35 yaşındaki adamların bana yaşlı demesi.. Bu nasıl iş yaa?

35 yaşlarında adamın biri bana yaşlısın dedi . 28 yaşındayım . evlilik için geç kalmışsın falan filan . neden evlenmedin bu yaşa kadar . gözün yükseklerdeydi dimi bilmem ne . gerizkalı insanlar var şu dünyada . bende dedim ki sen kendine bak . erkek ayrı kadın ayrı diyor . bak bak çocuğun olmaz falan diyor sinirimi bozuyorlar böle tipler . sen neler yaşamışsındır dedi . bende yaşamadım dedim . inanmıyorum dedi . neyse görüşmeyi kestim ama söyledikleride içime oturdu . 20 yaşında kız bulcakmış . bakire olduğuma inanmamış . 20 yaşındakiler bakire olurmuş vs vs . allahım ne gerizkalılar var .

0|0
3|28

En İyi Erkek Görüşü

• Boşuna sinirleniyorsun. Türkiye erkek egemenliği üstüne kurulu bir ülke ki son zamanlarda bu daha da fazlalaştı. İnsanları hep böyle yetiştirdiler yok kadın küçük olsun erkek yaşlanınca ona bakmalı yok kadın erken çöker cart curt sonra erkek mortlar kadın yıllarca dul :) 20 yaşında bir kız bulur ama boynuzları bir güzel giydirir o kız ona kendini kandırır ancak :) Çocuk konusuna gelirsek 40 yaşında doğum yapan tanıdıklarım var neye dayanarak 28 yaşında bir insana bu saçmalığı söylemiş acaba :) Bir insanın evlenmemesi onun gözü yükseklerde olduğunu göstermez bir sormalı neden evlenmedin acaba diye neler yaşadı ya da neler gördü kim bilir. Bizim insanımız bayılır kulp takmaya heleki sana gıcıksa ohooo yardırır gider oradan artık. Sen her havlayan köpeğe hoşt dersen ohooo çok üzülürsün daha arkadaşım ver yolu gitsin köpekle köpek olunmaz.

0|0
    0|0
    • aynen köpekle köpek olunmaz

• bulsun ya kime lazımsa alsın bu kokmuşu

• :) Sakin arkadaşım sakin

Erkekler Ne Diyor 27

• Var malesef. Aynı gerizekalılardan hemcinsleriniz arasında da çok var. Özetle çok gerizekalı insan var.

Takma yani. Sktiri çek olsun bitsin.

2|0
    0|0
  • Kedi işte hem ciğer istiyor, hem de ciğeri yiyemeyince mundar bu ciğer diyor...

Öküzlük yaş 35 olunca geçmiyor maalesef...

0|0
    0|0
    • valla ya pislik . demek niyeti bozukmuş . hadi anladık niyeti kötü ne bok atıyor

• Bok atmak erkekliğin sanindandir :))

• Yaşlı değilsin.Takma her söyleneni bence.

0|0
    0|0
  • Bazı kadınlar vardır; Şaire şiir olur,Saçları yaprak gibi mısralara savrulur.Bazı anneler vardır; Şiire şair olur,Şiir gibi tehlikeli şerefsiz insanlar doğurur

0|0
    0|0
  • şimdi biz nedesek etki eder bilmiyorum nekadr umursamasanda içinde kalcak :D bir rahatsızlık vercek, zamanla geçer ama takma yani adamada kin besleme görünüse bakılırsa çekecegini çekmis adam sen kendi bildigini yap daha makul insanlarla konuş arkadaşlarınla falan...

söyle bir laf vardı sanırsam

güvercinle satranç oynama... çünkü sen nekadar iyi oynarsan oyna sonunda taşları dağıtır, sahaya sıçar, ve kazandım edasıyla gerinerek dolaşır... blabla özet olarak anladın dimi demek istedigimi

0|0
    0|0
  • dediğin bir değil, bin değil, on bin değil...

istemediğin kadar çok var. 20 yaşında bakire bulacakmış öyle mi?

ulan hadi hiç cinsel ilişki yaşamamış diyelim o şeref yoksununu... ama eminim yüzlerce kez, bir çok kızın, kadının günahına girerek, mastürbasyon sırasında hayallerine sokmuştur karaktersiz...

ki bir kadına bu dediklerini söyleyecek kadar da şerefini hiçe sayabiliyorsa o adam müsveddesini burada konu etmeye bile gerek yok. et beyinliler için vakit kaybetmeye gerek yok.

