İlk buluşmamız otelinde olacak! Ne yapmalıyım?

4 ay once netten tanisip hergun mesajlasip telefondan ve camdan konustugum beyfendiyle bodrumdaki otelllerinde bulusucam! Kendisi 34 yasinda bendenn bir hayli buyuk. Ancak kulturlu, okumus ve yakisikli bir adam, cok seviyeli konusuyoruz, cikar ve beklenti gibi seyler yok. Ne yapmaliyim ilk gunden ve cok acayip bi durum, nasil tavir takinmali gidince napmaliyim. Bakire de degilim ama seks icin erken.

Güncellemeler:
5 yildizli otel zincirinin birinde oldugunu da belirteyim. Evi yok otelleri var. Bende ailemin yaninda yasiyorum
Otelleri oldugunu cok sonradan soyledi onlarla da ovunmedi
Kisacasi seks yapmak istemiyorum ilk gorusmede.

0|0
18|41

En İyi Kız Görüşü

• oteli olan bi adamla ciddi bi iliski cok zor be guzelim, sabun ustunde yurumek gibi bisi, gelenin gidenin haddi hesabi yok ve malum biliyosun artik kadinlar erkeklerden de arsiz yuzsuz bi halde, musallat oldu mu birakmiyolar, ruh hastasi olursun sana soliyim, ama laylaylom takilcam diyosan sen bilirsin...

bisey yapip yapmama mevzusuna gelcek olursak, tabiki de bisey yapma ama seni cift kisilk odaya goturur muhtemelen, adamin o niyetle seni cagirdigindan %99 emin oldugumu soyleyebilrim..

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• Senin yorumunu ve düşüncelerini dinledik bir de otel sahibi ve arkadaşı arasında geçen diyaloğa kulak verelim :

O.S. : Hacı internetten çıtır genç bir kız düşürdüm. Ayağıma kadar geliyor

O.S.A. : Yapma ya çok şanslısın. Desene gün doğdu sana.

O.S : He ya valla sorma bari yattıktan sonra üstüme kalmaya çalışmasa da tadı kaçmasa.

O.S.A. : Yok be kanka böylesiyle çok muhatap oldun sen. Alacaklarını alıp vereceklerini verip gidiyorlar.

Evet üzücü ve sert açıkladım ama durum bundan ibaret ister git ister gitme.

3|4
    0|0
    • Ok ama soyle bi durum da var yurtdisina da gitti bu aralarda ve beni oralardan dahi aradi hep sordu merak etti ilginc ama bnde bilmiyorum

• artıladım arkadsım

+1

kızcağız gercek sevgilisi olacağını sanıyor :)

• evet dostum courvoisier son cevabın çok güzeldi tebrik ederim

• Kim kime bu şekilde ağırlama yapar durup dururken. Adamın amacı senle yatmak. Seninde gönlün var gibi. Bize sormana gerek yok git biraz yer içer, birkaç gün tatil yapar o adamda albümüne bir kişiyi daha eklemiş olur.

Böyle ilişkilerde biraz yemek faslından sonra Yılmaz Erdoğan'nın Saldıray abi tiplemesinin yaptığı ikiz yatak muhabbeti başlar.

0|0
    0|0
  • sıfır makyaj alınmamış tüyler:DDDDDDDD

0|0
    0|0
  • Herşeyden daha önemlisi böbreklerine dikkat et.

1|1
    0|0
  • Kafasına kürekle vur bayılınca kendine kelepçeleyip nikah masasına sürükle bu zamanda oteli olan adam bulunmaz hint kumaşı

0|0
    0|0
    • Yuh:D sizde kizlari koca avcisi saniosnuz ben onlardan değilim ama kizlarin cogu boyle malesef cok aci

• 2 saatliğine kral dairesinin kraliçesi olacaksın :)

1|1
    0|0
  • namus kavramına selamlar

2|1
    0|0
  • afferin git git ilk buluşma otel valla çok güzel bu ilişki çok ciddi kesin evlenirsiniz..

1|0
    0|0
  • sana kalsa adamı elinden kacırmadan nikah dusunuyosun ama bilmesinki o adam kac kişiyi netten bulu otele cagırmıstır.acı ama gercek,sen sadece bi skor olacaksın.

