Ben bakire değilim, sevgilim bakir ve evlenme fikrimiz var.. Ne olur bir çıkar yol gösterin!

Arkadaşlar cok kucuk yasta başımdan kötü bir olay geçti benim istegim disinda

Simdi evlenmeyi dusundugum biri var ama o kimseyle iliskiye girmemis biri, benim bu durumumu biliyor ama ne kadar ahlaklı ve gururlu oldugumu da gordugu icin bunu onemsemedi

Ben seni seviyorum umrumda bile degil bu durum , sadece senin kucuk yasta boyle bir sey yasamana uzuluyorum , isteginle olsa tavrim cok baska olurdu bu konu cok baska der

Ama ben yine de vicdanen rahatsizim

Arkadaşlar sizce ben ne yapmalıyım onemli degil diyor diye evlenmem dogru olur mu

ilerde bir gun evlatlarımın yaninda veya bir kavga anında bunu yuzume vurursa diye de cekiniyorum , o huyda biri asla degil ama boyle bir sey yasarsam da omrum boyu herkese mahcup yasarım

Ne olur yardım edin , dogru yolda mıyım evlensem ikimizi de yakar mıyım?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım sen isteyerek yapmamışınki kendini asla suçlama eğer sen seni böyle seven bir erkekle sevdiğin halde evlenmezsen bir daha böyle birşeyi bulamayabilirsin hem sana şunu söyleyim dediklerinden yola çıkarsak bu adam seni gerçekten çok seviyor kaybetme derim

2|0
    0|0
    • Yuzum guldu , tesekkur ederim

• Dogru diyorsun , nihayetinde o da erkek bu yonde hicbir talebi olmadı

• gerçekten sevmeyen erkek bunu kesinlikle isterdi yani öyle birşey istemediğine göre ve şuana kadar başına kalkmadığına göre bu adam seni gerçekden seviyor o yüzden bu adamı bırakma evlenin derim ve evlenirseniz mutluluklar diliyorum :)

Erkekler Ne Diyor 15

• eğer güveniyorsan sözlerine hiç çekinme arkadaşım sonuçta delikanlıysa adamsa bunu senin yüzüne vurmaz

3|0
    0|0
  • bunu kendisi ile konuş. seninle evlenmeyi istiyorum ama ileride yüzüme vurmandan korkuyorum de.

evlilik yaşamak hakkın. bu fırsatı da kaçırma bence. ama mutlaka kendisine bu endişeni anlat.

0|0
    0|0
  • sen yalan söylüyorsun... Bu kadar insan sana sorular soruyor bir kişiye cevap veriyorsun..

0|0
    1|0
  • Küçük yaşta başından kötü bir olayın ne olduğuna bağlı? Ama küçük yaşta olması onun bunu kabul etmesi, senin de mahcup olman ileride problem yaratmayabilir. Şunu bilmelisin ki aşk çok uzun ömürlü değildir. Birbirinizi sevdiğiniz sürece bir şey olmaz. Vajinada bir zarın olmaması çok da önemli değil. Bunu eğer karşı tarafın anne, baba vs öğrenirse bu size dert olur. Evlilik biter. Bu sırı saklayabilirse bir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • Merak etme sonuçta evlenmeyi göze almış

2|0
    0|0
  • 'ilerde bir gun evlatlarımın yaninda veya bir kavga anında bunu yuzume vurursa diye de cekiniyorum'...istesende ıstemesen de bunu yuzune vuracak.ama olaya soyle bak bu cocukla evlenmesen baskasıyla evlensen o cocukta yuzune vuracak..o yuzden bence rahatla ve derın nefes al..bir daha boyle kerız bulamassın..anlamadıgım olay satıcıların defolu urunlerın neden uretım hatası oldugunu kabullenmeyıp hep tuketıcı hatası olduklarını ılerı surmesı...

0|0
    3|0
  • Bulmuşsun bir mal erkek kaçırma bence!

sen git başkasıyla s.kiş sonra da git bir erkekle evlen.

0|0
    3|0
  • bu devırde merak edıyorum kızlarda hep boylemı bekaret durumu

0|0
    0|0
  • Sacmalama git evlen. Adam bunu onemsemeyecek kadar aşık sana. Bir daha zor bulursun boyle adami.

1|0
    0|0
  • seni seviyorsa bu sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Yakmazsın nasıl olsa bakire değilim deyip başkalarıyla da yapmadıysan...

0|0
    0|0
  • Oncelikle basindan gecen bu kotu hadise icin cok uzuldum. Cok gecmis olsun. Benim esimde evlendigimizde bakire degildi ve birlikte oldugu partner sayisi benim birlikte olduklarimdan daha fazlaydi. Benden oncesi beni ilgilendirmez. Benim icin benimleyken yaptiklari daha onemlidir

1|0
    0|1
    • Tesekkur ederim , ben gercekten kimseyle bir sey yasamadim sevgilim de buna dahil

Sadece o lanet olasıca gün yuzunden uyku duzenim bile bozuldu artik

• Benim de bir kiz arkadasim vardi eskiden, onunda basindan benzer bir olay gecmisti. Cok uzun surmustu atlatmasi. Cok destek oldum ona, ilk cinselligimizi yasadiginda kendini ozgur hissediyorfu

• Bence denginle evlen

0|0
    0|0
    • Tecavuze ugrayan bir erkekle yani?

• Küçük yaşta dediğin o muydu özür dilerim

• bence evlen birşey olmaz

2|0
    0|0
  • böyle düşünme. isteğin dışında olmuşsa senin suçun değil. sevdiğin de sorun etmemiş. gereksiz böyle bir düşünceye kapılma kardeş. Allah tamamına erdirsin

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• DURUMU KABUL ETIGINE SEVIN

3|0
    0|0
  • güveniyorsan evlen olan olmuş yapıcak bişey yok

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun canım:( Kaç yaşındaydın ve bu adi herif içerde yattı mı? Çok canım sıkıldı okurken. Sinirlerim boşaldı nerdeyse:(

2|0
    0|0
    • Malesef ki yastan kurtardı

Aslına bakarsan bekaretimin bozulup bozulmadigini bile bilmiyorum kan gormedim , sadece cok canım acıdı , çok ama çok

• Hayır , 13 yaslarindaydim , o da benden daha buyuk

Neyse hatirlamak istemiyorum gercekten

Ben zaten okuyup hayatimi kurtardım cok sukur ,

Ama oyle adi biri emin ol vicdan falan tasimiyor

Kimseye beddua etmek istemem ama umarim ilerde bir kız evladı olur

O zaman belki anlar...

• canım senin hiç bir suçun- ve değersizliğin yok. Rızan dışında olmuş. bunun bilincindesin. Kendinin değil o herifin azabı olacak bundan sonra evladı olursa anlayacak.

Küçük yaşlarda olunca fizyoloji değişir mi diye sordum yaşını. Öyle bir makale okumuştum da emin olmamakla birlikte.

Sevgilini en iyi sen tanıyorsun- reflekslerini sen bilirsin. Sana nasıl bağlı/değer yüklediğini. O yüzden canım sorunun cevabını aslında en iyi sen bilebilirsin.Ben genel olarak yorumlayabilirim ancak. sen suçsuzsn

Yükleniyor...