0|0
    0|0
    • valla acımdan söyledi bunları pislik . ayrıca asla abkir değildir zaten rus kızları çok güzel falan diyordu ama onlarla evlenilmez gibi konuşuyordu ne olduğu belli

• ebilemem nerden bilicem bana uzak olsun aman bilmeyeyim hiç

• :) bencede sana uzak olsun.

• bence o dayı azgınlıkdan dağı taşı delmiş sana sulanıyor galiba senle evlenmek istiyor ateş bacayı sarmış

0|0
    0|0
    • yok ya yaşlı diyor ne evlenmesi

• Ciddi düşünürken birden bire bunları dememiştir herhalde, dediyse niye senle ilgilenmişki.

0|0
    0|0
  • o densizlik etmis ve öküz cinsidenmis cünkü bayanlarla asil konusacagini bile bilmiyor ben 39 yasindayim ama 28 yasindaki bir bayana asla onlari söylemem

0|0
    0|0
    • kendi yaşlı asıl banane yaa .. kendi bilir . güvensiz biri

• yok sen takma aslını istersen evlenmek için tam yaşındasın 28 en iyisi

Allah hayırlısın nasip etsin

ben de 37 yim ve bekarım nasip meselesi olursa olur zaman gösterecek yani

0|0
    0|0
  • gerizekalıymış o, takmamak lazım böylelerini. başkasına saygısı olmayan insandan hayır gelmez.

0|0
    0|0
  • canım aslında yas farkı ıyıde acıkcası 28 yas ta bır bayan ıcın genc sayılmaz o da war.

0|0
    0|0
    • yaşlı mı sayılır .ne yani . adam benden 7 yaş büyük

• yok erkekten muaf olarak soyledım. 28 yası bır kız ıcın artık genc sayılmaz dedım. ama tabıkı erkek 35 yasında ee bır zahmet 28 yasındakı kıza da cıtır gozuyle baksın yınede 7 yas war arada malum. bellıkı bu yasa kadar bır kız bakıre kalamaz dusuncesınde enıste. acıkcası bende onun yerınde olsam acaba derım ama yıne de guvenırım de. cunku esım dıcem ona. guven olmazsa zaten kalp kırmaya gerek yok ayrılmak en ıyısı

• zeka seviyesi 7-12 yaş arası hala olgunlaşamamış erkekler ve senide yokluyor

0|0
    0|0
  • sen seksi birisin canım adam kıskanmış seni bence

0|0
    0|0
  • senı ıstıyor olabılır.yol yapıyodur belkı merak ettıklerını ogrenmek ıcın

0|0
    0|0
    • nasıl merak ettiğini

• Ne bileyim değilim demek ki.herkes begenirdi ama guvenimi kaybettim

• Cinsellik dusunmeleri acisindan mi guveninizi kaybettiniz

• Zor biriysen bunu anlamış hepsi bu

0|0
    0|0
  • ugraşlam boşuna

0|0
    0|0
  • sizi biri mi tanıştırdı.. neden bunları konuştunuz

0|0
    0|0
    • evet bir arkadaş tanıştırdı

• anlattım şaşırdı zaten . yuh dedi benden özür diledi . takıntılı biriymiş . güya amerikada okumuş harvard bitirmiş yuh ya .

• madem evlenmeyi düşünüyosun beni ekler misin

• o. cocugu sanki kendi bakire :) onlardan cok var kardeş,malesef bu toplum böyle

0|0
    0|0
  • onu diyem amsalaktır acele et bir an önce ver demeye getirmek istiyodur o ...ik kalalıar ;)

0|0
    0|0
  • takma boş ver çevremde 30 yaşından önce evlenen erkekte yok bayanda.

0|0
    0|0
  • Oda malmış ama sende malsın iki mal arasında geçmiş konuşma

0|0
    0|0
  • kızım bariz zarf atmış :) sende yememişsin olan bu yani.

