İçimi kemiren merak: Babam gay mi?

Geçen yaz babamın mektuplarını karıştırırken,

"aziz dostum dryyoureyecausesoulmatesneverdie -babamın nicki bu- yıllardan beri bu mektuplaşmalarımızla gerçekten seviştiğimizi anlıyorum"

ifadeli bir mektup gördüm. Mektuplaştığı kişi ise babamın asker arkadaşı idi. Babama:

"Yüzüme iki kozmetik sürüyorum diye benden şüphe ediyorsun ama bu ne?" dedim. Babam ise, "bizim sevişmelerimiz sizinkiler gibi değil" diyerek tersledi. Sustum.

Sizce...?

• İşteşlik kipinde karşılıklı sevme eylemi, sevişmedir. (Baban gay değil soul)
    29% (35)31% (22)30% (57)Oy Ver
  • Birazcık kan beynine çıkmalıydı soul. (yaşın artık antikalaştı, bu sevişmenin o sevişme olmadığını anlamalıydın)
    20% (24)11% (8)17% (32)Oy Ver
  • Sana tepkisi işte bu yüzden. (Maalesef Soul baban gay, sonradan biseksüel olup, sen olmuşsun)
    8% (10)19% (14)12% (24)Oy Ver
  • Soul boşver babanı, bize gidelim. (Soul sana talibim)
    26% (31)21% (15)24% (46)Oy Ver
  • Benim de fikrim geldi (Lütfen belirtiniz)
    17% (21)18% (13)17% (34)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
siriusX gitmese, iyiydi :(
mortuzluk gitmese, iyiydi :(

0|0
48|35

En İyi Kız Görüşü

• soul boşver babanı, önce bize gidelim, sonra size gidelim, bi sen beni eve at, bi ben seni <3

1|3
    4|4

Kızlar Ne Diyor 47

Erkekler Ne Diyor 35

• Yeşilçam filmlerinden brinde Adile Naşitin Tarık Akanla nikah masasına otuduğu sırada nikah memuru sormuştu Adile teyzeye : "Damadı kocan olarak kabul ediyor musun ?

"Adile teyze de çok cool tavrıyla nasıl etmiyim. Sevişiyoruz biz demişti..O an başımdan kaynar sular dökülmüştü şahsen. ( Tabi Tarık Akan nikah masasından tüydü bu arada ) Ne garipmiş bu türk filmi baksana çekinmedi koca karı sevişiyoruz dedi ya la, diye düşünmüştüm..

Vel hasılı kelam soul boşver bu işleri desti izdivacına ben talibim bro.

1|1
    2|0
    • bence ikimiz de farklı birer kıza talip olmalıyız bro. insan neslinin devamı lazım.

• KS'nin varlığı ve bekası için çalışıyorduk biz de. Evet, amacımız bu.

• Evet..Burası artık bir kabile ve bizlerde tutucu yandaşlarıyız.

• Onların sevişmesi farklı banada babamın arkadaşı biz eskiden babanla çok fena sevişirdik dedi sevişirdik derken dedim evet sevişirdik dedi anladımda nasıl sevişirdiniz dedim sık görüşürdük yerdik içerdik gezerdik mangal yapardık falan dedi heaa şimdi niye sevişmiyosunuz dedim yaşlandık artık dedi.

0|1
    2|0
  • iki olasılık var. Ya baban gay ve bunu örtbas etmek için seni tersledi. Yada orda sevişmek derken öyle bir anlam kastetmemiş olabilir. Kendi üzerimden konuşacak olsam ben babama bunu göstersem tersler ama mutlaka bir açıklama getirir. Bide orda sevişmek derken sex yerine sevmek anlamıyla kullansa bile askerlik arkadaşına böyle demesi açıkçası tuhafıma gitti. İnş yanılıyorumdur ama baban biseksüel olabilir.

0|1
    2|0
  • gay erkek kadına ilgi duymaz.pasif rolundeyse hayatta yanına bile yaklaşmaz. evlenip çocuk yapması imkansıza yakındır. şayet baban gay olsaydı annenle evlenmez senin dünyatya gelişine zemin hazırlamazdı diye düşünüyorum.

0|1
    2|0
  • Soul bu soruyla her şey yerli yerine oturdu.Sen berrak bir zihnin ürünü değil,alkollü bir kafanın pişmanlığının sonucusun.Bundan dolayı kafan güzel,bundan dolayı şahanesin.Her ne kadar talihsiz,alkollü,bir gecenin nihayeti olsan bile.

1|1
    2|0
    • kafa güzelliği, kafa ayarının vazgeçilmezlerindendir.

• Gözlerimi kapıyorum,kapkara bir görüntü.Arada bir dalgalanıyor,gelir gibi oluyor,kayboluyor...

Neyin kafasını yaşıyorsam,bir türlü o görüntü gelmiyor.

• bazen ısınabiliyor. kafayı boşaltmak lazım.

• siz ailece uzaydan kendinize bi yerden alın yoksa bu uçuşun gidişatı gidişatdeğil

1|1
    2|0
  • bende eskiden gözaltı kremler kullanıyordum, bunu yanlış anlama, onların birbirlerine hitap tarzı bu sevişme sadece bildiğimiz anlamda kullanılmıyor ictimai hayatta

0|1
    2|0
  • Sana Yıllar Önce söylemeliydim soul ben gay'im.

