Onunla beraber olsam benden sıkılır mi ?

Sevgilim bakir bir erkek bense bakire degilim gecmisimde tecavüze ugradim küçükken bu durumi erkek arkadasima soyledim ilk cikmaya basladigimizda kabullendi zar zor haztmetti ama cok kiskancta biri 2 yildie beraberiz benim hicbi zaman bu durumu kullanmadi sevdigine eminim ilk defa bu sene öpüşme sevişme tarzinda biseyler yasadik evlilik için daha cok var Universte okuyorum daha.Ona ait olmak istiyorum sizce onla böyle birşey yasasam benden sogurmu sıkılır mi beni yarin öbür gün birakir mi yoksa daha dami baglanir dusunceleriniz neler onun ilki olmalmiıyım simdi yoksa beklemelimiyim ?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• seviyorsa cinsellik sevgiye daha ayrı bir boyut katıp güçlendiriyor. sevmiyorsa keyif aracı. şu an sevse bile yarın öbür gün ayrılma potansiyeli her zaman vardır. o yüzden yarın öbür gün bırakır mı kaygısındaysan evlenmeden önce yapma derim. bence nasıl istiyorsan o şekilde yaşa.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Yani ikinizinde aklına yatıyorsa yapın bence,hayatın içinden ayıramayacagın bir durumdur cinsellik.

Ki ilişkiyi ve bağları pekistirir bence.

İstiyorsan ve güveniyorsan neden engelleyesinki kendini.

Ayrıca sende bakiresin aslında...Tecavüze ugramıs olman senin o ilişkiden haz aldıgını cinselligi yasadıgını göstermez..Zarın yırtılmasıysa olay,herşeyi yapıpta onu yapmayan sonra bakireyim diyenler gerçekten bakiremi sence ?

Yanlız merak ettiğim şey,sen bu tecavuz olayının psikolojik etkilerini atlatabildinmi ?

Yavaş yavaş ilerleyin tavsiyem,birden flasback yaşayıp çocuga yansıtabilirsin,olaylar karmasıklasır.bir ihtimal tabi

0|0
    0|0
  • hiç deneme. beklemelisin. bu kez tecavüz olayına inanmaz senin bu konuda iradesiz olduğunu düşünür. ayrıca hevesi de kaçabilir. bence sabret.

0|0
    0|0
  • ben olsam o anda lafı sokarım bakireliğini kaybettin diye yatıp kalkcanmı diye kaybetmiş olabilirsin ama hemde bakir birine ikinizde aynısınız işte sabredin

0|0
    0|0
  • Seviyorsa daha çok bağlanır

2|0
    0|0
  • sen daha önce bu tecavüz konusunu acmistin burada yanilmiyorsam sorun o olmadigi icin es gecmiyorum o konuyu cok zor bir durum her seyi zamana birak icinden geldigi gibi davran düsün bakire oldugunu ve bu pozisyonda neler yapip neler yapamayacagini sonucta tecavüze ugramissin sen onun gözünde haala bakiresin

0|0
    0|0
  • zar zor kabullendiyse inandırıcılığını koruman için evlenene kadar yapmaman lazım.

2|0
    0|0
    • Hadi ya gerçekten böylemi düşünüyorsunuz

• böyle bağnaz şeyler hiç bana göre değil ama senin durumun biraz daha özel. yapacaksanız yine de onun istemesini bekle derim :)

• adam çok istiyor mu?

0|0
    0|0
  • şimdiye kadar durumu bildiği kadarıyla senden faydalanmadıysa bekle ilk adımı o atsın

0|0
    0|0
  • bence beklemelisin

0|0
    0|0
  • seviyorsa soğumaz tecavüz nasıl oldu?

0|0
    0|0
  • nasıl ne zaman ugradın tecavüze ve bunun için birşey yaptınmı?

0|0
    0|0
    • Benim sorum bu değil lütfen soruma cevap ver.küçükken komşumuz tarafindan

• Ben istiyorum ama korkuyorum onu sevdigim icin böyle bir sey yaşadığimda benden sıkılmasindan birakmasindan korkuyprum önümüzde uzun yıllar var.tecavüze gelince 13 yasinda yasadigim büyük bir tranvaydi olmek istedim olemedim bile tabi intihat cok yanlismis küçükken düşünemedim bunu mahkemeyede veremedim tecavüze ugrayan kiz sıfatiyla yasamak istemedigimden ben atlattim ckk şükür bu durumu.teşekkürederim

• atlattıgına çok sevindim gerçekten.ben böyle şeylere gerçekten dayanamıyorum.çok ciddiyim senin için ne zaman birşey yapmam gerekirsem lüfen söyle çok samimiyim.konuşmak istersen bile dinerim bir sorunun falan olur.

erkek arkadaşına gelince soguyacagını sıkılacagını asla düşünmüyorum

Kızlar Ne Diyor 4

• yapma bence. ayrılırsanız zor olur atlatman.

0|0
    0|0
  • beni bir ekler misin

0|0
    0|0
  • Bence şöyle düşünebilir canım "acaba benle ayrıldıktan sonra da aynı şeyleri söyleyip kendini başkasına mı yamayacak mı " ..Bir de tecavüze uğrayan isnanlar bu durumu kolay atlatamaz .Sen ilşkiyi değilde onun soğumasını düşünmen beni şaşrıttı .Yine de yargılamıyorum.Kendin bir gün ayrılabileceğinizi göze alıyorsan ve ayrılırsanız üstesnden gelebileceğine inanıyorsan sorun yok.Bizim dememiz le olmaz çünkü iki ihtimalide dşünceceksin .Bir de unutma herkesin değer yargıları farklıdır .Önemli olan senin nasıl düşündüğün

1|0
    0|0
  • yapma derım.herşey vaktınde guzel.cınsellık bır erkeği bağlamaz evlı değilken.

0|0
    0|0
Yükleniyor...