18 yaşındayım, hiç cinsel deneyimim yok..

18 yaşındayım bakımlı güzle bir kızım ama hiç erkek arakdaşıdma olmadı cinsel deneyimimde. Arkadaş gurubumdaki tüm kızlar bakrie degil ben tek bakireyim ve herkes benle kutsal bakire diye dalga geçiyor üniversitede kampuste arkadaşalrım sevgilileriyle sarmaş doalş duruyor bense öyle boş boş duruyorum 1-2 çıkma teklifi aldım ama edne çocukalr çok havalı öküz tipli erkeklerde hani kızları kullanan tipelr gibilerdiler. Ben artık bakirelikten kurtulmayı düşünüyorum bence yaşı mgeldi arkadaşlarımın benle böyle dalga geçemleri zoruma gidiyor kezban kutsal bakire falan diyorlar çirkin bir kzı degilim 50 kilo 1.64 boyudayım yüzüdme güzel mavi gözl übeyaz tenli siyah saçlıyım. Sizcede artık bakirelikten kurtulmalımyıım bu bir kusurmu cidden ? Dalge geçmeyinl ütfen ciddiyim :(

Güncellemeler:
Teşekkür ederim dalga geçemdiginiz için ama arkadaşlarımın erkek arkadaşlarıda dalga geçer oldu benle iyice bunaldım ondan İzmir ekonomi unicersitesidne okuyorum buradaki insanlar tiki dedigimiz zengin züppelerden oluşuyor genelde ve arkadaş gurubum sanırım buradaki en düzgün insanlar yapabilcegim bir şey yok onlarla aramı açarsam iyice asosyal kezban diye anılmaktan korkuyorum o zman universiteye ible gitmem :( Acaba yalanmı söylesem birileriyle yattım falan diye geliyor aklıma yakıştıramıyorum..

1|0
1030

En İyi Erkek Görüşü

• walla arkadasım soyle dıyım sana yasın genc. o yaslar bır kız ıcın tehlıkelı yaslardır 21 22 oldunmu bıraz daha olgun dusunuceksındır o zmn ak adar kendını korursan bence devamı gelır ve gelecekte kocam dıcegın ınsana en buyuk hedıyeyıs unmus olacaksın. erkek arkadas nedır kı mutlaka olur sıkıntı etme. sen bence o dıger arkadaslarının yanında cok daha ozelsın. onlar ortalama bır karpuz sen ıse en kırmızısısın gıbı dusun:D cook ıyı bır ornek degıl ama kusur vs odegıl bu senın gııb temız kızı arayıpta bulamayan cok erkek war

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 29

• sevişmediğin için kezban olmazsın bu tercih meselesidir.kaşarlık özgürlük olmadığı gibi sevişmemekte kezbanlık olamaz.neyi ne hissederek yaptığın önemli.arkadaşlarında açsın g.tüyle dalga geçsin.amaaa gösteririm elletmem modundaysan o zaman sıkıntı var

0|0
    0|0
  • Sakın gaza gelip öyle bir şey yapma.Ekonomideki tikileri iyi bilirim.

Onlar bir tierler ikinciye başkasına giderler.

Sen bir kere başlarsan biriyle ilişkiye girmeye artık sen farkında olmadan kucaktan kucağa gezersin 4 yılda.O yüzden onların dolduruşuna gelme.

Ortalamanı yüksek tut.Ege ya da 9 eylüle geçiş yap.

Hem yıllık ekonomiye ödediğin paranda cebinde kalır hemde oradaki ortamdan uzaklaşmış olursun

0|0
    0|0
  • sakın bakirelik kötü bişey değil bende bakirim ona bakarsan neden kaderimdekine saklıyorum kendimi bana göre kaderinnmdeki ile ilk cinsellik beni onna bağlayacak söyleme sakın yalan söyleme belki söylersen temiz olmazsın nbakirelik bakirlik kötü bişey değil güzelmişsinde öyle diyosun bekle

0|0
    0|0
  • Arkadaşım bekaret ne bir kusurdur ne de bir ödül bir erkeği gerçekten arzularsın yaşarsın bu duyguyu sırf başkaları dalga geçiyor diye de seks yapılmaz..

1|0
    1|1
  • nie kusur olsun, asıl onun bunun altına yatmak kusurdur. sen evlenene kadar kendini korumaya devam et. sevdiğin erkeğe ver bakireliğini...

