Bakire hayat kadınıyla yatan var mı?

Arkadaslar hayat kadini bakire olmaz ama nblim yeni baslayanlar falan olur hic bakire biriyle seks yaptinizmi dahami zevk veriyo yoksa daha azmi yani bakire hayat kadiniyla yatan varmi veya bakirelerle yatmayi seven merak ettim niye merak ettim onuda bilmiyorum dogrusy:/

Güncellemeler:
Bakire olmayanlari hayat kadini etmissemmi bubsorudan bunu cikaran arkadasa bir alkis ilan ediyorum
Arkadaslar bakire hayat kadini olmadigini biliyorum ama hani belki o isibyapmaa yeni baslamistr falan yani hic bakire ciktmi karsiniza oralarda onu dmek istemstm

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben hayat kadını değilde,bakire 5 tane kız arkadaşımla ilişkiye girmiştim.

Hiçbir zevki yok,bilakis çok dikkat etmen gerekiyor,karsıdaki incitmemen lazım, Bayan zaten haz alamıyor acı kalıyor sadece..KArşımdaki haz alamayınca bende alamıyorum.Üstüne agrı oluyor 1-2 gün.Kanaması durdumu derdi var.

Yani atlanması gereken hendek sadece,Ben sevmiyorum yani.

Üstüne deneyimsiz bir ilişki oluyor karsı tarafta birşeyler oturması lazım oda cabası.

1|0
    0|1
    • 5 kız mıııı? Tipini merak ettim cidden.

• erkek halimle ben bile tipini merak ettim

• hepsi dönüp gittimi derken ?

Zorla birşey almadım ki ben geride duran taraftım.

Dışardan bu olaylar nasıl duruyor bilmiyorum lakin;biraz işin içinde olsanız anlarsınız aslında.

Tipim çok iyiyse sendemi önericeksin afedersin ama; neden merak ediyorsun :P

Erkekler Ne Diyor 9

• Bakire hayat kadını, fantezi dünyana hayranım.

0|0
    0|0
  • bakire hayat kadını nasıl oluyo ki :O

0|0
    0|0
  • bakire hayat kadını olmaz zaten onun acılısınıda ya cok zengın bır adam yapar ya da oyola dusuren yapar sonradan sonraya paralı onemlı adamlara servıs ederler bu ayrı boyutta dar ve yenı tecrubesız oldugu ıcın daha cazıp gelıyodur herhalde

0|0
    0|0
  • sanırım o yolu tercih eden bakire olmaz olsada ciddi miktara verir bekaretini

0|0
    0|0
  • Bakire kızlar la sevistim . İlişki oral boyutundaydi ama bakire kızla seks zevkli olur

0|0
    0|0
  • Bakire olmayanları nasıl hayat kadını ilan etmişsin hayret yahu

0|0
    0|0
  • Bakire hayat kadini yoktur.

0|0
    0|0
    • O coktan elden gecmis oluyordur canım

• Bakire hayat kadını :)

Zaten bakire olup da oralara düşemez. Mantık dışı bir durum.

0|0
    0|0
  • :) hayat kadını degıldı ama bakireydi cok iyi oluyor sen de öylemisin

0|0
    0|0
    • bakire hayat kadını zor zaten :D başvuruyla almıyolarya oraya bı sekılde tecavuze ugramıs gazozuna ılac atılmıs kısıler cogu ısteyerek yapan yok :D ama eskortluk yapanlar olabılır belkı bekaretını satıyodu bır kız mesela 1.5 mılyon dolaramı neydı

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...