Adet gecikmem oldu acaba gebe kalmış olabilir miyim?

Merhaba, benim 2gün adetim gecikti hayla olmadım ve bu zamana kadar hiç gecikme olmamıştır bende ... ben bakireym nişanlımla sürtünme yoluyla ilşkiye girdik dışarıya boşaldı ama zevk suyndan bakire olsam bile gebe kalmış olabilirmyim ?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• nişanlınsa dert etmene gerek yok hamile bile kalsın çaersi var demi erken nikah yaparsınız olur biter

0|0
    0|0
  • daha bu telaş için çok erken en az 10 gün geçmeli

0|0
    0|0
  • hayır bazen gecikebilir kafana takma

0|0
    0|0
  • bu defa kalmamışındır ama bundan sonra oraya boşalmasına izin verme

0|0
    0|0
  • zannetmem, çok düşük ihtimal böyle şeyler. 15 gün geçtiyse üzerinden bir test yaptırmanda fayda var.

0|0
    0|0
    • Bugün gecikmeden 2. Günüm ama genede panik yaptım işte

• yok ilişkiden 15 gün sonra test yaptırman gerek.

• Büyük bir ihtimalle hamilesin, zevk suyunun içinde sper oluyor ve birçok kız böyle hamile kalıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• zevk suyu ile hamile kalman çok zor evet olasılık var ama insanlar içine boşalarak bile zor hamile kalıyor yaptığın doğru mu hayır ama bu bizi ilgilendirmez sen stres yapma streste geçiktirir git bir eczaneden test al yap çok pahallı birşey değil

1|1
    0|0
  • olamaz canim ben 1 aydir esimle deniyorum ama bisey olmadi hamilelik bukadar kolay degil. rahime ulasmasi gerekir seninkiler ulasana kadar ölmüstür ki kizlik zari engel olur.

0|1
    0|0
    • Olacak oldumu üzerine ceketini atsan oluyo,yeteki olacak olsun

• nekadar cahil bir zihniyet bu ! hemen hamile yaptin kızı sen nasil bukadar kesin konusabiliyosun sen mi yaptin!

• hayır guzelım yaa hamıle kalmıs olamazsın sen fazla stres yapmıssındır ondandır gecıkmen

1|2
    0|1
    • Yanlış düşünüyorsun bence hamile

• 15 felan gecmesı lazım bı tst yaptırması lazım dusuk bı ıhtımalll ama hamıle kalısı

• Kesinlikle hamile,test yaptırsın baksın

Yükleniyor...