Sizce hala bisey yapabilir mi?

Bi kişi vardı sinifta beni sevgilimle opusurkenki fotoğrafımi faceye koymakla tehdit ediyordu. Ayni zamanda mahalle komsum. Ben simdi bir twitter hesabı actim icimi dokuyodum oraya bende azcik lezbiyenlikte var oraya lezbiyen oldugumu falan yazdım bu beni tehdit eden kiz favlamis bir tweetimi. 10 dk sonra falan hesabimi kapattim sizce rezil eder mi beni çok korkuyorum okulun yuzune bakamam ben :(

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kimseye sen olduğunu inandıramaz hesaplarını sil.Resimlere gelince öpüştüğünün resmi olabilirde olmaya bilirde sadece görmüşte olabilir.Eğer böyle birşey yaparsa kendisine özel yaşama müdale suçundan dava açıla bilir.Sınıfta dediğine göre okullarda cep telefonu yasak değil mi siz görmeden çekmiş olamaz.Yaşın kücük olduğu için öyle birşeyin olması durumunda şikayetci olacağını bildir :)

0|0
    0|0
    • Ben yolladim ona o fotograflari o zaman iyi arkadastik. Sonradan bozuldu isler. Kapattim twitter i ins bisey olmaz :/

• O zaman şikayetci olacağını belirt bu fotoğrafların yayılması durumunda.

Erkekler Ne Diyor 7

• birşey olmaz neden korkuyorsun. asıl onun korkması lazım. dilediğin gibi bir hayatı yasamak senin elinde baskalarından korkarak bunu basaramazsın. onunla mucadele et. bu zaferden sonra hayata bakısın daha da değişecek gelişecek.

0|0
    0|0
  • yaaa güzelim üstüne örtemeyeceğin yorganın altına niye yatıyorsun..? :)))) bu böyle değildi de neyse :D

0|0
    0|0
  • Amına Kodumun Fake Dümencisi . 1.Si Lezbiyenlik Olanlar Erkeklerle Takılmaz. 2.Si Twitterde Genelde Hep ARkadaşın Oluyor Ve Orda Lezbiyenlikten İçini Döküyormuşsun . YOL AL AMK FAKESİ..

0|0
    0|0
  • saçını başını yolarız onun :D

0|0
    0|0
  • Adres ver panpa. Yol ver gidelim, fakülteyi ezelim.

0|0
    0|0
  • o seni tehdit ederse sende onu savcılıga vermekl tehdit edersin

0|0
    0|0
  • sende tam geriymişsin kusura bakmada hollandamı lan burası. Arkasında duramayacağın şeyleri neden toplumla paylaşırsın ki.

0|0
    0|0
    • Hesabimda sadece adim yaziyordu ve kimse ekli değildi.

Kızlar Ne Diyor 3

• Sonuna kadar inkar. O ben değilim benle uğraşıyo beni kıskanıyo gibi şeyler de. Photoshop filan dersin. Bide sevdiği çocuk beni sevdiği için yapıyo dersen daha inandırıcı :D

0|0
    0|0
  • azıcıksa lezbiyenlik çok korkma..

0|0
    0|0
  • kızla muhattap olma. korktugunu belli etme. bir sey duyarsanda bu durumla ilgili inkar edersin. kabul edemiceksin madem utanıyorsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...