Sevgilinizle ilişkiye girdiniz mi?

arkadaşlar sevgilinizle hiç ilişkiye girdinizmi girdiyseniz ilk kaç yaşınızda ? bakire bir kızla ilişkiye girdiniz mi ?çıktınız hemen her sevgiliyle cinsel ilişkiye girer misiniz kızlar erkekler hadi dökülün bakalım :)

0|0
45

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet. Sadece bir kişi ile

0|1
    0|0
  • Evet girdim 18 yasındaydım .. Tek sevgilim o oldu hala dahada devam ediyoruz

0|1
    0|0
  • hayir girmedim.

0|0
    0|0
  • ben erkeklerden hizliyim sanirim ama bulgar gocmeniyim 21 yasindayim 7 sevgilim oldu onar kerede yatmis olsam neyse daha yazmay :p

0|1
    0|0
    • yürü be kim tutar seni

• sana laf artanmi oldu kewase

• çok acıttın baqk thesidaa :D

Erkekler Ne Diyor 4

• Bakire bir kız ile ilişkiye girdim evet ama her sevgilimle de yatmadım. İlk 23 yaşında ben ilişkimi yaşadım onu unutmuşum :D

0|1
    0|0
    • kızla nasıl ayrıldın sana demedimi sen bakireliğimi aldın falan filan diye

• Yoo demedi benim kadar kendi de istekliydi sorumluluk neden sadece bana ait olsun ben sadece tek bir soru sordum oda emin misin oldu gerisi onun kararın.

• Butun sevgililerimle iliskiye girdim. Ilk iliskim 14 yasindaydi. Bakire uc kizla iliskiye girdim her sevgilimle iliskiye girerim girmezse de devam etmem

0|1
    1|1
    • kaç kızla girdin şimdiye kadar bozduğun üç kızın daha sornaki hayatı nasıl devam etti

• fuck bady ne kadar sürdü

• 3 sene falan surdu niye biraktin diyosan daha iyisini buldum :)

• ilk ilişkiye girdiğimde lise 2deydim. üst sınıftan bir kızla olmuştu. yanlışlıkla oldu ve akabinde yanlışlıkla içine boşalmıştım çok iyi hatırlıyorum :D

bakire kızla iki kere oldum. biri iki yıl sürdü biri 3 ay falan.

0|0
    0|0
    • bu liseyi sap sap okuyan sadece benim heralde ya

• biz düz lise okuyoz oukl nüfusu 180 ne bekliyon işte bu okuldan :D

• kız meslek önü :D

• çıktığım her kızla ilşkiye girmedim sevgilinle ilşkiye girersen evlenelim diye başının etini yer git bu işi yapanlarla gir kafan rahat olsun...

0|0
    0|0
Yükleniyor...