Eşiniz böyle dese, beyler ne yaparsınız?

Daha önce hiç cinsel birlikteliğiniz olmayan bir kadınla evlendiniz ve bakire. Evlendikten sonra hazır olmadığını ve birliktelik için beklemeniz gerektiğini söylese ve bir iki ay süre istese kabul eder misiniz beyler?

0|0
3|32

En İyi Kız Görüşü

• O kadar abartılacak bir şey değil korkmana çekinmene gerek yok.Sen şimdi bundan çekinip korkuyorsun acıyacak vs diye düşünüyorsun anne olunca ne olacak o zaman birkaç daha doğmasın mı diyeceksin?

Kendini bu kadar kasma,eşinle birlikte olmaktan daha doğal ne olabilir ki?Sevişin yavaş yavaş yapın korkuyorsan daha yumuşak davranmasını iste ama bekleyerek erteleyerek olmaz.

0|1
    0|0
    • Daha geçen hafta evlendik de ben pek hazır hissetmiyordum korkuyordum aslında eşim de sen ne zaman istersen dedi ama onu 1 -2 ay bekletmek istemiyorum yorum için saol bu gece kabul edeceğim

• Düşünce olarak kendini hazırla.Önsevişmeyi uzun tutarsanız bedenin buna hazırlanır birden birlikte olmayın yeterince ıslanmadığın için daha çok acı hissedersin.

Erkekler Ne Diyor 32

• Hazır degilim diyen birini tabiki bekleyeceksin.

Ancak Şimdi hazır olmayan 2 ay sonra nasıl hazır olacak ?

0|0
    0|0
  • evlendiğime göre çok seviyorumdur.. bu yüzden bir süre beklenir ama o süre bazında da onu hazırlamak için de uğraşırım..

beklenir çünkü kadın için önemli bir an olduğunu bilirim.. bu yüzden de yavaş yavaş hazırlardım..

0|0
    0|0
  • walla sure cok acıkcası arkadasım. bıraz der mesela anlayıs gosterırım acıkcası ben netıcede karım demısım ona. nedır kı seks. onunla yatmak ıcın mı evlendım. ama acıklaması gerek tabı onca zaman cunku cok. bence farklı da anlasılabılır. kız kacıcaktır dıye bıle dusunur erkek beynı. ozellıkle azerı gelınse:) oyle oluyor malum kız evlenıyo bır bahane uyduruyo bır gun 2 gun derken sonra kacıyo vs. ama bence o kadar sure karıkoca ılıskılerı ıcınde yalnıs. aklıma bır gerekce gelmıyo bu kadar uzun sure ıcın. o ısın altında bır seyler aramak daha dogru yanı arkadasım. ha sunu anlıyorum kadındır ınce rruhludur olabılır hazır hıssetmez vs bırkac gun ertelenır. ama soyadımı vermısım karım demıssem bır hatuna benım olmak ıstemesını beklerım

0|0
    0|0
  • zaman istemekle sorun çözülmez. yeni evlenen bakire kızlarda bu tür korkular olabiliyor. lakin birleşme gerçekleştikten sonra bunu ne kadar yersiz ve komik bir korku olduğunu anlarsın zaten. iyi bir ön sevişme sonunda iyice ıslanmışsan kapat gözlerini aç bacaklarını bırak kocan işine baksın :))

1|0
    0|0
  • valla yorumları hiç okumadan direk söylüyorum evet kabul ederim diyenlere hiç inanmayın. 1-2 ay kimse beklemez. tamam hemen yapmam ama 1-2 gün içinde bu olayı bitirmeye bakarım. neler yapardım p*rno filmler izleriz birlikde vs.. yani 1-2 ay kimse beklemez beklerim diyenede inanmam şaşarım

0|0
    0|0
  • 2 ay sorun olmazdı.