1|1
    0|1
  • O dusuncenden vazgec aileni ve ilerde evlenecegin zamani dusun kotuluk yapipda aileni rezil etme tut kendini masturbasyon yap opus ne var bende 19 yasindayim universite okuyorum benimde hic kiz arkadasim olmadi bırak cinselligi daha opusmedim bile kisacasi kendini bosa harcama ve BAKİRELİGİNİ KORU derim ama karar senin ilerde pisman olacagin biseyi yapma birak dalga gecsinler birak asosyal desinler banada diyoar takmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • hayır bu bir kusur değil sewdiğin insanla yapmalısın sırf kurtulmak için değil bana göre salla onları sen

1|0
    0|1
  • Arkadaşım ben erkek olarak 20 yaşındayım ve hiç ilişkim olmadı. Ha gerçekten çok arzuluyorum ama yapacak bir şey yok. Dayanmak zorundayım. Sen sakın ola arkadaşlarına bakarak böyle bir işe girişme. İlerde pişman olacağın bir şey yapma :(

0|0
    0|0
  • düşündüğün şeye bak ! namusunu kocana sakla etrafına aldırış etme.

1|1
    0|1
    • Senden bir şey olmaz arkadaş ortamı uğruna namusunu bozdurcaksın git bozdur onlara dahil ol yazık sana be yazık ! millet istemeyerek yapar pişman olur. isteyerek yapar pişman olur. sen arkadaşların için yapmak istiyorsun yazık !

• hayatının erkeğine sakla ne güzel işte sonra seni almazlar kızlığın yok diye dert ettiğin şeyde bir halt olsa bari neyse sana kutsal kitabımızı okumanı öneriyorum

0|1
    0|0
  • Orası cidden züppe kaynıyormus.

0|0
    0|0
  • ben sana şöyle söyleyeyim. Allah (cc) zinadan kaçının demiş. zinayı bize haram kılmış. aklında bulunsun

0|0
    0|0
  • yani kurtul artık ya :))

0|0
    0|0
  • bakirelik çok önemli değil. ama evleneceğin zamanı da düşün ona göre kararını ver

0|0
    0|0
  • kaygilandigin seye bak.sen cinsel deneymini yasa sonra burada bla bla diye konus asinca konusalimm ok?

0|0
    1|1
  • sen ver adresini arkadaşlar seni kesin bulur :D

0|0
    0|0
  • evet yaşın gelmişde geçiyor 14 15 yaşında başlamalıydın arkadaşların sana kezban diyor diye

0|0
    0|0
  • ılıskıye gırdım yalanını atarsan bu sefer cevrelerınden bırıyle yatmanı ıstıcekler

0|0
    0|0
  • Aq kutsal bakireymiş sanki amerikada yaşıyor mal

0|0
    0|0
    • izmir ekonomi üniversitesi amerikan ekolü..

• vücut olarak ve ruhen kendini hazır hissediyorsan yap. bunu sorun niye ediyorsun

0|0
    1|1
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben de üniversiteye başladığımda senin durumundaydım

0|1
    0|0
    • Eee sonra noldu ?

• Dersimize gelen asistan ile yakınlaştık. Bir süre sonra beraber olduk. Ve benim okulum bitince de evlendik

• senin arkadaslarin kusura bakma dogru arkadas degil

arkadas grubunu degistir

1|3
    0|1
    • o üniversitedede dogru arkadaslar da vardir onlari bul ! ben birsürü dogru insan taniyorum orda

• ya saçmalamasana. allahım ya. başlatma zenginine, züppesine.

öbür dünyada onlar mı çekecek senin yaptığın günahları ?

bırak, tertemiz iffetli ol.

milletin ağzına bakma. seni kıskanıyorlar anlasana, kendileri kirlenmiş olduğu için.

0|2
    0|0
  • Asla öyle bir şey yapma ve o o*lardan uzak dur derim. O senin namusun, güzelliğin, saflığın, Kutsallığın.. Asla yapma.

