Yardım edin arkadaşlar!

doğum kontrol hapına başladım. erkek arkadaşım içime boşaldı. hemen wc ye gittim bekledim işte meni aksın diye. biraz çıktı. sonraki sevişmelerde çıkmadı içimde kaldı sanki. partneriniz içinize boşanldığında ne yapıyorsunuz. içte mi kalıyor.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• vajinaya akan sperm rahme ulaştıktan sonra geri akması bir şey değiştirmez. zaten akan ölü spermler. yani içine boşaldığı an olay biter. içini yıkaman veya akması korumaz. dediğim gibi klojen tarafından ölmüş spermler akar dışa.

hap kullanmaya ne zaman başladın. bu önemli. adetin 2. günü başlayacaksın ve en az 10 gün geçmiş olmalı. 1-2 günlük kullanmışsan zaman yetersiz. gebelik riskin var

0|0
    0|0
    • hapa ne zaman başlanacağı ve ne zaman tam koruma sağlayacağı ilaçtan ilaca göre değişir. bunun için prospektüsü okumak daha doğru, mesela diane 35, yasminn ve qlairistanın hepsinin kullanım şekli, etkileri vb farklı. ezbere söylememek lazım.

• farkındaysan en az terimi kullandım. o da riskli bir gün.

• doğum kontrol hapının nimetlerinden çok fena yararlanmış biri olarak söyleyebilirim ki, sıkıntı etme ve akışına bırak. partnerimin içine üstüste boşalırdım ve yıkamazdı, spermlerimi ziyan etmezdi asla. öylece uyurduk seksten sonra ve hiç bir zaman da sıkıntı olmadı. tek tavsiyem 30 günlük haplardan kullanman. yani periyot bittiğinde kalan haplar esasen demir hapları oluyor. böylece kutu bittiğinde ben ne zaman alıcam endişesine girmiyosun ve hiç ara vermeden seks yapabiliyorsun. sevgiler.

1|0
    0|0
  • Aşağıdakileri okuyunca kafama takıldı, adetliyken mi ilişkiye girdin ?

0|0
    0|0
    • evet. bitti sanmıştım. ilişki ile başladı işte :( son günüydü

• O zaman korkacak bir şey yok, % 95 hamile değilsin

• Meni icine girince rahim agzinda toplanir elinle ya da su ile cikaramazsin acil korunma yontemlerinden birini kullanmalisin

0|0
    0|0
    • doğum kontrol hapı kullanıyorum ve adet dönemimin son günüydü. gerek var mı ki

• yok herhangi bir rahatsızlık. daha önce de adet düzenszliği için kullanmıştım . göğüs büyütüyor diye de aradaş ile kullanmıştık. yazz diye bir ilaç bitkiselmiş güya

• O bitkisel degil bunu bil ama insanlar senin kafani cok karistiracaklardir icinin tam rahat etmesi icin de ve de adet duzensizligini de göz onune alirsak sen ertesi gun hapini da al

Pros mu dediler sana

• ilişkiden hemen snra kalktiysan sorun olmaz

0|0
    0|0
  • hamile olabilirsin meniler kolay kolay çıkmaz ki diğer spermleri yuttuysan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir kısmı dışarı çıkıyor

0|0
    0|0
  • canım o hapları kullanmamaya çalış çok zararlı doğurganlığını etkiliyor biz hiç kullanmıyoruz geri çeksin kendini içine boşalmasın ve ilişki biter bitmez tuvalete git içine boşalmasa bile kesinlikle sırt üstü yatma tuvaletten sonra otur biraz çok şükür biz 7 yıldır bir sıkıntı yaşamadık...

0|0
    0|0
  • Parmağını sok vajinana su ile birlikte onları çıkar canım parmağınla. Yüksek tuvaletlerde yıkama çeşmesini aç biraz ve parmağınla çıkart ve yıka.

0|0
    0|0
    • canım da yanıyor biraz :( kendi kendine çıkan çıkıyor,geri kalanı vücut mu emiyor ne oluyor

• iğrençmiş ya neyse bir daha yapmam bu işi

• yapcaksan parmağınla çıkartcan ya da içine boşaltmıcan

Yükleniyor...