Kızlık zarı sorunu? Ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar, bunu yazarken çok utanıyorum açıkçası..5 yıllık bir ilişkim, kendi aramızda verdiğimiz sözümüz vardı.

Bu aşk hiç bitmez sandım ben ve birlikte olduk..Bundan bir yıl geçtikten sonra yavaş yavaş soğumaya başladım. Tüm hayatımı geçireceğim insanın o olduğuna inancımı yitirdim, sırf birlikte oldum diye sevgimin bittiği biriyle ilişkiye devam etmek istemedim..

Önceleri aklıma gelmiyordu bu durum..Fakat şimdi okulum bitti, bir sevgilim var, herşey gittikçe ciddileşiyor. Ona söyleyemem, evleneceğim kişi o olmasa da bigün evleneceğim kişiye söyleyemem çünkü ben kendimi yerine koyduğumda kaldıramam karşımdaki insandan beklemem haksızlık olur..

Sizce ne yapmalıyım? Ne yapabilirim? Çok kafama takılıyor artık bu ne olur ciddi cevap verecek olanlar yazsın :(

0|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

• Diktir falan diyenler olmuş ama bence diktirme. O ne ya öyle pantolon paçasımı diktiriyoruz. İstemişsin yapmışsın, yaparken de bundan mutlu olmuşsun. O zaman bununla mutlu olman gerekiyor. Bunu da erkek arkadaşına net bir şekilde zamanı gelince söyle; kabul etmeyecek adamla da işin olmaz canım, bunu sorun eden yarın allah bilir neleri sorun eder.

Severek isteyerek yaptığın birşeyden pişmanlık duyma! Olacaktı oldu, şimdi kendini başkalarına kabul ettirmek adına ne kendi onurunu kır, ne de canını sık. Hem diktirir ve bakireyim dersen daha kötü bir durum.

Söyleyemem karşımdaki insandan beklemem haksızlık olur diye belirtmişsin de güzelim, yaptığın yanlış birşey mi? "Yanlış" diye cevap veriyorsun büyük ihtimal de kime göre, neye göre diye sor bakalım. Ona, bana, başkasına göre hep farklı cevaplar, demekki bunun doğrusu yanlışı yok. Doğal bir süreçti de, isteyerek yaptım, pişman değilim de, kendine, bedenine, kararlarına SAYGI duy. Kusura bakmasın ama erkek arkadaşın da bunu sorun yaparsa, bir gözden geçir onu diyeceğim. Seviyorsa takıntıları olmamalı çünkü, başına kakmamalı; sadece sevmeli, seni sen olduğun için.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Eee yedin naneyi ilaç getirin...

"evlenecegim kişi o olmasa da bigün evlenecegim kişiye söyleyemem çünkü ben kendimi yerine koydugumda kaldıramam" demişsin...

Bunu kaldıramıyorsun da hayatını teslim edeceğin adamın arkasından iş cevirip ben bakireyim diye yalan söylemeyi, onu aldatmayı nasıl kaldıracaksın?

Mesele diktirmek değil, mesele daha ilişkinin başınsa sevdiğini iddia ettiğin kişiyi aldatmak...Ondan sonra o ilişkiye, "nasıl da aldattım" dediğin o kişiye nasıl saygı duyacaksın? Saygı duymadığın kişiyle nasıl evli kalacaksın? O evlilik evlilik olacak mı...

0|1
    1|0
  • durumunuz oldukca zor tabi. ama çıktığınız insana karşıda dürüst olmalısınız. çünkü bir erkek böyle bir durumu baştan bilmek ister. zaten ona daha önce 5 yıl birlikte olduğun birini söylediğinde oda bunu az çok anlayacaktır. ben kız arkadaşımın bana her şeyi önceden söylemesini tercih ederim. zaten biriyle 5 yıl çıktığını anlattıysan ve bunu kabul ettiyse bir çok şeyide kabul etmiş demektir. beş yıl boyunca kardeş gibi oturmadığınızı bilmeyecek kadar saf olamaz. birde şu var bir kız biriyle 5 yıl çıkıyor bunu sorun etmiyorlar sadece kızlık zarını sorun edilmeside garip değilmi herşeyi yap ama sadece içine girmesin bu ne kadar mantıklı bu sadece erkeğin kendini kandırması. kızlık zarı sağlam olan kızın eline erkek eli değmemiş anlamına gelmiyorki. onlar çok daha alalrını yapıyorlar. bir bakire bkalıyorlar ama kalan her şey kullanılmış. ve erkeklerde kendilerini kandırıyor. bence dürüst ol hepimiz insanız ve hata yapabiliriz. erkek arkadaşında bir çok kişiyle birlikte olmuştur. mantıklı bir insan her şeyi düşünerek karar verir. sadece bir şeye bakarak değil.

