Herkes eşcinseldir(everyone is gay)

Herkes biraz eşcinseldir derler birde Nirvana'nın şarkı sözüdür Everyone is gay.Siz ne düşünüyorsunuz?

Not:Biseksüel değilim ama gözlüklü kumral kızlar çok çekici geliyor. :D

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• neden everybody is gay.. neden everybody is lesbien değil.. gözlüklü kumral kızlar çekici geliyorsa sende inceden bir sekreter fantazisi var :D

1|0
    0|0
    • Çünkü gay eşcinsel demek türkçeye çevirince :D

• Kullanmıyorum :)

• ;) ii madem

• hiç bir erkek bana cekici gelmez tipi ne olursa olsun

1|0
    0|0
  • Ağzı olan konuşuyor derler ya o misal !.

Tamam popüler biri ne derse hapı yuttuk her konuda da ... Bu sözleri yazarken nasıl bir ruh halindeydi nasıl etkilendi vs.. bilinmesi gerekir .

Delinin biri kuyuğa taş atar akıllılar çıkarmaya çalışır .

Nirvana şarkısında bise.ksüel olmayı övmekte neymiş herkes seni öpmek istermiş denizdeki balık benzetmesi! ... Bu adam Nirvana ya ot çekerek ulaşmış mı acaba ? Yoksa Nirvana sadece bir isim mi o şarkı sözünüğ yazan şahıs ...

0|0
    1|0
    • Haklısın kişi kendinden bilirmiş.Şarkı sözü aklıma geldi sadece bu arada aklıma başka bir söz daha geldi I*gay if you are :) çok ince

• Mesajını da okudum. Cevap yollayamadım. Burdan sorayım . Merak ettim de sanatçılığınız ne üzerine ? Mesaj olarak ta atabilirsin . Nasıl rahat edersen..

• Katılmıyorum.

1|0
    0|0
  • doğrudur kendinle barış olmak kendini beğenmek bunlar eşcinselliğin en basit halidir BENCE

1|0
    0|0
  • kesin zamanında biri espri yapmıştır..bizlerde bokunu çıkarmışızdır sdfsdd

1|0
    0|0
  • Allah ona akıl fikir versin

0|1
    1|0
  • Bu biimsel olarak kanıtlanamamış bir şey ... hala tartışmaya açık bir konu . kanıtlanırsa nobel ödülü alabilir kanıtlyan kişi ... ciddiyim ... kimisi herkeste bir eşcinsellik olduğunu söylüyor ... ama herkeste farklı derecelerde ... hayvanlar hemcinsleriyle çiftleşiyorlar .. insanlar düşünen hayvanlardır ... insanlar da da böyle bir şey olma ihtimali yüksek tabi ki . nirvanaya yorum yapmyorum :)

0|0
    0|0
  • Doğru bir soz değil

1|0
    0|0
  • nirvanada cok biliyormus derim

0|0
    2|0
  • all apogolies sacma bir muzik

0|0
    0|0
  • çekici gelse birşeyler yaşasan hoşuna gitse ne olcakki bence eşcinsellik tercih değil içten gelen birşey

mesela bende kaslı erkeklerden tahrik oluyorum ama hiç ilişkiye girmedim girsem pişman olurum biliyorum

1|0
    1|0
    • Benimde öyle

• Küçükken kızlardan hoşlandığımı hatırlıyorum ama bir kızı öpünce pişman oluyorum hoş gelmiyor uzaktan güzeller

• bende erkekle düşününce güzel dokununcada güzelde kesataneyi çizerlerse benim pişman olurum ondan uzak duruyorum içimde yaşıyorum..

ama ilginç olan eğer sevgilim varsa kız.. aşık oluyorum ve erkeklerle alakam kalmıyor

Kızlar Ne Diyor 11

• diye diye herkesi eşcinsel yapmaya çalışıyorlar.bilinçaltına yerleştiriyorlar. olmayanda en ufak karasızlıkta bende mi öyleyim diye düşünmeye başlayacak. nirvananın hayran toplaması lazım. yazmış.bitmiş

0|1
    2|0
    • Nirvana ünlü olmayı istememişti Kurt Cobain değişik bir kişilikti Tanrı eşcinseldir diye duvara yazıp hapise atıldığıda olmuştur.Aklıma geldi bende şarkı sözünü söyledim :)Böyle diyerek kimse eşcinsel olmaz.Ama filmlerin insanları eşcinselliğe özendirdiğine katılıyorum.Kreşten beri kızlar hoşuma gider ama onlarla olma düşüncesi midemi bulandırır.Tereddüte bile düşmedim değilim ama homofobikte değilim

• ruhu fahişe olmayanda bekaret mi kalır ?

• düzeltme : ruhu fahişe olanda bekaret mi kalır olacak. madem soru açtın bende düşüncemi söyledim. soru açmanızın mantığı karşınızdakilerin fikirlerini öğrenmek olmalı. kendi düşüncenizi sorgulamak ya da empoze etmeye çalışmak değil. ;)

• Erkekleri bilemem ama yapılan arastırmalarda kadınların % 80 biseksül eğilimindedir cogu farkında degildir diyo :)

3|0
    0|0
  • Bence doğruluk payı var çünkü erkekte de kadınlık hormonu var kadınlarda da erkeklik hormonu.

2|0
    0|0
  • Sanmıyorum. Ama olabilir de.

1|0
    1|0
  • o herkesin içinde ben yokum.

0|1
    1|0
  • Nirvanaya ulaşınca anlarız.

1|0
    1|0
  • yok öyle bir şey kanımca saçma

0|0
    1|0
  • fuck budy olabilir :)

0|0
    0|0
  • ben lezbiyenim.çevremdeki birçok kadına bakıyorum.hepsi olmasa da önemli bir kısmı lezbiyen ya da biseksüel hatta farkında olmayanlar var:)kadınların hepsi biseksüel doğar demiş freud ama hepsi değil çoğu öyle diyorum ben:)

1|0
    0|0
  • bence doğru. bana bazı kızlar çok seksi geliyor bakmaktan kendimi alamıyorum.bu erkeklerde de geçerli bir durum hemcinslerinizde kaslı birisini görünce bence onlarda bakmaktan kendilerini alamzlar.

2|0
    0|0
  • Evet :=) Erkekler de kendilerini tahrik eden bir erkeğe hayır diyemezler.

1|0
    1|3
Yükleniyor...