Hiç cinsellik yaşamamış bir erkeğe kızlar aşık olur mu ?

veya ne hissederler bu erkeğe bakınca ? :/ yani saftirik bir erkek bir kız için tam olarak nedir ? cinsellik yaşamalımı illaki ? (24 yaşında olup halen hiçbişey yaşammışsa dini sebeplerden çevre etkisinden dolayı falan) bu erkek sadece salakmıdır bir kızın gözünde ?

Güncellemeler:
keşke günlük hayatta karşılaştığım kızlarda burada cevap veren kızlar kadar iyi kalpli ve tatlı kızlar olsa ... işte ben öyle kızlar için ölürüm .. hepinize teşekkür ederim .. söyledikleriniz gerçek olmasa bile biraz rahatladım :)

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• burada övgüler yağdırılmış ama bana göre sağlıklı bir durum değil. Ayrıca gözlemlediğim kadarıyla dinine aşırı bağlı olanları saymazsak, genellikle fiziksel veya sosyal açıdan falsolu olan erkekler bu yaşa kadar bakir kalıyor. Fakat tabii ki hepsi böyle değildir. Sana da öyle dediğim yok yanlış anlama o yüzden.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kızlar genellikle kalpleriyle düşünür sevdiyse böyle şeylere önem vermez ayrıca böyle olman kötü birşey değil

0|0
    0|0
  • İlk olmak hoşuna gider bence :D

0|0
    0|0
  • Oys erkek dedigin bakir olcak

0|0
    1|0
    • Gercek olmasa falan degil ben bakir olmayan biri ile pek surduremem onceki kiz arkadasi ve iliskileri aklima gelir tiksinirim bu yuzden

• Benim evlencegim kiside boyle iliski yasamamis.. Dini inanclari ve temiz gorusunden dolayi.. Asik omayi birak bu cook ozel birsey oluyor insan hayran kaliyor.. Bir bayan kadar erkeginde namusu vardir..

0|0
    0|0
  • ben çok değer veririm öyle bir erkeğe

0|2
    0|0
  • elmastır o yuzden kıymet bılen bırını bulmalıdır.. yoksa yanlıs hamlede parcalanır guzellıgı ortaya cıkaracak yurek gerek.. ıns senın gıbı bırı cıkar karsına

0|0
    1|0
  • bu nasıl soru? kızlar tabiki başkasıyla olmamış erkek ister.aksini düşünen varsa ondan hayır gelmez .

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kızların evet dediklerine bakma sen

memlekette bircok bakir erkek var hepsi aglıyor deger bilmiyor bu kızlar diye

0|0
    2|0
  • Cinsel ilişki yaşamamış erkekler saftirik mi oluyor?Bu da benden.

0|0
    0|0
Yükleniyor...