Erkeklerin korunma yöntemi?

merhabalar korunma olarak hep kadınlar birşeylerle uğraşır falan ama ben araştırdım erkeklerde tüp bağlama yöntemi oluyor ve ileride ben bundan yaptırmak istiorum hem daha rahat hem daha geçerli acabamı sorusunu tamamen ortadan kaldırıyormuş. olabilme ihtimali yok yani artık ancak kafama takılan şey tüpler bağlandığı zaman boşalma oluyormu olmuyormu ya da boşalma oluorda sperm derecesimi düşük şekilde oluyor? bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim:)

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kanallar bağlatılınca boşalma yine oluyor çünkü meni testislerde üretilmiyor, orada sadece sperm üretimi yapılıyor. Bu durumda da boşaldığında meninin içinde 1 tane bile sperm olmuyor. Yalnız bundan geri dönüş yok diye biliyorum. Yeterli sayıda çocuğa sahip olduktan sonra yaptırırsın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• sperm geliyor boşalma oluyo fakat canlı hücre dedikleri kanalı kapatıyolar oyüzden bır avucda boşalsan karşı taraf hamle kalmaz

0|1
    0|0
  • Senin penis cokmu yakiyoda tup baglatcan benzinli disel olmasi daha iyi bosver tupu onu ruhsata isletecen bosa masraf yaa hem performansdan dusersin tavsiye etmem :-)

0|0
    0|0
Yükleniyor...