0|1
    0|1
    • la mal mısın bak daha güncellemiş de soruyu yalan mı söylesem diyor. Kızım sende akıl yok mu? Senin farkın olsun buda ne gerizekalısın ya bak nasıl sinirlendim şimdi. Başkaları için hayatını değiştirmek, saçma sapan şeyler yapmak, "biriyle yatmak", ya da yalan söylemek zorunda değilsin asla sen hayatını hep başkalarına göre mi düzenliyceksin dalga geçmesinler falan diye tövbe ya Rabbim sana akıl versin ya başka bişey demiyorum kız dalga geçiyolar diye bekaretini vermeye razı ya

• yelda her yere yetısıyon bakıyorumda :)

• Bence ne kadr güzelki bekaretini korumuşsun bu yaşa kadar hiç özenilecek birşey yok elbette insanın bazı ihtiyaçları vardır ama kendine zarar verme ne kadar güzel tertez kalabilmişsin bence kendini evleneceğim adama sakla yok diyorsanda aşık olduğun bir erkek olsun...

Bende bir bok sandım ille olsun dedim sonra 1 ken 5 oldu 5 ken 10 oldu, keşke sahip çıkabilseydim bekaretime... Bence arkadaşların seninle değil dalga geçmek seni tebrik etmeliler onların yapamadığını sen yapmışsın...

Sana şunu söyleyim bakireyken kendimi çoğu günahlardan muaf hissediyordum ve öyleydimde şu anda her erkek dokunduğunda biraz daha kirleniyorum sakın yapma ne güzel tertemizsin ve eminim kalbinde öyledir

1|2
    0|0
  • onları düşünme bile canım onlar bendenlerini yere sermenin marifet oldugunu düşünüyor. sakın uyma onlara ilerde çok pişman olursun heleki evlendiğin zaman

0|2
    0|0
  • Ya ne olmuş bende 18 yaşında bakireyim bu işi yapacaksanda sevdiğin adamla yapacaksın saçmalama o yüzden

0|2
    0|0
    • sevdiğin değil arzuladığın...

• Önüne gelen herkesi arzularsın ama sevmezsin redline07 sen resmen sapık bir adamsın

• 28 yaşındayım hala cinsellik yaşamadım dış ülkede filan mı yaşıyorsun bence geç kalmış filan değilsin illa yapacağım diyorsan sevdiğin biriyle olsun derim bir anlamı olsun en güzel anıyla hatırlayacağın güzel bir anı olsun sırf bekaret bozmak için salağın biriyle yaşadığın kötü bir anı olmasın

0|2
    0|1
    • Yaşın geçmiyormu sence evlenmeyi düşündügün sözln sevgilindemi yok bence biraz elini çabuk tutmalısın bu konuda bana 18 yaşımdda evde kalmış muamalesi ediyorlar sana alalh bilir ne ypaıyorlardır :( Cidden aldırmamak çok zor erkek arkadaşlarıda dalga geçmeye başladı benle cidden çok canım sıkılıyor ondan artık yani arkadaş gurubumu bende degiştirmeyi düşünüyorum fakat İzmir ekonomi üniversitesidne okuyorum orda bulabilcegim en temiz tiplerdi diyebilirim bunlar çok psi bir yer..

• Ben kayseriden geldim izmire aslında bunu diyebilirim çok teşekkür ederim :) endmuhh zaten kızlar biliyordu onlar kutsal bakire diye dalga geçerken falan erkek arkadşalarınada söylediler öyle biliyorlar onlarda aynı yurta kalıyoruz onlarla farklı bölümlerdeyiz ama hazırlık bu yıl zaten..

• güzel yakanı bırakırlar umarım

• Böyle olmaya devam et

0|1
    0|1
  • bence bu bır kusur degıl ben 19 yasımda yasadım cınsel ılıskıyı o zamanlar tabı hayat guzel laylaylom zevkını alıyorsun ama ılerıde cok pısman olacaksın helede evlendıgın zaman benden sana abla tavsıyesı bak benım yasım 34 sen sen ol evlenmeden asla ılıskıye gırme

2|5
    0|1
    • kıskanma kıskanma sen yaşayamadın diye milleti de engellemeye çalışma esas pişman olacak olan sensin o bu muhteşem duyguları yaşamaktan hiç bir zaman pişman olmayacak sen merak etme..

• arkadaslar sıze ıyı gelebılır ama evlendıgınız zaman sorun yasıyacaksın ayrıca dınen de yasaklanmıs bır olaydır

Yükleniyor...