Erkekler ve kadınlar neden sonradan değişir?

Erkeklerden hoşlanan bir kadın neden sonradan lezbiyen olur?

Yada kadınlardan hoşlanan bir erkek neden sonradan gay olmuştur?

Ben böyle bir kaç kişiye denk geldim ama bir türlü soramadım konuşmakda istememiştim.Normal eşcinsellere saygım sonsuz ama sonradan dönme olanlar kesinlikle normal değil.

Sizce bunun sebebi ne olabilir?Bir kadın bir diğer kadında ya da bir erkek bir diğer erkekde neyin kendi cinsinden daha iyiolduğunu keşfetmiştir de öyle olmuştur?

Yenilerde bir kız arkadaşım bana 'Senden hoşlanıyorum.' dedi ve mal gibi kaldım kız normalde erkeklerle felan oldukça samimidir sevgilisi felande olmuitu ama gerçekten çok kötü hissediyorum Şu an ve ilişkimi kestim.Yakın bir arkadaşımdı ve içim parçalanıyor çok üzgün görünüyor.Sizce bunun sebebi ne?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• o meraktandır bir kere..yoksa kimse sonradan lezbiyen ya da gay olmaz..doğuştan içinde vardır..yok kız arkadaşım beni terk etti gay oldum yok tecavüze uğradım lezbiyenim böyle saçmalık olur mu yaw...merak ediyorlar hoşlarına gidince de devam ediyorlar işte

ben gayim mesela...ne bakkal amcanın tacizine uğradım ne de inşaata topum kaçtı! kendimi bildim bileli erkeklerden hoşlanıyorum .kızları da seviyorum ama cinsel anlamda bişey hissetmiyorum.. sadece erkekler..tabii bunu dejenere olmadan yaşamakta bir başarı olsa gerek!

1|0
    0|0
    • İnşaata topum kaçtı alçjgklds Ya dediğim gibi benim normal eşcinsellere saygım sonsuz ama ız arkadaşım yüzünedene içim gidiyor acıma duygusu yüünden bende seni seviyorum diycem o olacak.Cidden çok samimi bir arkadaşımdı kardeşim diyecek kadar yakındık.Birlikte uyuduk defalarca.Aynı kaşıktan yemek yedik.Sonra birden böyle bir şey söylemesi...Ağlamaktan gözlerim şişti artık gerçekten ne hissettiğimi bilmiyorum..

• Ya lezbiyen olduğunu zannetmiyorum gerçekten..Bir çok şeyi birlikte paylaştık ilk aşkına tanık oldum.Aralarını ben yaptım çok saçma şimdi böyle bir şey söylemesi.Ve eğer gerçekten o tür hisleri varsa devam etmemiz pek mümkün değil..Ya daha çok aşık olursa?Üzülmesini istemem gerçekten aksine onun iin bir şeyler yapmak istiyorum.Bir tedavisi felan varsa birlikte gidebiliriz.Sonuçta doğuştan değil..Ama belkide dediğin gibi biseksüeldir of cidden çok can sıkıcı..

• ona açıkça söyle.aramızda asla böyle birşeyin olmayacağını,eğer eskisi gibi devam etmek istiyorsa arkadaşlığınıza...böyle bir tercihim olmayacağını katı bir şekilde belirt...baktın olmuyor mecbur keseceksin arkadaşlığı...tedavisi yoktur boşuna paranızdan olmayın..ama biseks olmalı dediğin gibi..

Erkekler Ne Diyor 6

• Hiç böyle bir deneymimim olmadı, olmayacak da. Bilmiyorum o yüzden.

0|0
    0|0
  • sex insana herşeyi yaptırır

0|0
    0|0
  • sebebi tahminim cinsellikte hepsini yaşayıp artık farklı fantaziler istemek.

0|0
    0|0
  • insanoğlu hertürlü zevki yaşayınca tatmin olamıyor başka yönlere kayıyor

0|1
    0|0
  • ben penisi içimde hissetmeyi hep merak ederdim denedim çok zevk aldım sonra devam ettim sevişmiyorum erkeklerle sadece içime almak hoşuma gidiyo

0|0
    0|0
    • Penisini içine koyacak erkeği bulmak zor olmuyor mu?Hemde eşcinsel değilim diyorsun?

• Azmışsın sen evladım birde eşcinsel değilim diyorsun,öylesin işte o.o

• azdım tabe penisin tadı bambaşka ımmm lezzetli :D

• Valla bn kız bulamamaktan aktif hay oldum. Bisexualim aslında bayanlara ilgim var ama bayan bulamadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...