0|0
    0|0
    • gerizkalı bencede . zarf attı . baktı ben o biçim kadın mıyım . olmadı baktı sonrada namusuma laf atıyor pislik

• evet var öyle canlılar bu ülkede. sadece bizim ülkemizde yetişiyor. soyları git gide artan yeni organizma türlerinden fakat daha familya sı belli değil.

0|0
    0|0
    • hayvandan evrimleşmişler diyecem ama hayvanlara hakeret olur

• öncelikle sana şunu söylüyeyim bir insan karşısındakini hep kendi gibi sanarmış. demekki 35 yaşına kadar neler neler yaşamışki senide öyle sanmış. sen doğru olanı yapmışsın kendini korumuşsun allah sana iyi temiz bir eş nasip etsin. erken ya da geç evlenmen problem değil. önemli olan doğru birini bulup evlenmektir. iyi biri çıkana kadar bekleyerek en iyisini yapıyosun. sonuçta ömür boyu hayatını zehir etmek var kötü biri çıkarsa... insanlar ne dediğini değilde sen ne yapmak istiyosan onu yap kendin için yaşa kendi fikirlerinle yaşa.

0|0
    0|0
    • evet kendi yaşamıştır kesin nasılsa mal kız çok var onlardan geçiniyorlar . evlenmeye gelincede temiz bir kız istiyorlar

• redline mı ne erkek olcak güya

• tamam gördüm :D

• istedigi seni deli etmekmiş bunuda başarmış boşver.bence hiçte yaşlı degilsin önemli olan kendine bakıp bakmadıgın

0|0
    0|0
  • sen söylemişsin işte geri zekalının teki kendisi yaşadı yaşadı 35 e kadar evlenmeye gelince bakire hatun arıyor şerefsiz herif...

0|0
    0|0
    • hayır benim namusuma ne laf atıyor yaşım var diye . sanki 20 yaşındaki kızlar illa bakire mi .

• ben bu güne kadar hak etmeyen bir kadına asla zarar vermedim aksine koruyucu oldum ama yapacak bir şeyim yok sen istedin bunu ... bana kızma lütfen ;)

• çok korkttum çok sen ateş olsan ne yazar arkadaşım . bulmazsan şerefsizsin hadi bakalım . küçük emrah

Kızlar Ne Diyor 3

• o adamla aynı zihniyete sahipsiniz . sen de 28 yaşına kadar zarını korumakla onlara yaranma amacı gütmedin mi al böyle yarı yolda bırakırlar.

0|4
    2|1
    • alla alla neden yaranma amacı güdeyim . ben allahın emrine uydum sıkıntı mı var ?az namusunuza sahip çıkın be bu dünyanın öbür tarafıda var .

• beyin sende yok küçük emrah kılıklı

• +1 uğraşmayın soran ağır engelli çıktı, bende sonradan anladım :D

• 27 yaşındayım ve aynen sinir oldum şimdi ve erkeklerin çogu böyle mi düşünüyordur

0|0
    0|0
    • Bole düşünüyorlar bazi hemcinslerimiz yüzünden. Yok zarini koca bulmak icin sakladin yok bulamadin mi diye düşünen beyin ozurlu kadınlar yüzünden

• boşver alttakileri onların dünyası farklı anlamalarını bekleme anlamaya çalışma

• herkesin kendi hayatı . ama namus dedim diye kavga çıktı . biz namuslu olmuyor muyuz denildi hemen . bence ilgisi var namusun onla . buda benim fikrim . saygı duyulmuyor ki . şehir eşkiyası beni bulcakmış tehdit ediyor sırf bakireyim namusumu korudum dedim diye . alttaki kezbanda belli gecelerin kadını ağırına gitti . hayır anlamıyorum yapıyorlar ediyorlar sonra namusluyum diyorlar hala . ben olsam yaptıysam birşeyler en azından namusluyum diye dolanmam .

• Boşver o kendini bilmez cahil kereste takımını kaderde ne varsa onu yaşarız nasılki doğduğumuz günü ailemizi ölceğimiz günü seçemiyorsak evlenceğimiz gün kaç çocuğumuzun olup olmayacağıda kaderimize yazılmıştr bunlar değişmez belkide kısmetin başka biyerde bunu bilemessin her zaman hayırlısını iste

0|0
    0|0
Yükleniyor...