0|1
    0|0
    • Evlenmek falan cok sacma su an niye tanimadigim bi insan icin dusuneyim bunu?

• Bi insan gormeden sevilmez ama karsilikli bi ilgi var o da ilgileniyor. Ama benim kafam su konuda karisik hep beni ariyo merak edio mesajlasio camdan konusuyoruz niye boyle bana sacma da geliyo ama iletisim kopmadi hic ve ben de bi yildir seks yapmadim tuttum kendimi aramizda bi seyler gelissin ilerlesin isterim

• anladıgım kadarıyla sende ilerisi olmasada razısın buna ve hem sex hem duygusallık istiyosun.burdan acıkca olmuyo özel mesaj atsana ordan devam edelim

• 39 yerinden bıcaklayıp gözlerini kaşıkla çıkartıp suratına kızgın yag döküp bide tecavüz edip sonra çalılara gelinlik giydirip ata bilir yani insanın aklına herşey gelüyor dikkat et derim :D

1|0
    0|0
  • yahu seviye kültür hikaye bunlar baris sevişiceksiniz işte sende biliosun bunu aman yok dillendirmiyim ama niyet belli

1|0
    0|0
  • her an her şey olabilir dikkat et seni görünce yakından 360 derece dönme şansı yüksek gibime geliyor

0|0
    0|0
    • Yakineden gorunce derken? Gayet guzel bi kizim zaten sevimliyim de sanmam

• yakından derken yanına gittiğin zaman sadece cinsel amaçlı kullanıyordur kızları hiç belli mi olur

• ilk görüşmeyi otelde yapmak zorunda mısın..bence dışarıda bir yerde tanış..bir sürü kötü insanlar var..bence iyi düşün bunu..

0|0
    0|0
  • ilk buluşma ve otel. daha neyin beklentisi olabilir ki?

1|1
    0|0
  • Sıradan , arkadaşlarına takılmaya gider gibi işte..

0|0
    0|0
  • ilk buluşma akşam yemeği ufak bir içki,sonra odaya...ve sabah kalktığında aman allahım ne yaptım ben... (Aklını başına al)

0|0
    0|0
  • e yapma, o sırf sex istiyorsa otele istediği zaman kız alıp ihtiyacını giderebilir. seni samimi görüp dürüst davranıyor olabilir (bi ihtimal)

0|0
    0|0
    • Ayni seyi dusunmekteyim burda bi cok arkadas paranoya olusturmus ama adamin oteline milyon tane rus girio cikio seks ihtiyacini istese giderir istedigi an. Benle bu kadar telefondan vesaire sohbet etmezdi. Siradan biseyler degil gibi

• beraber olacağınız kesin fazla düşünmene gerke yok sana zarar vereceğini sanmıyorum anın tadını çıkarmanı tavsiye ederim..

0|0
    0|0
    • Bnce de dogal olmak lazim sanki kasinti olmamak yilisik olmamak arkadas gibi davranmak falan

• Old man takılacaksın yani, iyi yiyişler.

0|0
    0|1
  • sevgiye mi muhtaçsın kızım sen? otellerin tapusunumu gördün ? zengin koca buldum diyip koşa koşa gidenler ... kaybedipde gelenler kulübüne şimdiden adını yazdılar bile ..

0|0
    0|0
    • Koca falan cok erken sacmalik su an icin. Sadece cok cok iyi anlasiyruz ayni seleri ayni anda dusunuyoruz bazi seyler cekti iste

• Ayrica benim durumum da oldukca iyi maddi olarak ozgurluk desen o da var isin maddi boyutunda diilim

• madem gidicen kararlısın sen gözünü aç herhareketinden şüphelen ne yapmak istiyor diye bir düşün.yarın birgün 3. sayfa haberlerinde görmeyelim seni.şansın rast gitsin.

• Daha ilk kez görüşeceksiniz ve sen sexi aklına getirebiliyorsun, garipsin valla.Bir tanış reelde görüş, bir bak, kimin neyi kimin fesi araştır.Belki de yalan söylüyor.

0|0
    0|0
    • Bana da yedekleri vardir gibi geliyor

• Sen de yedeklerinin yedeği olmak istemiyorsan dikkatli ol derim.