Sevgiler baban...

Şaka yapıyorum oğlum ne gay'i.Biz çok sıkı arkadaşız.

0|1
    2|0
  • çok tuhaf ama en fazla biseksüeldir gay olmadığının kanıtısın sen o sevişmeler evmek anlamındada olabilir uln zor bir durum dostum çok ince araştırmalar yapomalısın bilemiyorum

0|1
    2|0
  • Sevgi anlaşmak değildir nedensiz de sevilir deyip kafana göre takıl adamım, banan sevmiş sevişmiş. Bak karşılıklı işte, ne güzel.

0|1
    2|0
  • babanda Sende gaysin Dostum..babadan oğula geçmiş demek..Snnki Gizli gaylik.Babanınkini bilmiyorum :)

0|1
    2|0
  • herhangibiri kadar yani %55 ihtimalle homoseksüeldir..bilim hangi pozisyonda cinsel ilişkiye girdiğiyle ilgilenmez.gay yada biseksüel, tipte homoseksüel olması kadınları ve teknik anlamda homoseksüel olanları ilgilendirir.kadınlar, gay tip homoseksüel görünce gözlerinde iğrenme ışıldaması, ikircikli gülümseme alaycı yaklaşım tarzı davranışlar göstermekte iken, biseksüel tip homoseksüelde gözlerinde gülücükler açar.biseksüeller de kadınlar gibi tepki verir.

0|1
    2|0
  • Soul kardeşim bence baban gay ama gay olması veya olmamasının ne önemi var?

Yani gay olunca seninle arası daha iyi veya kötü mü gidecek veya daha az mı sevecek..

yoo öyle birşey yok. Sonuçta her ne tercihte bulunursa bulunsun o senin babandır.

Sana can verendir.

0|1
    2|0
  • ben nikinde takıldım kaldım yaa ! :S

0|1
    2|0
    • soyadı kanunu çıkmış ama yaygın kullanıyormuş o zamanlar:) sene 1970ler... insanlar kendilerine şiirane nickler seçermiş:)

• Subhanallah o nedir babanı rahat bırak şıkolrak d dedim :D

0|1
    2|0
  • Baban gay olsaydı sen olmazdın.

0|1
    1|1
  • gerçekten seviştiğimizi derken hani birbirini sevdiğini değer verdiğini dostu olarak onu söylemek istemiş...Eskiden de kullanılırdı böyle sözler merak etme dostum baban gay falan değil

0|1
    2|0
  • Babanın gay olup olmaması şu saatten sonra pek bir şey değiştirmeyecektir soul. Bırak yaşlılar diledikleri gibi takılsınlar soul.. Sen de soul.. :)

0|1
    2|0
  • sevişmek ; eski manasıyla görüşmek , konuşmak , karşılıklı sevgi saygı demektir. Ben bu şekilde öğrendim böyle biliyorum.

0|1
    2|0
  • hiç mi hababam sınıfı izlemedin? ne der inek şaban bayan edebiyat hocasıyla mektuplaşırken? biz sevişiyozdaa... der ...sen düşün artık.

0|1
    2|0
  • konuyu anlamadim yani

0|1
    2|0
  • soul sana talıp degılım ama bıze gel =)

0|1
    2|0
  • bu mektupların devamı var mı? acaba daha ne entrikalar ihtiraslar vardı :)

1|1
    2|0
  • askerlik şeysi o..

1|1
    2|0
  • sevişmek lafı bu zamanda cinsel anlam içeriyor, fakat babanın zamanında samimiyet ve arkadaşlık anlamı içeriyordu. bu zamanda çoğu şeye cinsellik bulaştı, "sevişmek" kelimesi de bundan nasibini aldı. baban gay falan değil. eskiden, babalarımızın zamanında iki erkek elele tutuşarak yürüse bundan kimse gaylik anlamı çıkarmaz, samimi iki arkadaş anlamı çıkarırdı. şimdi gaylik anlamı çıkar. bak eskiden TRT deki reklamlarda hatırlıyorum, bebeklerin pipilerini gösterirlerdi, hatta Türk filimlerinde falan bebek pipilerin gösterilirdi. şimdilerde sansürlüyorlar, çünkü çockulara bile cinseliği bulaştırdılar. bu devir cinselliğin herşeye hatta kelimelere bile bulaştığı insanların herşeye cinsel anlamlar yüklediği ilginç bir devir aslında. baban gay değil!

0|0
    2|0
  • kişisel secimlere saygı duy derim. ortalıgı karıştırma

0|1
    2|0
  • Soul boşver babanı, bize gidelim. (Soul sana talibim)

0|1
    2|1
  • A: İşteşlik kipinde karşılıklı sevme eylemi, sevişmedir. (Baban gay değil soul) :)))))))

0|1
    2|0
  • bırakın sevişsin adamlar efenim **

0|1
    2|0
  • Ben biseksüelim çocuğum ve eşim bimiyor bu gayet doğal bişey ama gizlemek mantıklıs. C diyorum

0|1
    2|0
  • Erkekler Devam
    5
Yükleniyor...