0|0
    0|0
  • Seviyorsam eşimi tabi ki O nu bunaltmam,sıkmam, ama 1-2 aya gerek yok ki, daha kısa sürede çözülmeli bu problem :D

0|0
    0|0
  • neden beklenmesin ki evli veya değil sonuçta karşında ki kişinin ne hissettiği ve istediği de çok önemli.Bu işten keyif almak için zevk almak için 2 tarafında istekli olması gerek aksi bir durumda mast. yapmaktan pek bir farkı kalmıyor.

0|0
    0|0
  • istemem, hazır değilsen ne diye evlendin

0|0
    0|1
  • insan sevdiği kişiyle evlenir seviyorsa da her fedakarlığa katlanır ben beklerdim daha başka hastalığında olabilirdi mesela ...

0|0
    0|0
  • o öyle bir kadın olsun bir senede bekleriz...abartma ama vajinismus ne bir araştır

0|0
    0|0
  • kabul ederim ama bir yolunu bulur tahrik eder yaparım okadar beklenilirmi :)

0|0
    0|0
  • evet ama bu arada sever öperim bu eksik etmez demi :)

0|0
    0|0
  • evlendim ve deger verdim tabiki beklerim

0|0
    0|0
  • Bi düşün peki sen istemiyorsun ama o çok istiyor sen istemiyorsun diye diğer kadınlara gidiyor ?

0|0
    0|0
  • ne değişecekki derim. :D

0|0
    0|0
  • sorun olmazdı anlayışla karşılardım ne zaman hazır olursa o zaman yaparız o işi :)

0|0
    0|0
  • beklerim tabi kadın ömrünü bana vercek 2 ayın lafını etmem

0|0
    0|0
  • iki saatte ikna ederim.

0|0
    0|0
  • peki siz bayanlar beklermisiniz?

0|0
    0|0
  • bunun mantıklı bır acıklaması varsa ve sevıyorsam nede olmasın kı

ama o iş fazla uzamaz

0|0
    0|0
  • 2 ay sonrada 1 ay daha bekliyelim dersin böyle davam edersin.

0|0
    0|0
  • mecbur beklicez yani

0|0
    0|0
  • görücü usulü mü bu evlilik.

0|0
    0|0
  • verilir yani ölüm değil ya :)

0|0
    0|0
  • boalmama yardımcı olursa beklerim

0|0
    0|0
  • hiç kusura bakmasın o zman hazır olana kadar evlenmeyide beklesin

0|0
    0|1
  • 2 ay beklerim ama 1 haftaya kalmadan hazır ederim ben onu.

Öyle şeyler yaparım ki yalvarma durumuna geçer , bu vücudun konuşması istemesidir.

bir şeyi çok seviyor hoşlanıyorsanız devam etmesini asla engellemezsiniz.

masaj yaptırmak gibi.

0|0
    0|0
  • 1-2 ay uzun bir süre ilişkiden korkmasından çok ya bakire değil ona bir çözüm arıyor ya da başkasını seviyor diye düşünürüm. Tabiki hoşgrümüde esirgemem uygun ve yumuşak şekilde olması için elimden gelni yapar birkaç haftada müsemma gösterrim ama en fazla o kadar

0|0
    0|0
  • Ne işim olur öyle biriyle...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 2

• Gerdek gecesi ne olursa olsun o iş olmalı yoksa iki taraf içinde psikolojik sorunlar oluşur .

0|1
    0|1
  • yuh yani 1 2aymi hadi bir kac gun olsa neyse derimde yani ben sahsen erkek olsam ikna ederim olmadi basarim tekmeyi sonucda evlilikde ihtiyacimii gidermeye calisiyoruz dimi

1|4
    3|2
    • çok kabasın :)

• cok sert konusmussun arkadasım. erkekler o kadar zalım degıl ınan. beklenır bır sure tabı canım 1 2 ay artık abartılı derecede cok o da dogru. ama ıhtıyac gıdermek degıl bence hem bu kadın ıcınde boyle . evlılık kadın ıcın ozgurce seks ımkanı degılmı. onca yıllar hep korumusun kendını aman laf olcak vs ıstersın ama yapamazsın

• Off ben sadece kendi fikrimi soledim ne var bunda bukadar abartilacak

Yükleniyor...