• cikar ve beklenti yok, seviyeli konusuyorsunuz, adam 34 yasinda, seni oteline cagirdi. aferin sana, bu kadar saf olmaya devam et, 3 gun sonra da kullandi beni o oldu su oldu diye aglayarak soru sorarsin!

0|0
    0|0
  • Cİnsellikte açmanın mantığı ?

1|0
    0|1
  • :)) git git yarın bir gün yalçın çakır bulur seni bir yerde nasıl olsa

0|1
    0|0
  • otelde yapılan buluşmalarda seks beklentisi yüksek olur.tahminimce seninle sevişmek isteyecektir.

0|0
    0|0
  • işi zamana bırak oraya gidip konuşup tanıştıkdan konuşmalarından belli olur niyeti

0|0
    0|0
  • netten tanışıyosun oteli var vay arkadaş bazıları iki taraflı ne şanslı ya lan.

1|0
    0|0
  • sen bisey yapmıcana dam yapıcak merak etme :D

0|0
    0|0
  • dikkatli olmalısın.

0|0
    0|0
  • OTELİN TAPUSUNU GÖRMEDEN VERME.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 17

• yılın safı dalında oskar alırsın,kızım manyakmısın elin adamına bu kadar güvenilirmi yaa adam kadınları pazarlayan birisi ise ,bırak oteli isterse beyaz sarayı olsun yalandan kim ölmş ne yani oteli olması ilşikinizin ilk etapda ciddiyetinimi belirleyecek,miileti başına güldürme...

2|1
    0|0
  • Yıldızı zinciri filan boşver de beni dinle..Çıkarı ve beklentisi olmayan bi adam ilk kez tanışacağı bir bayanla otelde asla buluşmaz. Evi yoksa memlekette restaurant,cafe de mi tükendi. Üstelik bodrumda! Kaç yaşındasın bilemiyorum ama bu tip erkekleri henüz tanıyamadıpın belli.Dikkatli ol derim.Bakire değilsen bile hiç bir kadın ilk günden bu şekilde bir muameleyi ve kullanılmayı haketmiyor.

0|1
    0|0
  • 5 yıldızlı oteller zinciri olan hemde bodrum gibi bi yerde bulamadı da internette mi kız arıyormuş ilginçç

1|0
    0|0
    • Aramadi ben de aramadim:D cok sacma sapan sekilde tanistik face uzerinden tesaduf oldu

• :D:D daha once hayatimda olur olmaz sekillerde ole insanlar oldu ki sasirmam

• Hadi bakalım hayırlısı ama ilk buluşmada onun gelmesi seçeneğini dikkate al :D:D

• İnternetten tanışıp ilk defa göreceğin adamın oteline nasıl gdiyosun aklım almıyor. Km olduğunu bilmiyosun ya adam sapıksa ya seri katil yalancı vs ne yapacaksın. O senin bulunduğun ile gelsin ve ilk buluşmaları en azından emin olduğun yerde yap

1|0
    0|0
    • Onu taniyan bi arkadasim cikti seri katil sapik falan degil

• Canım valla hayat senin hayatın ama şunu söyleyim yıllarca selam verdiğin dostun bile farklı biri çıkabilr ben uyarmak istemedim. Hem ilk buluşmada onun ayağına gtmezsen daha değerli olursun bana göre

• Evet ayagina gitmesem dogru olur

• Gitme . Soru işaretleri olduğu sürece tat vermez. İsterse dünyanın en mükemmel erkeği olsun. Seks kaçınılmaz zaten böyle bir ortamda. Ama üzülürsün benden söylemesi.

İlla olacaksa cinsel tutumunu keşfetmeye çalış . O esnada içinden nasıl bir mal çıkacaınıbilemessin. Bu olay kültüre bakmaz.

1|1
    0|0
    • Evet bence her zamanki esprituel havami takinmaliyim zaten cok enerjik ve neseli olmami cok begeniyor. Eger oyle davranirsa seks olmayabilir

• Sinamak icin ne yapabilirim ki o beni cok cekici buluyor bunu biliyorum dile de getiriyor surekli

• o zaman sexi giyin tahrik et frikik ver anlıcagın onu azdır zaten sakin bir yere veya odaya yüzmeye gidelim dediği zaman yavaşdan dökülür

• 5 yıldzılı otel zinciri var hatunları netten mi buluyo bu adam ...

