Erkek arkadaşım var ama lezbiyenlerden hoşlanıyorum.

1 yıldır beraber olduğum bir sevgilim var ve birbirimize cidden çok aşığız. ama ben lezbiyenlerden hoşlandığımı farkettim. lezbiyen bir ilişki yaşamayı çok istiyorum ama erkek arkadaşımı da bırakmak istemiyorum. ayrılmadan yaşasam aldatmış olurum böyle bir şeyi de kabul edemem. hem bakireyim lezbiyen kız beni istemez diye düşünüyorum :/ ne yapmamı önerirsiniz ya benim kafam çok karışık of.

0|0
5|14

En İyi Kız Görüşü

• sevgilinin bir agzini ara derim, belki sorun bile etmez

konu bakireligine gelince : illa sorun olacak diye birsey yok

ona göre konusursun, parmaklama gibi bisey istemiyorum diye

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bir psikologa git bence, olay daha çok cinsel obje diye düşünüyorum.

Bisexsuel olma ihtimalin var tabi ama genel olarak p*rno film sektörü kadın vucuduna hakimiyeti ve lezbiyen ilişkiyi sempatik gösterdigi için sende öyleymiş gibi sezebilirsin yani.

Çocukla çıkarkende yeme o naneyi ayrıca,kız/erkek farketmez saygısızlık bence..

0|0
    0|0
    • ya lezbiyen p*rnosu falan izlemiyorum anlamıyor musunuz. içten gelen bir şey bu. ayrıca ben de onunlayken yapmam zaten.

• normal p*rnolardada benzer durum var -_-

Psikologa git gerçekten öyleysen yapabilecek birşey yok zaten,er geç yeltenirsin yoksa.

Genelde an gelicek süper ego ortadan kalkacak.

Kolay gelsin

• Bakire olduğunu söyliyorsun ama lezbiyensin? Lezbiyenlik İki kadının birbirine aşık olması ve cinsel yönden birbirini arzulamasıdır kısaca. Ama derinlemesine bakıldıgında heterosexuellikten farksızdır. Cunku lezbiyenler de aşık olabiliyor ama karşı cinse degil hemcinsine aşık olabiliyor.

1-Bir yıldır beraber olduğum bir sevgilim var ve birbirimize cidden çok aşığız. (Çelişki eğer lezbiyensen)

2-Bakiresin yani erkekle gercek bir seks yapmadın ve lezbiyenle de yapmadın nereden biliyorsun hangisinin hoşuna gideceğini.

Bence sen Lezbiyen p*rnosu izleme.

0|0
    0|0
    • öncelikle üstün zekandan dolayı seni tebrik ediyorum. sana lezbiyenim diyen mi oldu? bu zamana kadar hep erkeklerden hoşlandım ve evet aşık olduğum bir erkek arkadaşım var. lezbiyen kızlara ilgi duyuyorum. lezbiyen p*rnosu taş çatlasa 5 tane izlemişimdir. lezbiyen birisiyle cinsellik yaşasam hislerimi yanıltmaz çünkü hoşlandığım bir kız da olabilir bu kişi.sadece lezbiyen ilişkiyi merak ediyorum acaba biseksüelliğe eğilimim var mı diye kendimi denemek istiyorum. hadi şimdi o egonu al git buradan.

• erkek arkadaşın eğer öküz ruhluysa durumunu anlattığında muhtemelen 3lü yapmak isteyecektir. öküz değilse zaten dünyası kararacaktır. her halükarda bahsetme ona. anlaması için çok çok vizyonu geniş biri olması lazım. lezbiyen kızlar ister seni neden istemesin, 0 km vajinan var sonuçta cillop gibin ;) parmaklatmaz sadece yalatırsın.

0|0
    0|0
    • he öyle kabul ederlerse iyi :D evet evet hayatta bahsetmeyeyim ona. ama ondan ayrılmadan böyle bir ilişki yaşayamam beni düşündüren bu. ayrılmak istemiyorum.

