kızmış bee bütün sınıfı sıraya dizmiş

0|2
    0|0
    • Sınıf olarak düşünme kız bayağı popüler basketbolcu bir kere.Boyu felan çok uzun gögüsleride yok decek kadar küçük.

• ya cahil cahil hep bir ağızdan ''lezbiyensin'' deyip duruyorlar nasıl sinir oluyorum var ya..

0|0
    0|0
  • biz kızlar hemcinsimizden erkeklere nazaran daha kolay etkileniyoruz :) sana tavsiyem bu düşünceleri uzaklaştırmak için bir şeyler yap. çünkü bir kere başlarsan muhtemelen devam eder,buna alışırsın ve toplum bunu kabul etmez ileride sıkıntı yaşarsın. iyi düşün.

0|0
    0|0
    • Nasıl bırakabilirim? Kız bana iyi davrandıkça içim bir hoş oluyor?Ya ama görmeniz lazım ya sevgilim gibi sürekli beni korumaya çalışıyor kıskanıyor felan kendine çekip sarılışları felan çok garip gerçekten o erkekmiş gibi hissediyorum ve çok fazla hoşuma gidiyor.

• ona yakın olmaya devam edersen bırakamazsın. bunu engellemek istiyorsan o kişiden ve o tür ortamlardan uzaklaşman gerek.

• Onu bırakırsam ölürüm sanırım :/ Ben bu duyguları reddetmeye devam edeyim en iyisi ya görmezden geleceğim başka çare yok onunla çıkmak gibib ir düşüncem yok evlenmek istiyorum çocuk sahibi olmak.Bir kıza aşık olmak gibi bir düşüncem yok.Olursamda yapacak bir şey yok sadece hiçbir şey yokmuş gibi davranacağım onu gerçekten çok seviyorum ve bırakamam :/

• ya canım lezbiyen değilsin o belli ama o tarafa doğru eğilimlerin başlayabilir ya da bir seks bir hayatın olabilir ileride çünkü ona aşık gibi konuşuyorsun onu çok övüyorsun onu çok sevdiğin belli...

0|1
    0|0
    • Yazdıklarını okurken bile salak salak sırttım düşün artık.Ya cinsel anlamda hiç ilgimi çekmiyor lütfen mdemi bulandırıuyor ama aşk anlamında sanırım erkeklerden daha çok ilgi duyuyorum ona.Hayatımda görüp görebileceğim en nazik insan o ve kaybetmek istemiyorum yavaş yavaş kıskanmayada başlaıdm zaten lanet olsun bir çzöüm yolu önerim lütfen ya böyle devam ederse ciddi ciddi aşık olacağım :/

• Ya onu bırakamam cidden şimdi size söylemesi kolay geliyor ama öyle bir arkadaşı kimse bırakamaz inanın.Alıştım bir kere ona hemde çok fazla aynı sınıftayız aynı dersleri görüyoruz zevklerimiz tarzımız her şeyimiz birbirine benziyor kalkıpta böyle birini bir anda silemem benim için çok değerli.En yalnız hissettiğim zamanlarda kimse değil sadece o vardı..Etmem sanırım...Neyse ya yapacak bir şey yok elimden bir şey gelmiyor belkide sadece heves gibi bir şeydir geçer.Yada merak :S

• benim zaten onu bırak dememin sebebi çözüm yolu istediğin içindi bana kalırsa dostluğunu sürdür ama kendine de sevgili yap bence belki ona aşık olmaya başladıkca o kızı da arkadaş olarak görmeye gidersin etmem sanırım demişsin eğer o seni öper de devamını getirirse sende yine itiraz edemezsin gibi geliyor bana sence? birde eğer ileri gitmek istemiyorsan onunla yanlız ortamda kalmamaya çalış örnek ev gibi yoksa itiraz edemiyeceğin şeyler yaşabilirsin...

Yükleniyor...