Hep farklı cinslerin mi birbirine aşık olması gerekir?

aynı cinsten bir kişi size : ' sensiz yapamıyorum hep seni düşünüyorum , seni istiyorum seninle gecelerimi geçirmek istiyorum ' derse tekiniz ne olur ?

Denemekte fayda varmı ?

Hayır , kesinlikle olmaz mı ?

Güncellemeler:
ya arkadaşlar benim böyle bir eğilimim yok sadece bu durumda karşılaşırsanız siz ne yapardınız diye soruyorum

Lütfen soruyu doğru anlayalım ve buna göre cevap verelim

0|0
13|20

En İyi Erkek Görüşü

• Bana demesinler, benim ilgim yok; ama karşılık birbirine ilgi duyan iki kişi aynı cinsiyettense bana göre sorun yok. Onlar bilir. Bu konu, bedensel cinsiyetten öte birşey ve ruhen öyle hissediyorlarsa mutluluk dilerim.

Kendi adıma erkeklerden pek haz etmediğim için, biri bana öyle dese, usta beni karıştırma, git kimi seviyorsan sev derim :)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• kırıtık bir şekilde bu teklifi yapan bu kadınımsı yaratığa, baş parmağımı burnuma koyup diğer parmaklarımı sallamak suretiyle naniiik yaparım, ısrar ederse gerçekten aşkından ölebileceğini izahat ederim. Hakaret etmem,arkasından taş atmam, hiç hazetmem, hiç sevmem.

0|0
    0|0
  • nazikce reddederim, tercihimin bu olmadigini soylerim. sonucta tepkim karsi cinsten ayni seyleri diyen birisine olanla aynidir.

2|0
    0|0
  • normali bu olduğu için sanırım,anormalliği denemek istiyorsan hayat senin onaya ihtiyacın yok bence...

1|0
    0|0
  • denemelisin bu konuda kararsız kalman sadece toplum baskısı bence, kendinden emin değilsin belli ki tercihlerinin hangi doğrultuda olduğunu farkedersin en azından, düşüncelerin netleşir. zaten denemek istemesen kararsız kalmazdın.

1|1
    0|0
  • karşı cinsten cluplerde barlarda benle olmak isteyen para teklif eden cok oldu hepsini kibarca geri cevirdim

1|0
    2|0
  • Yadırgamam lakin ihtimal dahi vermem böyle bişeye.

0|0
    1|0
  • bu soruya yorum yapmasam daha iyi.

0|0
    1|0
  • yürü git benden sana yar olmaz derim :D

0|0
    1|0
  • Belli Olmaz İnsanı Var HAyvanı Var: ) :)

0|0
    2|0
  • lezlik neden yaygın.

0|0
    3|1
    • olay lezlik değil arkadaşım soruyu dopru okuma kabileyetin yok mu ?

• hemcinsine insan aşık olur mu ya. ne biçim şey bu. allah belasını versin böyle insanların.

• Dene paylaş neler yapacak bakalım geceleri.

0|0
    3|1
  • şimdi benim yanıma benim gibi döşü kıllı birisi gelecek ve beni arzuladığını söyleyecek . hahahaa

kesin bir iki kemiğini kırarım

0|0
    1|0
  • ah lezolar :(

0|0
    4|2
    • lezo diye düşünme bu cevap her iki cinse hitaben sorulmuştur

• Tercih meselesidir.

1|0
    0|0
  • saçmalıktan ote bişey degil

tamamen egonun rahatlaması başka bişey degil

0|0
    1|0
  • Allah muhafaza katiyen olmaz bu tür şeyler

0|0
    1|0
  • arkama bakmadan kaçarım sanıyorum.

0|0
    1|0
  • denemekle faydası olacak birşey degil bu..kesinlikle olmaz...

0|0
    2|0
  • Biseksüellik, gaylik ya da lezbiyenlik.Bu durumda bunlar görülebilir.Mesela bir arkadaşım biseksüelmiş ve bana aynen bu cümleleri kurdu ve bende, biseksüel olmadığımı söyleyerek reddetim.Onu normal arkadaşım olarak gördüm zaten hep ama onun sadece çıkar ilişkisi olarak gördüğünü bir kaç hafta sonra tamamen anladım.

0|0
    1|0
    • Bu sitedekiler anlamak istemez bunu maalesef.İşte sadece işlerine gelenleri anlarlar.

Kızlar Ne Diyor 13

• kimseyi cinsel tercıhlerı yuzunden eleştırmem,kınamam,midem de bulanmaz...

ılgımı cekmıyorsa aynı cınsten bırıyle olma fikri,onunla oturur,onun duygularını anladıgımı belırten,kınama cumlelerı ıcermeyen cumlelerle,kendı tercıhımı ve sebeplerını anlatırım.

ama kararsız kalırsam,denemekte fayda var derım ve denerim...

1|2
    1|0
    • güzel yaklaşım keşke herkes senin gibi soruyu doğru anlasa :)))

• hayır katiyen olmaz

1|1
    2|0
  • kız gÜzelse bbakarız bişeyler

2|0
    0|0
  • O kadından midem bulanır ve uzak kalırım kesinlikle.Hayatımdan silerim yani.

1|0
    3|0
  • buyuk dedesınden ebesıne kadar kufur sıralarım

1|0
    0|0
  • olmaz

0|0
    1|0
  • Denenmez. Denemek insanı şaşırtır. Tecih bellidir. Buna göre hareket etmek söylemek en doğrusu.

0|0
    1|0
  • Asla olmaz asla.

0|0
    1|0
  • kesinlikle olmaz.

0|0
    1|0
  • olamaz olamaz olmamalı shina:-))

0|0
    2|0
    • oluyo ama bu bi gerçek

gerçi bizde olmadığı için biz rahatız :)))

• oluyo evet ama olmaması gereken birşey bizim toplumumuzda böyle şeyler hiç hoş değil:( çünkü iğrenç birşey yaa Allah yardm etsn olanlarada

• başıma geldi bu benim. yadırgamadım, az çok anlamıştım zaten. saygı duyduğumu ama kadınları bu anlamda çekici bulmadığımı belirttim. deneyelim dedi. deneyecek kadar bile çekici bulmuyorum üzgünüm dedim, konuyu kapattım.

1|0
    0|0
  • go go go go

0|0
    0|0
  • denemesi olmaz bunun. sen hoşlanıyorsan kadından sevgili olursun o kadar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...