Herkesin içinde prezervatif aldınız mı hiç?

Marketten falan herkesin içinde prezervatif aldınız mi hiç? Onları oraya koyuyorlar ama hiç görmedim alan birini. Yani nasıl bir duygudur acaba öyle herkesin içinde almak? Utanir insan ya :D

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Utanılacak birşey yok aslında. Şöyle düşün hiç yapılmasa insan nüfusu kadar seks yapılıyor. Ki bu asıl yapılan sayının yanında devede kulak kalır. Yani seks yapmak aslında gayet normal bişey. E insanın korunması da normal. Evde kendimiz üretemeyeceğimize göre bu mereti. :) Ben gidip marketten alıyorum. Diğer normal ihtiyaçlarımla beraber gayet normal alıyorum. Aslını sorarsan kasiyer kızlardan falan da öyle garip bakana falan hiç rastlamadım. Onlar için normalleşmiş artık bu durum. Siz onların sizin arkanızdan güldüğünü falan düşünüyorsunuz ama onlar için gayet normal bu.

0|0
    0|1
    • sanırım benim söylediğime cevap vermişin 7 bin nüfuslu ve sadece ok klasik satılan bir yer düşün. realden kipadan almadık yani.

• Daha da kötüsü var. Ben gecenin bir yarısı mecburen açık olan tek yer olan nöbetçi eczaneden ertesi gün hapı almıştım. İçeride üç kadın vardı sadece. :) Bahsettiğim yer de metropol değildi. Dediğin gibi ufak bir yerdi.

Erkekler Ne Diyor 14

• öyle saçma şey mi olur. neden utanacaksın. o zaman hamile kadınlar da sokağa çıkmasın. doğal bir olay. marketten ped alırken utanılmıyor ona mı utanılacak. fark eden ne? tv de her yerde reklamı yapılıyor utanılmıyor.

0|0
    0|0
  • Prezervatif aldığımda önümde sırada olan abinin bana sırayı vermesini hiç unutmam :) ne kadarda anlayışliydi ama :)

0|0
    0|0
  • valla aldım ben , bilerek de kadın kasiyere gittim, parayı öderken gözlerinin içine baktım, giderken de göz kırptım. çok iyiydi çok :D

0|0
    0|0
  • aldım gırgırına nolcak gormek ıçın kullanmak nasıp olmadı

0|0
    0|0
  • ben aldım bayan eczacıdan kozmetikciden de markettende hatta prezervatif hakkında bilgi bile aldım biraz şaşırıp hafif gülümseme olduydu :D

0|0
    0|0
  • İlk aldığım zaman bile utanmadım :)

0|0
    0|0
  • bimden aldım ya :) ama çok adiymiş ilkinde yırtıldı :)

0|0
    0|0
  • Sen ped alırken utanıyormusun pek i

0|0
    0|0
  • ben aldım kasiyerede çok gülmüştüm

0|0
    0|0
  • BEN HAYATIMDA HİÇ LMADIM

0|0
    0|0
  • evet hemde sürekli gittiğim market şimdi alıveriş yaparken acaba kasiyer kız ne düşünüyor diyorum :)

0|0
    0|0
    • Evet sürekli gittiğin yerde biraz daha sinir bozucu bir durum halini alabilir. Ama aslını sorarsan kimseyi ilgilendirmez bu. Kasiyer kızın sende gönlü varsa bu değişir tabi :)

• gönlü de varsa adım çıkar diye veremez. :)

• öyle utanmazlar var ki kasiyer kıza soruyor bunların hangisi daha iyi diye :D gerçi kız da utanmaz çıkmış telefonunu isteyince vermiş sonra çocuğun evine gitmişler filan :D öyl e işte

0|0
    0|0
  • neden utansın? ne alaka?

0|0
    0|0
  • ciklet kutularının yanına koyuyorlar bir tane ciklet bir tane ondan alıp çıkcaksın :) hatta kasiyer güzel kızsa göz kırpıp öpücük atmakta şahane bir duygu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Eczaneden almadim ama marketten sepete diger alisverisimin icine ativeriyirum eczaneden utanirim ama marketten de alurken yanina bikac bisey almali

0|0
    0|0
Yükleniyor...