1|2
    0|0
    • Cagirmiyor oyle karar aldik ama o da gelebilir sadece biraz eglenmemiz icin hava isindigi icin oyle soyledi onerdi. n grandcannon paradan nefret eden biriyim ben. Oyle kizlardan degilim

• sen verilen tüm olumsuz yanıtlara savunmaya geçiyosan neden sordun soruyu zaten inanmak istediğine inanmışsın...

• keşke sen gitmesen de o gelse yani en azından ilk buluşma için

0|0
    0|0
  • hiç korkmuyor musun gazetenin 3. sayfalarından haberiniz yokmu yapmayın ne olur böyle şeyler, günü geliyor insan kocasını tanıyamıyor nasıl güvenirsiniz böyle adamlara :(((( gitmeye karar verdiysen ne olur dikkat et :(

0|1
    0|0
  • oraya gidene kadar süre uzar sende seks için erken olmadığını düşünürsün

0|1
    0|0
  • 34 yaşından senden yaşça büyük zengin ve kültürlü bir adamla ilk buluşma da seks düşündürebilecek kadar ilerlemişsiniz.durum vahim :))

0|0
    0|0
  • otelde buluşmanız bu işin sonunun hoş olmayacağını gösteriyor zaten...

0|1
    0|0
  • Sen bilirsin tabi ama herkeze guvenme derim.

0|1
    0|0
  • ayrı odalarda kalın..bişey yapmana gerek yok..

0|1
    0|0
  • kısacası adamı kendine bağlamayı deneyeceksin. ama yemeyecek ben sana söyleyeyim. o adam muhtemelen evli. kendi evi barkı yok mu sen hem bodruma gideceksin hem otelde kalacaksın.

ayrıcaaa adamın ayağına gitmen de ayrı bir bomba. daha ilk günden bunu yaparsan. o bağlama olayını da unut diyeyim.

0|1
    0|0
    • Ok ben o zaman otele gitmeme yolunu deneyeyim o gelse de eninde sonunda ben gidicem gerci

.D

• ahh ah yöntem öğreticez bi de size

• Adam seninle sex için buluşuyor apaçık ortada.kullandırtma kendini,niyeti iyi olsa otelde buluşmayı önermezdi.sakın sakın gitme gidiyosanda oteli kabul etme git bi kafede buluş allam ya evi olsa evemi gidicen?birde kapalı yerlere tanımadan girme kimseyle ne biliyosun adam belki gizli kameraya çekicek uğraş işin yoksa ondan sonra.cık yok yok gitme sen otur oturdun yerde :)

0|1
    0|0
  • kültürlü, okumuş, yakışıklı, zengin bi adam ciddi bi ilişki yaşamak için mükemmel bi kadın bulabilir, tek gecelik bi ilişki yaşamak için de bir sürü güzel kız bulup yatağa atabilir. bu nedenle ya sana yalan söylüyodur ya da canı heyecan istemiştir internetten tanıştığı daha önce yüzyüze hiç görüşmediği kızla sevişmek nasıl olacak merak ediyodur. ya da evlidir aynı çevreden birileriyle olursa aldattığı ortaya çıkacak diye netten birilerini arıyodur.

0|1
    0|0
    • Evli degil sevgilisi de yok gayet iyi arastirma yaptim bu konuda. Gossip girl gibiyimdir :D evet onu heyecanlandiriomusum hep merak edio yada zeki oldugumu cok degisik oldugumu soyluyo

• bayan gizli. Soran gitmeyi kafaya koymuş. Mümkün olsada 6 ay sonra görsek soranı.

• evet ben de merak etmekteyim işin sonunu.. adam organ mafyası bile çıkabilir, kadın satıcısı olabilir, otele gelen zengin iş adamlarına sunduğu bi haremi var belki böyle böyle kadın topluyor, cesaretine hayran kaldım arkadaşın:))

• otelde resterona mı gideceksiniz, odaya mı?

restoransa sorun yok ta. odayaysa sorun var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...