Tecavüze uğradım o günden sonra.....

bi akşam otobüsteydim şoförden ve benden başka kimse yoktu o gün çok yorulmuştum otobüste uyuyakalmışım bi acı hissettim gözlerimi açtgmda üstüm başm kan içindeydi adam bana tec. etmişti korkudan ağladım böyle olacağını az çok tahmn etmiştim adam hep bana bakıyordu 2 tane peçete uzattı al sil dedi fotoğrafların elimde bu sır aramızda kalıcak yoksa yattığımızı ailen arkadaşlarn öğrenir dedi o günden sonra adamdan intikam almayı düşündüm planlar kurdum silah alıp adama fotoğraflarn hepsini sileceksin yoksa seni gebertirim dedim adam fotoğrafları sildi bende polise durumu anlattım ailem bilmiyordu 2 sene sonra biriyle tanıştım nişanlandık bi gün bana bakire olup olmadığımı sordu değilim dedim çok kızdı şoför olayını anlattım dinlemedi annesine anlattı annesi bu bozuk kızla mı evleneceksin dedi ayrıldık ne yapabilirim evlenen arkadaşlarımı gördükçe ağlıyorum kendinize dikkat edin.

0|0
19|17

En İyi Kız Görüşü

• ya Allah aşkına bırak anasını da oğlunu da sanki sen istedin tövbe tövbe bu dünyada hala iyi insanlar var sen dürüst olmaktan vazgeçme o adamı da sevmekten vazgeç

5|4
    0|2
    • yazık olmuş. bakire kızla birlikte oldum ama asla canını yakmayı hayatını karartmayı düşünmedim. dayanamadım falan hepsi hikaye. duvar gibi et parçası var bozmak kolay bişey değil azcık ilerleyince kızın canı yanıyor. kız olmak da zor hakikaten.

Erkekler Ne Diyor 17

• Güzel yazıp oynadın.Tebrikler.

4|3
    2|1
  • cool story bro ;)

3|3
    1|2
    • çok mu komik la küfür edecem şimdi onu istiyorsun.

• küfür etceksen numaramı yazarım birader sorun diil benm için ;) komiklik mi yaptım ben sallıyo bariz belli iştee

• ne kadar derin uyumuşsan artık

5|2
    0|1
  • Adam tecavüz ediyor ve sen uyuyorsun tecavüz bitiyor uyanıyorsun piii duygusuz ruhsuz

0|2
    0|0
  • Boşver denyoyu bırak.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun.üzücü bir durum.bayanlar çok kez düşünerek hareket etmeli.

1|0
    0|2
    • neyi düşünsün kız tecavüze uğradım diyo düşünmektekn bahsedion panpa :)

• (: sevgili edinoyr sonra bakireliğinden oluyor.evlenmeden ayrılıyorlar.bunları kastettim.

• Geçmiş olsun sanki daha önce bir yerde okumuş gibiyim.

0|0
    0|0
    • bir kızın başına poşet geçirmişler olarak izledim ben bunu haberlerde

• Türkiyede insanlar sex açlığı çekiyor, bu durum çok kötü, bu gibi olayların hepsi birbirine benziyor malesef karakterler farklı :((

• Çok film izlemek adamı böyle yapar işte çok film izlerseniz böyle şeyler yazarsınız :(

0|1
    0|0
  • Tek kelime deseydin çocuga...

Bakire olmaman senin için sorun mu değil mi ? bu kadar ya..

Hikaye kısmı ters be üstat :(

0|1
    0|0
  • ben seningibi birini kabul ederdim bu senin suçun değil bırak kim ne derse desin kulakların tıkalı olsun boşverrr

0|0
    0|0
  • hani marjinal bizdik :)

0|1
    0|0
  • Bekaret isteyen bir erkek olduğunu düşün virgül bulunduğumuz ortamı düşün virgül kendini onun yerine koy üç nokta Allah yardımcın olsun

0|0
    1|0
  • Gerçekten içim sızladı :S

0|0
    0|1
  • kendini başka şeylerle avut...

0|0
    0|0
  • ALLAH kimseyi senin durumuna düşürmesin...

0|0
    0|0
  • baştan anlatsaydın sıkıntı olmazdı ama son ana gelince söylersen kimse inanmaz

0|0
    0|0
  • Bana hiç inandırıcı gelmedi bu hikaye insan uyusa bile o kadar çok dalmaz.

4|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• nisandan önceki kisim: sizofrensin sanirim doktora falan git.

nisan bölümü: nisanlanana kadar gelmemis mi adamin aklina bakire olup olmadigin, malmis zaten bosver.

0|1
    1|1
  • Palavereye gel.

1|1
    1|0
  • nişanlına ana avrat şu an kufur ettım

1|0
    0|0
  • Nişanlının kendisi bakir miymiş.

1|0
    0|0
  • anlat anlat heyecanlı olmaya başladı.

1|1
    1|2
  • İnandırıcı gelmedi.

2|2
    0|0
  • yani tecavüz olayı boyunca uyuman tuhaf eğer gerçekte böle bişey varsa erkeklere direk bakire değilim dememen gerektiğini öğrenmişsin ya evet bakireyim dieceksin soran olursa sormazsa diktireceksin yada evlenmeden flört döneminde kendini öyle kabul ettireceksin görücü usulunde onu kabul ettiremezsin anca senle evlenmeden önce seven sevişen adam kabul ederse eder

0|0
    0|0
  • evet tecavüze ugruyosun adam sana bi ton sey yapıyo bundan uyanınca mı habern oluyo anlyamadım hissetmedn mi hiç bişe üstün basın kaç iç.inde kalıyo soyuyo fotograflıyo seni. o nasıl bir uykuydu yaa kış uylusu felan mı :/

0|1
    0|0
  • inanasım gelmedi

1|1
    0|0
  • yaşın kaç bilmiyorum ama inanmadım baştan aşağı saçma çünkü ama böle bir film izlemiştim

0|1
    0|0
  • Nişanlının yerinde olsam böyle bir yalana ben de inanmaz, terk ederdim.

0|1
    0|0
  • senin canın çok sıkılmış

0|0
    0|0
  • öküzmüş boşver ii olmuş ne mal olduğunu erken anladın

0|0
    0|0
  • rüya görmüşsün

0|1
    0|0
  • İnanamıyorum ya böyle soysuzlar da var :( Bi gün seni dinleyip sevecek birisi karşına çıkar mutlaka :( hak ediyorsun :(

1|0
    0|2
  • ya daha inandırıcı olmaz mıydın?

1|1
    1|0
  • adam otobüsü durduruyor seni soyuyor tecavüz ediyor kanlar gövdeyi götürüyor fotoraflarını çekiyor seni yeni uyanıyorsun öylemi.. valla kusura bakma inandırıcı gelmedi ama gerçekse eğer bu yorumu mu hiç görme olurmu bide ben üstüne gitmek istemem

7|2
    0|0
  • Nasıl bir uykudur ki o adam sana tecavüz ediyo sen hissetmiyosun. Nasıl bir zardır o ki üstün başın kanlar içinde kalabiliyo ?

2|1
    0|0
    • aynısını yaşasan görürsün allah korusun ama yaşama

• Kimse yaşamasın tabi. Ama iyi yazılmış. Tebrikler. Bi psikolğa görünmende fayda var.

Yükleniyor...