Sizce arkadaşım lezbiyen olabilir mi?

Bir arkadaşım var aynı yaştayin işimiz de 18. Aynı sınıftayız ve yan yana oturuyoruz. Arkadaşımla ilgili bir şeyden şüphelendim bugün. Sürekli olarak boynumu falan öpüyor, bacakların çok güzel vs diye. Göğüslerin kaç beden falan deyip dokunuyor böyle. Hani kızlar hep yakın oldukları için birbirlerine ben bu kızı da öyle sandım ama Bugün de soyunma odasında beni ızlediğini farkettim ve çok midem bulandı gerçekten lezbiyen olabilir mi sizce bu hareketlerden yola çıkarak yorum yapar mısınız? :( iğrençti ya :(

1|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• lez olmasada biseks olabılır sorabılırsın neden yapıyorsun dıye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Olsa ne olurrr olmasa ne olurrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • ulan kız olmak varmış be...

0|0
    0|0
  • kadınlar özünde zaten biseksüel yaratıklardır, açıkçası hepiniz bal kaymak gibisiniz. kadın olsam erkeklerin yanında kendi cinsime de şans verir, bu fırsatı kaçırmazdım.

0|0
    0|0
  • belki vücudun güzel olduğundan seni kıskanıyor olabilir hemen şüphelenme..ama boynunu öpmesi biraz sakıncalı sen yinede arkadaşlığına devam et ..

0|0
    0|0
  • seni baya gözüne kestirmiş dikkatli ol bence...

0|0
    0|0
  • arkadaşın sana kabarıyor :)

0|0
    0|0
  • dıkkat et atlamasın ustune tenhada :)

0|0
    0|0
  • bi tane vur ağzının ortasına

0|0
    0|0
  • Arkadas neler var :D

0|0
    0|0
  • lezbiyen olma olasılıgıda var ama kızların böyle meraklarıda var

0|0
    0|0
  • dikkat et seni ifal edicekk

0|0
    0|0
  • evet fırsat bulursa seni götürecek

0|0
    0|0
  • Hemen kötü düşünme bence, biraz zamana bırak :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Rontgenlıyorsa lezbiyen değilse de lezbiyen eğilimi olabilir ya da kendisiyle kıyaslamak için bakıyordur .

0|1
    0|0
  • Ayol ne istiyorsun daha hasbam. Keyfini sür. Midesi bulanıyomuş, bak hele.

2|0
    0|0
  • Senin yerinde olmak isterdim :)

1|1
    0|0
  • Kıskançlıktanda bakmış olabilir :D Bende bakarım kızların kıçına başına benimki mi daha güzel onların ki mi diye.Öpmek meselesine gelince ben öpmekten nefret ederim ama öpülmek hoş oluyor.Erkeklerin öpmesinedene tiksinsemde kızlarınki hoşuma gidiyor kızlarda sakal yok ya batıyor belkide o yüzdendir.Lezbiyenlik meselesine gelince kız lezbiyen oladabilir olmayadabilir.Bizim sınıftada kızlara aşık olan kızlar var çok seksi çok güzel aşığım buna felan deyip duruyorlar ama gayette azgınlar yani bilemeyeceğim...

0|1
    1|1
  • iğrenç dememelisin bence ya :S bu şekilde düşünme fazla yakın bir arkadaş gibi düşün.. önlemini de al herşeye karşı

0|0
    0|1
Yükleniyor...