0|0
    0|0
  • Sözlerimin içini rahatlatacağından eminim. :)

Toplumda bekaret çok abartılcak şekilde ön planda tutulmaktadır bunlar bilinen şeyler o yüzden bahsetmeyeceğim.İleride karşına çıkacak erkekler daha önce hayatlarında başkalarıyla cinsel deneyim yaşamış olabilirler veya olmaya da bilirler belki de sana söylemezler,yalan söylerler. Evlilikte bekaret olayı yüzünden ayrılan çiftler azımsanmayacak kadar fazla fakat bunun dışında bilgisi olmayan,okumaya insan sayısı da çok fazla. Siz hanımların her birinizdeki kızlık zarı çok çeşitli örnek vereyim hatta. Eski kız arkadaşlarımdan biriyle seks yaptığımızda bana bakire olduğunu söylemişti bende ona geçmişte başka hanımlarla da seks yaptığımı söylemiştim ama seks sırasında farkettim ki kız arkadaşımın kızlık zarı geniş biçimde olduğundan sanki bekareti yokmuş gibiydi.Siz de eğer ileride ciddi bir aile yaşamı sürecekseniz böylesine birşey söyleyebilirsiniz ama öncelikle doğru söylemenizi tavsiye ederim. :) Son olarak geçmişin bir önemi olmadığı kanaatindeyim geçmişte yapılan birşey gelecekte olan bir insanla niye alakası olsun. İnsanlar anlamamakta direnen tek varlıklar :)

Herşey gönlünüzce olsun.

0|0
    0|1
  • haha erkekten sıkılan kadın :) erken olgunlaşıyorsun maşallah ama dene bırak dene bırak alışkanlık yapmasın ;) 5 yıl çıktıktan sonra zaten sevgilin erkek kardeşin gibi oluyor. lan lı lun lu konuşmaya başlıyorsun, şakalaşmalar falan. seni çok iyi anlıyorum kadın erkek arası o hassasiyet bitiyor.

0|0
    1|0
  • Hadi bakalım kızlık zarı önemli değil, bekaret kafada olsun diyen hemcinslerim, meydan sizin, merak ediyorum yazacaklarınızı.

0|0
    0|0
  • Geçen ay nette gezerken görmüştüm internette bi alışveriş sitesinde bi ürün satılıyo o ürünü ilişkiden bir iki saat önce yerleştiriyosunuz ve gerçek kanama gibi hiç fark olmadan gerçekleşiyormuş şuan iş yerinde oldugum için siteyi araştıramadım akşam tekrar yazarım ama yinede dürüslük en ideal olanı bence

0|0
    0|0
  • dürüst olmayı dene belki elindekini kaybedebilirsin ama en azından gözünde kötü bir insan olarak aldatılmış olarak kalmazsın ve birgün mutlaka seni kabul edecek birini bulursun belkide hiç ayrılmazsınız gerçekten seviyosa bir hata olarak görür ve kabullenir

0|0
    0|0
  • bence diktir eger karşındaki kişi bu durumu anlayışla karşılayabilecek bir tip ise ileride konuşarak halledebilirsin..

0|0
    0|0
  • Selam ablacim sorunun devam ediyormu

0|0
    0|0
  • sen en baştan söyle durumu,ya kabul eder ya da çeker gider.bir kez benim de başıma geldi,kız epey zaman sonra soyledi aynı senin söylediğin gibi.daha sonra ayrıldık

0|0
    0|0
  • Hatayı hatayla örtmek en büyük hatadır.. O yüzden diktir yok şunu yaptır lafları bence yanlış git konuş açık açık ben böyle böyle yaptım de.. Eğer gerçekten seviyorsa o seni öylede kabullenir..

0|0
    0|0
  • sen kaldıramayacağını düşünüp karşındakinede haksızlık yapmak istemiyorsa,tez terket onu...böylelikle oda yoluna gitsin...çok ısrar edersede problemi açık açık izah et...en azından kafası karışmaz...

