Kızlar güvenmek için erkekten ne beklerler?

Gerek gerçek hayatta, gerekse nette bir kızla tanışmak isteyen erkek tamamen samimi yaklaşsa bile kızlar genellikkle çoğu zaman güvensizdir erkek ya abazan, ya sapık ya kötü niyetli ya da cinsellik meraklısıdır? Kızlar neden kendisini tanımak isteyen erkeğe bir şans verip tanımayı denemez?

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Samimiyet ve dürüstlük.

0|1
    0|0
    • ama ilk tanışma anında kafadan samiyetsiz olrak değerlendiriyo çoğu kız

Kızlar Ne Diyor 5

• gerçek hayat değilde internet ortamında kimseye güvenemem çünkü insan kendini başka tanıtır bambaşka biri çıkar hiç belli olmaz sanal ortam gerçek hayat gibi değil insan kendini istediği biri gibi gösterebiliyo

0|0
    0|0
    • bence usta rolcü biri kendini hangi ortam olursa olsun istediği gibi tanıtır gerçek haytta çok masum görünen biri birinin uzun bir zman sonra çok da iyi olmadığını seni kandırdığını görebilrisin ki gerçek durumda böyle bence tanışılan ortam değil karşındaki insanın kişilikli olması önemli

• bilmem şu ana kadar bu konuda çok sorun yaşamadım o yüzden öyle dedim :)

• o şansı eskiden birine vermiştir o erkekte şansı kötüye kullanmıştır. e kızda artık kimseye güvenmez.

0|0
    0|0
    • yeni erkeğin suçu ne bu durumda o kişiden sonra karşına çıkmak mı cevaplara baktımda benzer düşünceler kızlar bu düşünceyi aşmalı herkes kötü değil

• ama mantıken çok yanlış bir önyargı belki kız hayatının aşkını bulcak bu önyargılar yüzünden tanımayı bile istemiyo

• önceden başına böyle bir olay geldiyse, kızlar o olayı unutmaz ve her erkeğin aynı şeyleri düşüneceğinden yaşatacağından korkar. bence bu yüzden. bir erkek ne kadar samimi ve doğru olursa o kadar güven verir.

0|0
    0|0
  • iyi bir kalp ve açık sözlülük :)

0|0
    0|0
  • Nasıl tanıttysa kendisini bana öyle kalırsa..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...