Kızlık zarı bozulduğunda ne kadar acır?

Rüyamda biriyle birlikte oluyordum ve kızlığımı bozuyordu. Acıyı gerçekten hissettim böyle yanma hissi gibiydi dayanılmayacak kadar olmasada oldukça acılıydı. Gerçekten böylemi merak ediyorum?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Erkegının sertlıgıne yavaslıgına baglı o tatlım. cart diye dalarsa tabi canın cok acır :) yavas olmalı. acımaz diyede bisi yoktur. sen yeni olcaksın sonucta ılk edap hep acır. sonrası zaten ılerledikce zevke donusuyor :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Laa kaç kere kızlığınız bozuldu,

Cevap veren kız sayisi 1 erkek 4,

Mk bir saldırmayin laaa herşeye :))

1|0
    0|0
  • zar bozulduğunda acımaz.zarı bozmak için içine bir penis girerse ilk defa olduğu için aynen hissettiğin gibi bir acı hissedersin

0|0
    0|0
  • Öyle değil merak etme erkeğin oral yaptıgında sana vajinan bayagı ıslanmıs olacak zevkten hissetmeyeceksin bile

0|0
    0|0
  • hayır fazla acımaz eger erkek hayvan gibi olmazsa

0|0
    0|0
  • bakkaldan 50 tl bozdurmak gibi kolay canım..

0|0
    0|0
  • BEN BUNU KIZ ARKADAŞIMLA YAŞADIGIMDA BİLSEYDİM BU KADAR ZEVKLİ OLDUGUNU SENİ BU KADAR BEKLETMEZDİM BİLE DEDİ :)) VE TÜM GECE YAPMIŞTIK

0|0
    0|0
  • evet çok girmekte ısrar ederse çok acı duyar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• vajinayı bıçak kesiyor gibi çok keskin bir sancıydı benim ilk seferde bozulmadı ilk zedelendi çıkarttırdım ikincide bozuldu

0|0
    0|0
  • Bi anda olur ve cok zorlarsa gozunden yas bile getiriyo ama bir kac dakika sonra zevke donusuyo

1|1
    0|0
    • evet... ama bu kızada bağlı bence.. vajinası çok dar oluyor bakire kızların. önemli olan kadının ıslanması ve bacaklarını kapatmaya çalışmaması

• Erkekler daha iyi biliyor bizden baksana :)

• soran :) ilk defamı rüyasını gördün :D

Yükleniyor...