Seks yapmamak için acil bahane lazım!

Bu haftasonu sevgilimin evine gidicem, film falan seyredicez vs. Şu ana kadar cinsel birleşmemiz olmadı ben de bakire değilim ama ilişkinin başlarında seks yapmak istemiyorum. ancak o çok istekli ve ben yine de duygusal anlamda ilerlemek için oyalamak istiyorum. Eve gittiğimde ne demeliyim

Güncellemeler:
Arkadaslar iliskinin basindayiz seks yapmayalim dersem pek olmicak gibi, keindisi biraz fazla istekli turden, geri cevrilmis hiseder

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• mantar var vajinamda söyle penisine bulaşmasını istemezsin söyle :) bundan güzel bahane düşünemiyorum

• Oykk hahahahaha iiyi ama:D aylarca bekler

• ısrarla en iyi cevap secilmesini rica ediyorum :D

• sanki başka yol yok

Erkekler Ne Diyor 30

• en mantıklısı regl zamanında olduğunu söyle

• tövbe ettiğini söylesemi daha etkili olur regl olduğunu söylesemi. regl maksimum 10 gündür ama tövbe bahanesi daha uzun sürer. biz kedimiyizki mevsim geçti bahanesiyle uzun süre cinsellikten uzak kalalım.regl yalanı pek mantıklı gelmedi kusura bakma.saygılar.

• zaten soruda ilk zamanlar yapmak istemediğini söylüyor ileride olabilir yani o anlam var. ilk zamanlar sallayabilmek için bu yalan uygun. töbe ettiğini söylese hiç yapmaz. eyvallah

• kızlığımı bozdun muhabbeti mi yaptı yoksa=)

• Sistit olmuşum fena halde yanıyor,tuvalette acı çekiyorum,ne bu ya böyle bir acı yanma görmedim,dersin,

• o zaman anal yaparım derse?

• Anal yapcaima iyyyy camdan atlarim tam seviyesizlik

• hemeroidim azdı demek lazım,

• çağrı filmini izleyin,imana gelirsiniz belki.

• ewe gittikten sonra kaçış yok...

• adamın nıyetı bellı. ya ısteyerek ya da zorla olur o ıs. hele bakıre olmadıgını sezerse...

• anlamıyorum arkadaş niye belli mecburiyetlerde hissediyorsunuz kendinizi yapmak istemiyorsan "istemiyorum" bukadar.. seninle yatmak için çıkıyorsa hiç çıkmasın ne gereği var..ha yok ben öyle istiyorum diyorsan o ayrı.. o sana ayak uydursun sen ne ona ayak uydurmaya çalışıyorsun..

• yahut adet olayı... standart yalandır :D

• Ped tak hastayım de karnım ağrıyo de inandırıcı olması için oje de sürebilirsin.

• Adetliyim dicen ne dicen :)

• arakadaş ben iki saatte kzı yataga atamayacaksam o kızla cıkmam

• senin bakire olmadığını biliyormu?

• Soyleyemedim daha ama dert etmez onunda milyon tane iliskisi olmus

• zaten cinsel anlamda düşünmesen evine erken gitmezdin gerçi sen istediğin yalanı söyle o girecek bir delik bulur :)) uzmanlaşmış zaten ilişki konusunda

• daha önce yaptıysan neden çekiniyosun

• regl oldum

• Açıkca söyle ne var bunda istemiyor olabilirsin bu gayet doğal

• tarla çamurlu dersin ,açıkca bunun için hazır olmadığını söyle kesinlikle ısrar edicektir ben hazırlarım diye

• sen o evden sağ çıkamassın sex yapmassan

• ver gitsin ya, yazık çocuğa ne hazırlıklar yapmıştır kim bilir. 3 tane arkadaşı da ondan haber bekliyor, kız istemiyordu derse arkadaşlarına, arkadaşları da ona '' tüh sana tüüüüh'' der

• 31 yasinda desem cocuk ya da liseli diil desem. O yasta bi insani tutmak da zor yani bilioruz

• Öncekileri Göster
    • hmmmm düşündüm de... mantar var vajinamda söyle penisine bulaşmasını istemezsin söyle :)

• hehehe

• annem göster ama elletme dedi de.

• Benim favori yorumum bu oldu :))

• kaçışın yok bence ya hiç gitme yada gidince ver çocuğu uğraştırma kızım yaaa.

• seks olacak ama ilişki bası yani istiyorsun ama sonra buda mantıksız ayar olurum bu simdi olmaz yarın moduna istiyorsun ama yaparsan kolay ucuz kız olacaksın ama bidahakine hımm gecen vermedi bir dahakine oldu kaka kız değil bumu diyecek ya bırakın bu işleri bunlarla kadının durusnu ölcme zamanı gecti ver gitsin zaten verecekmisn ne erteliyorsun ki:)))

• Olmaz cunku gercekten iyi anlasiyoruz ve bn onu ilerde cocugumun babasi olarak gormek isterim. Aramazdaki elektrik cok fazla nasil durduracaimi bilmiyorum acikcasi kendimi frenlemem lazim :(

• Öncekileri Göster
    • Saka misiniz oglum ya :D sizin bakire sandiginiz kizlar ?ilyon kisiyle anal oral yapip size masum gorunmuslerdir buna ne demeli. Bnce onemli olan insanin tek esli durust ve sadik olmasi

• sana katılıyorum birini bakireliği ile yargılamam hersey sogan zarı kadar seyden ibaret değil ki bir kız zevke keder bekaretini kaybetmez inanmaktır güvenmektir tek sucu tabi bu suçsa...

