Sizce de Türkiye'nin Kızları Çok Bozulmadı Mı ?

Sizcede Türkiye'nin Kızları Çok Bozulmadı Mı ? Etrafımda Güzel olupta bakire olan kız yok hepsi yemiş iyice bozul Madı Mı TÜRK Kızları Sizcede? Sora diyorlar hiçbiriniz evliligi düşünmüyorsunuz olan ben senle ne evliligi düşünecem :/ ?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Düşünmeyeceksin tabi ki, burada bir kaç kişinin vereceği cevabı da sakın ciddiye alıp bildiğin yoldan şaşma. Bir çok kişiyle düşüp kalkan biriyle kimse yuva kurmak istemez. Şimdi bunlar der; vay siz yaparken iyi mi bilmem ne... Gül geç koçum, öyle birini de alma sakın. Hala bakireliğini koruyan sağlam karakterli Kızlar da var bu ülkede. Üç beş kontrolden, yoldan çıkmış kızın söylediklerini de sakın ciddiye alma.

Karşı Fikirden Olan herkese Cevabım: Yav He he :D

1|3
    5|0
    • :D ağzına sağlık...

• Bazıları da gizemin dediğini der onu unutmuşum :D vay millet böyle şöyle size bunlar layık, biz delikanlı gibi veriyoruz gibilerinden. Bunları da salla ha birde bunlara çanak tutan erkekler var şafak gibi belki gizeme yanaşırsak bizi de düşebilir cinslerinden :D

• Bazilari degil ama orda bir duzeltme olsun yuzde 85 bakire değil en temiz dedigin kiz en az enletmistir ya da opusmustur bak hee bunlari unutma :D ayriyetten ben aptal degilim kime verip kime vermicegimi biliyorum :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Tam tersi asıl şimdi kızlar hızla düzelmeye başladı. Yıllarca saçma sapan bekaret zırvasıyla boğuşmaktan berbat oluyordu hayatları. Ama gördüğüm kadarıyla bu gelişme karşısında asıl arızaya geçen galiba bazı erkekler oluyor. :)

4|3
    0|5
  • O kizlar zaten kiz kiza iliskiye giriyor degil mi ? Bozulmakmis lafa bak.

0|2
    0|1
  • sen bakir misin?

0|0
    0|0
  • Bakire degil diye önüne gelenle yatmis diyemezsin benim 3 yıllık sevgilim.vardi beraber olduk ikinci yilimizda sonra aile yapısı ve çeşitli nedenlerden dolayı ayrildik.hayatımda biriyle beraber oldum diye hic kimseyle evlenmeyecek miyim.siz erkeklerde sevgilinizle birlikte olmak icin kırk takli atarsınız evlendigim kiz bakire olsun bu yaklaşım dogrumu ? Kadin bu isteklerini toplumun kadina bakis acisi yuzunden bastirmak ve yalana mecbur kalmk durumunda kaliyo kadina da erkege de eşit gunah sen nasil cinselliğe ihtiyaç duyuyosan biz kadınlarda duyuyoruzBir insani herhangi bir gunahindan ömür boyu yargilayamazsin.benim tanidigim cok bakire var ama emin ol hepsi oralin kralini çekiyor arkadan veriyo bazısı ayni anda.Önemli olan dürüstlük sadakat gecmisinde hatalari herkesin olur ama kimse unutmamali ki bekaret bacak arasinda degil beyindedir Bedenim bekaretinden cok ruhunun fahise olmamasina onem ver işte o zaman dogruyu bulursun :)

2|0
    0|0
  • Valla ben Azeriyim.Biz iki devlet bir milletiz.Sorunun Turkiye ya da baska biyerle alakasi yok.Her yerde her turlu insanlar vardir.Azerbaycanda da oyle.Ama turk kizlar son zamanlarda biraz abartiyomus gibi geldi bana.Bu sitede kizlardan duyduklarimdan sonra bizdekilere sukur ettim.Herkesle ilgili degil soylediklerim tabiki.Ama oyle yani.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• esas sizin zihniyetiniz bozuk erkeler yaparken iyi kadınlar yapınca kaşar...

3|1
    0|2
    • İnan ki dostum kadınlar çok daha çok bozuldu kızlardan

• bekaret saçmalığı diyenler bile var a m k bu ne yaaa ?

bi insan değerlerini bilmesi ve koruması gerektiğini düşünemez mi ?

madem bakirelik başından beri saçmalıktı neden evlendiğinizde kocanıza bağlı kalıyorsunuz ?

evlenmeden önce nasıl her ahltı yiyosanız evlendikten sonrada yeyin a m k ?

bu kadar saçma bir savunma olur mu* yaaa :S

mantıklı düşünürseniz ikiside aynı yola çıkıyor o cvbı insan görünümlülerrrr...

0|2
    4|1
  • Haklısın birader iyice bozulmuş etraf kaşar dolu daha düne kadan senin aşkından ölüyorum diyen sürtügü başkasıyla öpüşürken yakaladım bu kadar bozulmuşlar...

0|1
    2|0
  • Yersen sübliminal mesajları , aklından seks çıkmaz.

Dinleyin o yabancı popları rockları , hepsinde duyulmayan sübliminaller var.

En temiz müzik rap ;)

Her neyse yazık cidden

0|0
    0|0
Yükleniyor...