Sorun Türk kızlarında mı, Türk erkeklerinde mi, yoksa kültürümüzde mi?

Evet gençler uzun yıllardır süre gelen kısır tartışmalardan artık hepimiz sıkılmış durumdayız. Ülkemizin toplum yaşamı içinde en çok şikayet edilen konularından biri erkeklerin " abi yabancı kızlar çok güzel, bizim kızlar kezban" yorumu. Peki burada şu soruların cevabını vermemiz gerekmiyor mu?

1- Türk kızları gerçekten özünde böyle mi? Birçoğu bakımsız, sevişmeye hatta öpüşmeye öcü gibi bakıyor, bekaret takıntısı var bunlar bu kızların kendi içinden gelen bir şey mi?

2- Yoksa biz erkeklerin ileride kendi kızlarımızın asla yapmalarına izin vermeyeceğimiz hatta ve hatta ileride evleneceğimiz insanda bile istemediğimiz şeyleri onlardan mı istiyoruz sırf zevk uğruna?

3- Yoksa bizim toplumumuz buna yasak koyuyor ama avrupalı kızlar ve yaşamları tatlı mı geliyor?

Gizliye izin var, malum sitemizde artık gizliye kapalı olunca normal sorulara bile cevap verilmiyor diyerek naçizane sitemimi de belirtmiş olayım böylece.

Anket de ekledim haydi kolay gelsin.

• Türk kızları özünde böyle
    0% (0)50% (1)14% (1)Oy Ver
  • Türk erkekleri aslında ikiyüzlü davranıyor
    60% (3)50% (1)57% (4)Oy Ver
  • Kültür yapımızda sıkıntı var
    40% (2)0% (0)29% (2)Oy Ver
  • Ben böyle memnunum
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
ben bu soruyu kültür de sormuştum ama hangi cin fikirli admin acaba buraya aldı

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• yurtdışına çıkıp gezmiş biri olarak söylüyorum insanlarda farklıyı isteme arzulama tutkusu var. Çogu erkek rus kadın hastası. Görup yaşamış bırı olarak söyluyorum turk kızları bırtane yalakalık olsun dıye demıyorum. Gözlemlerım o yönde örnek vermem gerekırse. Alanyada tatıldeyken ruslar oraya çok gelır sezonlarda. Kadın gelmiş kucuk cocuguyla. Kocası rusyada. Alanyada aldatı bızım mıletımız bunu yapmaz ışte.

1|0
    0|0
  • kültürden ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...