• cok önemliyse geri cevrilmiş hissettmesin o zaman

• babanenin donunu giy hevesi kacar emin ol

• zina yapmak haramdır gerçeğinin arkasına sığın.bahaneye gerek yok. yalan söylemek istiyorsan ben tövbe ettim tövbemi bozamam bozarsam çarpılırım de.

• kardeşim bu zaten sabıkalı patlakmış bakire rolü oynuyo tırsıyo neymiş sorun etmez milyonla olmuş cocuk bende milyonla oldum ama kızın bakire olması önemli erkekle kız bir tutulamaz niye kuranda erkek istediği kadar kadınla evlenir yazıyo kadınlar için bole bi seçenek neden yok çünkü erkek üstün kardeşim kim ne derse desinnn boşaa teselli eşitlik hikaye avunuyolar

• Ya ra_sft insanlari tanimadan konusma. Ben daha once zorla biryle beraber oldum travma yasadim. Hayatima bi erkek girdi onu da istemedim. Patlak matlak edepsizce konusma bayanlara.zaten hic turk kiz arkadasi olmamis birinden bahsediorum. Oke

• Ben bu ra fst olayini hep sikayet ettim umarim atilir. Cok terbiyesiz ve seviyesiz konusuyor.

• kucağına otur

• hastalandım diyebilirsin

• O seks yapılacak

• Bencede kacisi yok :))

• Evet kesinlikle:=)

• Sen o eve gittikten sonra her türlü o seni götürür. Vermezsen sinirlenir testere ile kafanı keser.

• hastayım falan diye kandırma. açık açık söyle daha biz ilişkimizin başındayız. bu tür şeyler için önümüzde uzun uzun zamanlar var falan yürü işte. sen orda daha iyi şeyler söyleyebilirsn tabikide nede olsa kızlar daha iyi yapar bu tür konuşmaları :D

• hıssetsın...sende o zaman evıne gıtme hem evıne gıdeceksın umut vereceksın hemde seks yapmak ıstemıyırum dıyorsun evıbe gıtmezsın olur bıter

• adetım de canım

Kızlar Ne Diyor 10

• Zaten o seni yatağa atmak için seninle beraber he erken he geç bosuna naz yapma zaten eninde sonunda yaticaksin çocukla belli

• en doğru cevap bu bence

• zaten fılm seyretmenın bır dıger anlamı bız fılm cevırecegızdır...

• reglken ilişkiye girmek erkeğe de bunu söylememek vicdansızlık olur. erkeğe mikrop geçebilir.

• istemiyorumdan anlamıyorsa bırakır gidersin. bahaneye ihtiyacın yok. sana saygı duysun azcık.

• @Çokoturgaçlıgötürgeç arkadasimizin da dedigi gibi :) o sex olucak! Ama özel günümdeyim diye bilirsin, belki işe yarar :S

• sex sadece oraya bağlı değildir ki... ayrıca relg olmasına rağmen ilişkiye giren kızlar da tanıyorum

• Öncekileri Göster
    • bence yanlış düşünüyosun...

• senin fantezin galiba :) regl olan kizlarla iliskiye girmek he :))

• Bahaneye gerek yok istemediğini hazır olmadıgını soyle

• haklı

• regl im de...

• daha yeni oldunuzu ve boyle bır bırlıktelık kurmanın erken oldugunu ona anlatmalısın eger diretirse zaten seni sevmiyordur sex için seninle bırlıktedır

• En iyi bahane regl regl, yanaşınca deyiver hayatım şey oldum diye tatlı tatlı :)

• bu klasik bahaneye inanmayıp normalde bana çok alışık kız arkadaşımın vajinasını görmem çok zor oldu açmam ama nedense oraya ped yerine peçete koymuştu. inanmadığım için çok da üzüldüm doğrusu ama gönlünü aldım sonra. o değil de kızlar sadece peçete neden koyuyorsunuz? günlük akıntılar var ondan mı ?

• belki hazırlıksız yakalanmıştır idareten koymuştur yanında ped tampon yoksa

• hazır hissetmiyorum kendmi de dcem bakire değilmişsin. biraz daha zaman verelim ilşkimiz ilerlesin de

• Zaten çocuğun seni eve çağırma niyeti ilişkiye girmek :D niye gidiyorsun gitme o zaman. Gidersen mecbursun yani :D

• Diil diil:D cagirmadi zaten bn makarna yapicam ona italyan usulu soz vermistim simdi diyemem aa yapamicam diye.

• italyan işi diyosun... sen zaten olacakları bile bile gidiyosun... iyi geçen bi ilişkinin ardından insanın karnı acıkıyo zaten... sen makarnayı bol yap..

Yükleniyor...