Korkuyorum yardım edinn

Eşimle birlikte olduk hamile kalmak istemiyorum ilk gecemizde biraz zorlandık penisi girmedi sanırsam ama çok az bir kanamam oldu koyu renkte sizce nedendir

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hersey yoluna girer merak etme. Bos yere psikolojini bozmaya gerek yok

0|1
    0|0
    • O ne kanı onu merak ediyorum

• Yok taktığımdan değil girmedi ya onu merak ettim kızlığım bozulsa o kanı anlarımda bozulmamıştır çünkü girmedi acıdan yarıda bıraktım

• Bosver hayatina bak. Bir ömür mutluluklar dilerim

Erkekler Ne Diyor 3

• Onlem almaya baslayin artik. İlk birliktelikse ve sadece ucu girer gibi olduysa kiLik zari ile alakali hasar olabilr. Kendinizi kasmayin tamamen rahat olup, on sevismeyi uzatin. Rahat olmak tek anahtar..

0|0
    0|0
  • ertesi gün hapı kullanabirdiniz diyer konuya gelince acele etmişşiniz ön sevişmeyi biraz daha uzun tutun

0|0
    0|0
  • hepsini sokmadı mı?

0|0
    0|0
    • Yok hiç girmedi

• girmediyse nasıl hamile kalmaktan korkuyorsun ki?

Kızlar Ne Diyor 2

• Aslında evli değilsiniz dimi ?

0|0
    0|0
    • Evliyiz ilk geceden oldu kanama bu ne kanıdır ama çok az bişey koyu renkte kızlığım bozulmamıştır diye düşünüyorum çünkü içine girmedi penis

• Hayır bozulsun o önemli değil de sadece kanı merak ettim ne kanı diye sonuçta girmedi vajinama bozulması için girmesi gerkmiyomu kimisi zedelenmiştir diyo

• Düşünme bunları neyse ne sonuçta kocan kızlığın bozuldu ya da zedelendi neyi değiştirir

• Ertesi gun hapi kesin cozum olacak :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...