8 aydır cinsel hayatım var. Boşalmak nedir bilmiyorum...

Hiç yaşamadım, merak ediyorum nasıl oldugunu. ilişki öncesi yoğun ıslanma oluyor, ilişki sırasında aynı ıslaklık devam ediyor. Bu mudur boşalmak?

seks yaparken kendimden geçtiğim olmadı, bacaklarımda titreme oldu evet ama sadece bu şekilde orgazm olmuş olamam herhalde.

bunu artık sorun ediyorum ciddi sekilde. erkek arkadasımın yapabilecegi birsey var mı? boşalma süresi uzadığında yeter artık boşal diyorum bitsin istiyorum.

çok mutsuzum

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Buna en doğru cevabı bayanlar verecektir ama sanırım eksik olan bir şey var aranızda bu yüzden boşalamıyorsun nasıl olduğunu da göreyim diye merak ediyorsan videolar izleyebilirsin genelde kadınlar boşalırken bir anlık kopma yaşıyorlar erkekler kadar olmasa da :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• senin yapabileceğin bişey yok. o seviştiğin erkeğin beceriksizliği

1|0
    0|0
  • Kadınlar boşalmaz orgazm olur, bunu zaten hissedersin, orgazm süresi kişiye göre değişir, sevişmeyi uzatacaksınız, sevgilin bilhassa oral yapacak, beceremiyorsa onu sen yönlendireceksin.

0|0
    0|0
  • bence yeteri kadar tahrik ve zevk almıyor gerci sunuda bekleme selale olmaz ama bay iyi sulanma olmalı o su sesini duyarsın ilişki esnasında ve kendinden gecmen gerek o an

1|0
    0|0
  • erkek arkadaşın daha özverili olmalı.sende nelerden zevk aldığını öğrenip utanmadan bunları yapmasını istemelisin.sadece kendini düşünen biri sekste zevk değil ıstırap verir

0|0
    0|0
  • erkek arakdasın yapamıor mu hcbse oral falan

1|0
    0|0
    • son bir kac defadır sözde oral yapıyor. vajinanın üst kısmını öpüyor sadece

• abi ne söyleyeceksen yaz buradan. sende inatcısın alla allaa.. ya da söyleme sagol tamam

• abi mi :D tamam dedgmı yap soyle ona bende bosalmak ıstıorm bana oral yap de sklrsn bıyerden sonra monotolasır bde soyle dılıyle klıtorsını yalasn oksasn opsun emsın soyle yanı blmıosa sen ogret

• orgazm olmak öyle kolay bir olay değil. ön sevişmeyi arttırmanızı tavsiye ederim. ayrıca erkek arkadaşın vücudunun her yerine dokunmalı seks sırasında, kadınlar bütün vücutlarına şevkat dokunuş ve ilgi gösterildiğinde maksimum zevke ulaşırlar.

0|0
    0|0
  • demek ki senin partnerinde sorun var

0|0
    0|0
  • anlatırım sana dilersen...

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşın sana oral yapıyor mu?

0|0
    0|0
  • sanırım oral seks yaptırmıyorsun ona ve yeterince zevk alamıyorsun.

yeter artık demen bile bunun göstergesi.

senin ayakta olduğun pozisyonlarda önünde diz çöksün . oral seks yaparken sen de kendi kendini uyarmalısın...

0|0
    0|0
  • titreme zaten tavan yapmışsın org olmuşsun .

illa boşalcaksan dil parmak girip çıkacak şap şapp şappp bak nasıl fışkırtıyosun kaplumbağa gücü

0|0
    0|0
  • cevap burada link

0|0
    0|0
  • masturbasyon yaparken boşalıyor musun? bazı insanlar mast ta boşalır bazıları ilişkide

0|0
    0|0
  • Partnerin sağlam olucak o zmn nasıl da şelale gibi boşalırsın.

0|0
    0|0
  • çok dolmuşun bebiş sen

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kadınların çoğu böyledir canım. Vajinal boşalamazsın belki ama klitorisine yeterli sürtünme ve yeteri kadar baskı olduğunda boşalabilirsin. O içine girip çıkarken sende parmağınla klitorisinle oyna. Ya da ön sevişmede bunu o yapsın sana öpüşürken daha çok hoşuna gidecektir. On sevişmeyi de uzun tutun. Yani artık sen de artık içime gir nolur diyene kadar. Bu sureden sonra girdiğinde bir anlığına dünyadan kopacaksın... Sıcak kumlardan serin sulara atlamış gibi. 69 yapmayı da deneyebilirsiniz. Bence erkek arkadaşınla rahat konuşmalısın boşalamıyorum diye. O da elinden geleni yapar.

0|0
    0|0
    • guzel yazmıssın. tebrık ederım umarım arkadasa yardımcı olmustur:)

Yükleniyor...