Bakire olmayan bayanlar, evleneceğiniz adama bunu nasıl söylersiniz?

Bakire değilsiniz evleneceğiniz adama bunu nasıl söylersiniz?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• çıkmaya başlamadan önce söyledim bir duraksadı bişey demedi.. beni böyle kabul etti 3 buçuk yıldır beraberiz..

2|3
    0|0
    • İnşallah böyle devam eder.Allah bozmasın

Kızlar Ne Diyor 3

• Soyledim bilee

0|1
    0|0
    • Nasıldı o an biraz anlatılır mısın? Tepkisi falan

• Geçmiş olsun. Umarım çok mutlu olursunuz

• Saol umarim

• nekadar cıddı oldugunu anlıyana kadar söylemezdım asla nezamnkı ıc cıddıyetını gösterır ıstemeye felan gelelım dıye ozman söylerdım bu halımle kabul ederse gelsın yoksa ılk baslarda söyleyınce seks objesı olarak görur ıerkekler

0|0
    0|0
    • profil fotondaki sensen ve hala seks objesi olarak görünmek istemiyorum diyorsan pes doğrusu..

• BurSaLee +1 ben diyecektim de geç kalmışım. Götü koymuş kabak gibi sonra seks objesi olarak görürmüş. Sadece görürse iyi :D

• Beyler hayatta abazalikla erotizm arasinda cok ince bir cizgi vardir turkb erkekleri bu cizgiyi gecemedikleri icin hala ot geldi saman gidiyor...

• Bakireyim zaten ama sanırım erkekler artık pek önemsemiyo

0|1
    0|1
    • Genelleme yapmamak lazım ve çoğunluğun önemsediğini düşünüyorum

• Sonuçta iş ciddileşince bu konuda önem kazanıyor çoğu erkek için

• Evet önemsemiyoruz çünkü başımıza kalkıp duruyorsunuz madem öyle sizde yasayım çünkü seksin namusla alakası yok namus cok daha başka çok daha değerli olgular içerir zarla namus olmaz.

Erkekler Ne Diyor 2

• Dostum bacak arası bakire olsada ruhu fahişeyse ne yapalım? kız bakiredir ama anal ilişkiye girmiştir, erkeğin eli vücudunda gezilmedik yer bırakmamıştır. bu durumda ne yapmak gerekiyor.. gerçekten namusuna düşkün kızlar hala var. ve bunlar kendilerini belli ederler.

0|1
    0|0
    • Tabii ki böyle durumlarda olabiliyor ve çok kötü bir şey.Zaten dediğin gibi az çok belli ediyor insan kendini

• sen bu soruyu sordun ama ya tecavüze ugrıyan kız varsa?

0|0
    0|0
Yükleniyor...