Hoşlandığım kişi gay mi?

uzun süredir bir çocukla konuşuyorum,4-5 kişiyle anca çıktığını ve kimseyle çıkamadığını söyledi.nedenini nilmiyormuş.neden olabilir sizce?gay mı?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Ne alaka 40-50 kişiyle mi çıkması gerekiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• karakter meselesi... kaliteli kızlardan hoşlanıyorsa, kriterleri belliyse kolay kolay her kızla çıkmaz...

0|0
    0|0
  • ne alakası var şimdi bunun gay likle belki folloş değildir sevdimi tam seviyodur herkese yavşamıyodur her önüne gelenle denemiyodur

0|0
    0|0
  • Kızcaazım sen kafayı peynir ekmekle mi yedin? 27 yaşındayım ve asla beğendiğim bir kızla baş başa bir yerde bulunmadım. Bu bir ahlak ve temizlik göstergesidir. Bunun gaylikle ne alakası var?

0|0
    0|0
  • 4-5 kişiyle çıkmış az değilki. Belki sıkılmıştır kafa dinlemek istiyordur psikolojik olarak yeni bir ilişkiyi kaldıracak durumda olmayabilir. Belki eski sevgililerinden birisi hâla kalbindedir. Belki aşık olabileceği bir kızla henüz tanışmamıştır. Bir sürü ihtimal olabilir.

0|0
    0|0
  • Gay sa 4 - 5 kişiyle nasıl çık mıt :>)

0|0
    0|0
  • değil merak etme takma kafana...

0|0
    0|0
  • Ne alakası var kafasına göre kimseyi bulamamış demek.

0|0
    0|0
  • la o ne, la ne o, ne la o, o ne la :)))

0|0
    0|0
  • 19 yaşında arkadaşım var bugune kadar tık olmadı diyor ondanda şüpelenmiyor değilim haa :D

0|0
    0|0
  • gay olmaması için kaç kişiyle çıkması gerekiyor ? 70 ? 80 ? 100 mü .mk kaç ?

0|0
    0|0
  • senle neden cıktıgı konusunun acılmasını istememiştir.

0|0
    0|0
  • 4 5 kişi az mı bence normal :D

0|0
    0|0
  • soru başlığın çok uzun ya da çok kısa

0|0
    0|0
  • Çok ayrıntılı bilgiler vermişsin gerçekten, bence kesin gay.

0|0
    0|0
  • ya bir bas gitt ben 100 kızla çıkıpta arkadn veren erkekleride biliorum sen nabersin yaa;)9

0|0
    0|0
  • kesin gay kesin :D

0|0
    0|0
  • ben hiç bir kızla çıkamadım ve gayette erkeğim mk, ne alakası var,olamıştır,sansı yerinde değildir belki >-<

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 4-5 kişiyle çıkmış ama kimseyle çıkmamış ? Hımm kesin gay.

0|0
    0|0
  • olabilir bence uzak durmakta fayda var :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...