0|0
    0|0
  • altı üsttü bir kızlık zarı bozulacak diye korkuyorsunuz. sizde EVLENMEYİN!

0|0
    0|0
  • en doğrusunu yapıosun zaten bu devirde ne dürüst erkek nede dürüst bayan vardır

0|0
    0|0
  • umarım önem vermeyen biri çıkar karşına. yoksa diktirirsin.

0|0
    0|0
  • paran varsa git diktir derim tıpta artık buda var dıktırılıyo bana gore bu durumunu blerek seni kabullenen birini bul olmassa ilk soylediğimi yap git diktir derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Umarım seni böyle kabul eder. Daha önce ama senin kendini kabul etmen gerek sorumluluğunu alman gerek. Seni yargılamak buradan kolay olabilir. Ama artık olan olmuş.

Neden kendi psikolojini rahat bırakmayı denemiyorsun.

yaptığın şeyi sahiplen iyi veya kötü bu senin hayatın.

Ves onrada kararını ver. hem öyle yaapamam hem böyle yapamam ne bu arafta kalmak en kötüsü.

Sen yaptığın herşeyi hayatında kabule dersen karşında ki belki seni kabul eder.

Bilemedim bu çelişkiyi ben. ama kzılarınakil sağlığı bu yüzden elden gidyor galiba .

eğer yaptığını hata olarak görüyorsan ve bundan pişmansa otarz çözümler ara.

Bu senin her türlü kişiliğne bağlı.

Bundan sonra ki hayatın buna psiman olmakla geçecekse ve hata olarak kabule ediyorsan şöyle bence eğer seni seviyrosa kabule eder bence zaten kabul etmiyorsa o seni sevmiyordur.

diktirme konusu da tamamen senin kaararın olabilir. çünkü bu hayat senin bunu anla.

0|0
    0|0
  • vay neden böyle haltlar yiyorsun ki yaa ne kadar ciddi olursa olsun isterse evleceğinden emin olsa bile böyle bişi yapılır mı ya gel şimdi ayıkla pirincin taşını sen karşındaki kişiyi ne kadar çok seversin sev o kişi bunları duyduğunda herşey bitmiş olacak yinede dürüst olmüno tavsiye ederim açıkca söyle sonuçcuna katlanmak zorundasın

1|1
    0|0
  • diktir diycem ama bu şuanki sevgilini aldatmayla eşdeğer.

söylemelisin.

hata yaptım falan de,çok seviyodum ama senden az de. ne bileyim,seviyorsa zaten seni bu haliyle de kabul eder.

belki o da kaç kızla yatmıştır fakat anlayamıyoruz ki biz.

yatmadım dese yiycez yani.

ne olursa olsun gerçekten cayma,hiç çekinme söyle.

0|0
    0|1
  • Hangi şehirde yaşıyorsun dogu bölgelerde daha çok sorun oluyor bu ama umarım seni anlayan kendine uygun birini bulursun?

0|0
    0|0
  • benim bı arkadaşım wardı aynı senın gibi oldu we bastan dogruyu söyledi şimdi cidi ve güzl bi ilişkısı war. erkek arkadasıda kesinlikle kız olmayan insan almam diodu 2 yıldan berı bırlıkteler ama

0|0
    0|0
  • pufff şimdi üzüldüm haa

0|0
    0|0
    • üzülme tatlım o hatayı yerken kimseyi düşünmeden nie yapılıor ya

• hayatın her evresini düşünerek hareket etmek gerek ama yinede hayatın sonu olarak görülmemeli bir hataysa eger etkrarlanmadıgı sürece sorun olmamalı

• bizim için hayatın sonu insan namusu için yaşar

• Bu yazdıklarını, söyle ona.

0|0
    0|0
  • herşeyın hayırlısı olsun dıyorum ben. söyle söyle diyorlar ama bu o kadar basit birşey olmasa gerek bens enın yerınde olsam soyleyemezdım soylemezdım değil söyleyemezdımmm

0|0
    0|1
  • İstanbulda yaşıyorum. Ama şehir çok birşey değiştirmiyormuş geç anladım:(

0|0
    0|0
  • sana yalan söylenmesini kaldırabilirsin ama, öyle mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...