• saol kardeş :D

• rica kardeş, merak ettiğin bir konu olduğunda yine bekleriz :D

• Türkiye'de Lezbiyen olmaz bir kere! Sallama.

0|0
    1|0
  • sevgilinle konuş ve o sizi izlerken bunu yapmak istediğini söyle, eminim balıklama atlayacaktır bu fikre. böylelikle hem sen bir bayanla sevişmiş olacaksın hemde sevgiline göz ziyafeti çektirmiş olacaksın :)

0|0
    0|0
  • erkek arkadasına anlat durumu belki öylede kabul eder seni

0|0
    0|0
  • Belki adamında hoşuna gider :) Şahsen giderdi 2 kız :)

0|0
    0|0
  • bence yaşa bir lezbiyen ilişki dene yani alkdatmış olmazsın

0|0
    0|0
  • Sevgiline söyle once

0|0
    0|0
  • sevgilinle konus gerekirse gözün önünde yapıcam bunu de yanımda olcaksın emin olcaksın benden de kızlığını ama sakın kaybetme o çok özel bizim için

0|0
    0|0
  • türk kızlarının geneli lezbiyen zaten kafana takma çoğunuz lezbiyensiniz farkettirmiyorsunuz bize

0|0
    0|0
  • olabilir izin verirdim aşırı ya kaçmadan

0|0
    0|0
  • sevgilin sana gay olup erkekler ile yatmak istediğini soylese ne derdin merak ettim :) bu arada lezbiyen fantezilerim her zaman olmustur soyledigin çok hosumada gitti :)

0|0
    0|0
    • ayrılırdım bir daha da geri dönmezdim.

• ayrıca erkek arkadaşım olması için gay değil de biseksüel olması gerek. aradaki farkı iyi kavra.

• suanki erkek arkadaşından bahsediyoruz aktif ya da pasif önemli olan bu andan itibaren ilgisini çekiyor olması benm tercihim doğanın dengesini bozmamaktan yana :)

• kız kıza aldatma oldugunu ben düşünmüyorum.sevgilim bunu yapsa kızmam

0|0
    0|0
    • ama erkek arkadşaım biseksüel olsa ve beni bir erkekle aldatsa ben soğurum ondan. bence o da istemez.

• açsana bir eklicem.

• açtım ekle

Kızlar Ne Diyor 4

• nasl lesbiyenlerdn hoşlanıyosn bnu nasl farkettn peki ? Bnce sadece bir hoşlantı lezler le ilşkiye girme boyuntunda bir istek değil gibi. Sevgiline odaklan bnce

0|0
    0|0
    • hayır ciddi ciddi lezbiyenlerden hoşlanıyorum. hem hoşlantı olarak hem de cinsel anlamda birlikte olmak istiyorum.

• içnde tut bencde

• 13gün

Soran hala burda mi

• 0|0
    0|0
  • Beni ekler misin?

0|0
    0|0
    • nasıl? :D

• ettim

• Ama sende arkadaşlık tekliflerini engellemişsin mesaj atamıyorum ama takip ettim hey allahım napıcaz :D

• ya canım ben kendi tecrübeme göre konuşayım benim nişanlım lezbiyenleri izlemeyi çok seviyor biz 7 yıldır birlikteyiz ve evlendikten sonra bunu denemeyi düşünüyoruz benim tahminim erkeklerin çoğu lezbiyenleri sever burada okuduğum yorumlardan çıkardım bunu istersen bir ara sevgilinle konuşurken ağzını ara ne düşünüyor öğren ona göre hareket edersin bence en doğrusu bu...

0|0
    0|0
    • erkek arkadaşımı başka bir kızla paylaşmak mı? öldürürüm :D ya da ben ölürüm kıskançlığımdan.

• teşekkürler inşallah ileride denicez bakalım ve inşallah sende istediğini yaşayabilirsin şimdiden mutluluklar size :))

• umarımm çok saol canım size de :)

Yükleniyor...