Eşim bana kötü davranıyor ne yapmalıyım?

2 seneye yakın evliyim. eşim özellikle şu son 3 gündür bana pek kötü davranıyor. Hafta sonu annemlere gitmek istedim akşam yemeğinide yer geliriz dedim. Neymiş kardeşlerim evde değil diye beyfendi sıkılıyormuş. biraz zıtlaştıkdan sonra ben çıktım gittim o gelmedi. Akşam da kendim döndüm eve. Hiç konuşmadık zaten o kahveden eve geç geldiği için direk yattım uyudum. Dün de acesini kurcalarken baktım birilerini eklemiş ve eklediği kişiler gay tipler. Facede birlite olmak isteyen brilerini arayan tipler. Sordum kızdım bu ne diye bana laf saydı haksızmışım gibi ne işim olur bilmem ne diye küfür bile etti.Neyse dün iyice tartıştık. Sonra akşam yine eve 10 buçuk gibi geldi ve sarhoştu içmiş baya bir direk geçti yattı yine. sabah tartışmaya devam ettik en son. Küfürlü konuşuyor bana sinirlendiği için. Dedim bir daha saçma sapan şeylerini görürsem kötü olur falan diye sinirimi bozma kapat konuyu diye. (whatsaptan tartışıyoruz mecburen ikimizde işyerinde olduğu için) sesli mesaj yollamış sen kimsin lan falan gibisinden. Çok moralimi bozdu iyice. Ben kimim ki senin için dimi dedim hiçkimseyim demekki dedim. artık umurumda değilsin ne yaparsan yap ne halin vrsa gör dedim. Konuşmuyoruz şuanda. Güya yarın da ilk sevgili olma tarihimizdi hediye alıyım falan diyordum. Aptallık bendeymiş demek ki.Şimdi ben bu adama napıyım ne ediyim? Severek evlendik ki hala beni sevdiğini söyler ama bu davranışları hiç normal değil. Bazen alıp başımı gidesim bile geliyor.

0|0
58

En İyi Kız Görüşü

• Boşluğa düşmüş olabilir. Sıkıntılı zaman geriçirip bütün kutularını kapatmışta olabiir. 1 şans ver. Güzel bir sofra hazırla hediyeni al ve onu bekle. Hergün kinden biraz daha ılımlı ve anlayışlı ol. O sana zaten açılacaktır.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Son üc gündür sorun oldu diye hemen ayaga kalkman anlamsiz.Belkide seninde bilmedigin bazi sorunlar yasiyor olabilir degilmi.Yani senin bile bilmedigin durumlari olabilir.

Senin annene gelmek zorunda degil ayrica sen gidip anneni görebilrisin ayni konuda sana baski yapsa sen itiraz etmedende hemen kuzu kuzu gidermiydin gitmek istemezsen.

ücüncü bu sorunlar evlendiginizden beri devam etse bosanmayi düsün derdim ama bu durum daha yeni ise gcici bir sorun gibime geliyo

0|0
    0|0
    • onun annesi haftada en az 2 kere çağırıyor ve ben istemesem de sırf yanlış anlamasınlar diye gidiyorum. gitmediğim zamanlarda arayıp halini hatrını soruyorum. Ama o ayda 1 bazen 2 ayda 1 ancak benim aileme geliyor. e ayda 1 kere de sabretsin dimi? Hayır arayıp sormuyor da arada sırada arasa nasılsınız diye yine neyse diycem.

• Simdi benim kiz kardeslerim eside ayni durumda ve biz sorun etmiyoruz acikcasi bize kizimiz gerekli diyoruz.Bayramlarda gidiyorsa saygisini eksik etmiyorsa daha ne istiyorsun ki?

• 1 ) bunları burada anlatma aklını çelen çok olur

2 ) şı anlattıkların hiç bişe değil nelerini gördüm kocanın kıymetini bil

3 ) siz karı kocasınız aranızda böyle şeyler olur

4 ) adam sana kocamı yok boşan demiş :D boşandıktan sonra sana herkes sadece vajina gözüyle bakcak

5 ) hatunlara yakışır şekilde tribini kaprisini yap eşine , düzelirsiniz

6 ) evlilik çocuk oyuncağı değil .

1|0
    0|0
  • Evlilik bozmuş adamı,çocuk yoksa ayrıl gitsin

0|0
    0|1
  • Kusura bakma ama sen evliliği ne sanıyordun ? evlilik böyle bir şey işte ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin...

0|0
    1|0
    • evlilik hergün boş sebepler yüzünden kavga etmek değildir. benim anamın evinde 1 kere tartışma olmamıştır.

• ne evlilikler artık senin annenin evindeki gibi ne de zaman annenlerin zamanındaki gibi ..her şey değişti artık ayrıca senin annnenin evliliği gibi evlilikler 100 tane de 1 tane çıkar...

• Birden kestirp atmak mantıklı değil devamına bak bakalım

0|0
    0|0
  • bu işler böyledir zaten kimisi sever evlenir adam bok çıkar veya bayan kısmet midir? talihsizlik midir? umarım gay değildir.

0|0
    0|0
  • boşa gitsin sana koca mı yok ?

0|0
    1|1
  • Tuhaf gayleri eklemesi falan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Son 3 gündür kavga ettiniz diye bu hep böyle gidicek değil ya adamakilli oturup konuşmaya çalış bence

0|0
    0|0
    • bir süredir aramız zaten sürekli limoni. bu 3 gün de cabası

• gay tipler düşündürücü..

0|1
    0|0
  • Asıl gaylar konusunda kaldım. İlginç yani

0|0
    0|0
  • nerden buldun bu yontulmamış keresteyi de evlendin hemen?

acelen neydiki ya

neyse herşey düzelir inşallah,belkide gelip geçici bir haldir kocanın ki

0|0
    0|0
    • uzun yıllardır sevgiliydik ve seviyorduk da. bir yanım bıksa da diğer yanım hala daha seviyor o salağı

• İnşallah hatalarını anlarda,sana karşı davranışları düzelir canım

Yükleniyor...