Erkekler neden lezbiyenlerden hoşlanır?

Ne zamandır kafama takılıyor erkekler neden lezbiyen kızlardan hoşlanır?

0|0
225

En İyi Erkek Görüşü

• Zor olan her şey güzeldir. Amacımız Lezbiyenleri Biseksüel'e çevirmektir efenim..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• lezbiyenlerden ayrıca hoşlanmazlar.gay ya da lezbiyen olmak direkt beyinde seksi çağrıştırır ve kafada şu düşünce uyanır;lezbiyen,öyleyse sevişiyor,benimle de sevişir zaten ahlak yapısı düzgün değil...

0|0
    0|0
  • yok oyle bırsey. yanı onu takmayız sanırım. kız kızdır. o erkekle bırlıkteyken malum lez olamaz canım. normal hetero seksuel kadın olur. tabı seks amaclı dusunulur kanımca evlenmelık ve lez kız bılmıyoum hemcınslerım severmı kı:D

0|0
    0|0
  • en hoşlanmıyorum hatta birader diye hitap ediyorum o kadar yani

0|0
    0|0
  • olay lez degil seksi 2 bayan vucudu

1|1
    0|0
  • erkekler değil doyumsuzlar çünkü grup ihtimalini hayal edip zevke gelirler ki sen böyle birşeyi sevdiğinle yaşamalısın özel olmalı grup değil

0|0
    0|0
  • Çok ateşli seviştikleri için :)

0|0
    0|0
  • kız kızdır ama tercih etmem normali varken

0|0
    0|0
  • erkekler hoşlanır da lezbiyenler onlardan hoşlanmaz:D

0|0
    0|0
  • Çok tatlı geliyolar bana birde aynı taraftan hoşlandığımız için sıcak geliyor;)))

0|0
    0|0
  • lezbiyen değil bisexüel kızlardan hoşlanıyoruz genelde :)) lezbiyenler bizle ilgilenmez bizim de onlarla işimiz olmaz dolayısıyla :))

0|0
    0|0
  • çünki aynı anda birden fazla kızla birlikte olmak istedikleri için aynı anda iki lezbiyen kızla mesela

0|0
    0|0
  • mmiş onlar ya lezbiyende hoşlanır ya

0|0
    0|0
  • Ulaşılamayan her şey her zaman çekici ve güzel gelir her insana.. bu yüzden olabilir.. :)

0|0
    0|0
  • 2 bayan olduğu için. 2 1 den çoktur.

0|0
    0|0
  • :))))) aslında ikiside kadınlardan hoşlandığı için :)

0|0
    0|0
  • grup seks fantazisi bunun için büyük bir etken. ayrıca dil kullanımı önemli ;)

0|0
    0|0
  • bence sende hoşlanıyosundur

0|0
    0|0
  • siz gaylardan neden hoşlanırsanız

0|0
    0|0
  • yok ben senden hoşlanıyorum lezlerden degil

0|0
    0|0
  • Lezbiyen kızların erkeklerle ilişkiye girme ihtimali çok doğal olduğu için.

Alt kısımda ulaşamadıkları için yazmış birisi. Lezbiyen tanıdığım kızlar oldu. Ama hepsiyle de birlikte oldum bu nasıl lezbiyenliktir?

Türkiyedekilerin çoğu lezbiyen değildir sadece saplantısal bir olgu. Farklı olma düşüncesi.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 2

• lezbiyen esle evli olan erkekler genelde lez kiz ariyor üclü olsun diye

0|1
    0|0
  • ben gerçek bir lezim bunun sebebi bize ulaşamadıkları icin onlara oldukca cazip geliyoruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...