Garip degil mi beni bir aydınlatabilir mi ?

Bayan arkadaşlar bilirler yardımcı olursanız çok sevinirim. Dün gece sevgilimle beşiktaşta arabayla gezdik felan sonra bize geçtik evde Geçince tabi Sevişmeye başladık bakireydi sadece sevişmek elleşmekle yetiniyorduk. Dün akşam şöyle bişey oldu ben onu okşuyordum sırada tabi öpüşüyorduk. Sonra parmağımı deliğine doğru bastırdı ve parmağım içeriye girdi vajinası tabi sarılsıklamdı hemen girdi bakire değilmi neden böyle bişey yaptı ? Parmak girince bozulmazmı ? Yoksa daha büyük bişeyinmi girmesi lazım bozulması için ? Kan felanda yoktu kafam karıştı açıkçası birisi beni aydınlatabilir mi ?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşın sana deneyimli bir arkadaşın olarak söylim KEKleniyorsun bakire kızın vajinasını bile okşamaya kalksan elini tutar erkeğe karşı çekingen olur ama senin kız arkadaşın yanlış anlama kötü bir tabir verecem sünnetçiden çok görmüş gibi tutmuş parmağı BALa daldırmış :) seninle güzel vakit geçirmek istiyor ama vermeye yanaşmıyor belki şuan uygun zaman değildir diye düşünüyordur ya da sana ilk bakire oldugunu söyledği için yalanı çıkmasın diye devam ediyordur.bakire kız tutup daldırmaz daldırsa bile kanar demedi deme saygılar

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Bazileri esnek oluyo benim oyle mesela kac kez iliskiye girdim hic kanamadi o da oyledir ya da sana bakireyim diye kandiriyodur ya da parmakla yirtilmamis olabilir

0|0
    0|0
  • kan gelmediyse korkma

0|0
    0|0
  • konu hakkında bir bigileri yok hepsi bir ağızdan sallamış durmuş mk. kardeşim ben de bakireyim çok kötü olduğumda sevgilimin parmağını sokmasını istiyorum. tüm parmağını değil elbette ama ben de böyle zevk alıyorum ne yapayım.

0|0
    0|0
  • bak bir bakire parmak sokmaz acır diye düşünür amaaaaaaa parmak bozmaz. daha uzun ve kalın bir şey lazım.

0|0
    0|0
    • Yok o direk elimi bastirdi zaten o anda beynime kan gitmedigi icin bende soktum. Bakire degilse işime gelir açıkçası bu her kiz icin aynimidir ?

• iğrençlik olacak ama bunu yapmadana anlayamazsın. illa anlamak istiyorsan. yapacan kan gelirse bakiredir. zaten evlilik gibi bir düşüncen de yokmuş ve o bunu bile bile seninleyse bakire değildir.

• Hii oke sagol

Erkekler Ne Diyor 6

• dayanamamıştır o an

0|0
    0|0
  • asla böyle bişe istemez bir bakire

0|0
    0|0
  • 1 parmakla bozulmaz en az 10/15 tane parmak sokmalısın :)

0|0
    0|0
  • belki de değil bakire ama açıklayamıyordur sana, girmeni istemiştir sorgusuz sualsizce :)

0|0
    0|0
  • esnekse bile bunu daha önce başkasıyla deneyimlemiş olma ihtimali yüksek. Günahını almayalım ama yüksek ihtimalle bakire değil.

0|0
    0|0
  • hala kaldımı senden yaa?sene olmuş 2014

0|0
    0|1
    • Iyi en azindan hangi yilda yasadigimizi bilicek kadar zekisin. Dalga gec diye sormadim bir bakire vajinasina parmak sokar mi diye sordum.

Yükleniyor...