Arkadaşımdanmı hoşlanıyor, bendenmi onun arkadaşı bana asılıyor offff

Şimdiye kadar onun hakkında çok soru sordum, bu en önemlisi ama.

İki ay oldu görüşüyoruz sık sık buluşuyoruz ama hala ilişkinin adı konmadı! Ve arkadaşımdan hoşlandığını düşünüyrum! ben çok rahat birisiyim baskı, çok özgürüm 2 kız arkadaşımla yaşıyorum ama değerlerim yinede var, arkadaşlarım beni kaybetmekten korktuğu için sormaya korkuyor falan diyor. Neyse geçen baktım whatsappda tüm gece online sinir oldum açıklama yapmadan sil numaramı istemiyrym seni falan diye kavga mesaj attım. Sonrada o gün daha cevap vermedim ona. Ertesi gün yani dün beni arayıp buluşmak istediğini söyledi. Geldi ve üç tane gül almış biri bna diğeri ev arkadaşlarıma. Hiç sevinmiş numarası yapmadım onamı kalmış arkadaşlarıma gül almak? Neyse çıkarttı eğlendirdi bizi dışarda ama sanki hep arkadaşıma bakıyrmuş gibi geldi, benim arkadaşımda mankenlik yapmış bir kız ben her nekadar güzelsem o benden kat kat daha güzel. Arkadaşlarım kuruntu yapıyorsun falan filan dedi bana. Ama yakaladım ya sürekli ona bakıp onla espiri yapıyordu benlede ilgilenip niye konuşmyosun falan diyodu ama ben utanıyorum ondan arkadaşm kadar rahat dğlm. Birde trip yapıyorum sürekli istemeden. Ama beni kıskanıyor mesela arabada giderken sigara içiyordum biri bana ıslık çaldı bir baktım benim camımı kapatıp kendi camını açtı. Neyse gece eve geldik devam okey falan oynadık benim hoşlandığım çocuğun arkadaşı bana asıldı, belime falan sarılamaya kalktı, tabiiki benimki görmedi ama ben söyledim benimkinin yanında snin arkadaşının ne haddine bana asılmak noluyo falan dedim, şok oldu arkadaşıyka kavga etceklerdi bayaa ortam kızışınca bende yanlış anladım asılmamış falan dedim. Neyse sabah yine kavga ettik kovdum onu defol diyip yüzüne kapattım kapıyı. Bu arada okadar sarhoşdu ama kesinlikle cinsellik istemedi.

Neyse mesaj attım sil nrmı diye saçmalama falan diye mesaj attı bana geri. Sonra dedim senle gerçekten görüşmek istemiyorum bana iyi gelmiyrsun dedim hala cevap ses seda yok.

Aklım çok karışık bendenmı hoşlanıyor, neden arkadaşlarımla okadar yakın davrandı, neden bana değil onlarada gül alıyor. Ne yapmaya çalışıyor anlamadım durum çok karışık deliricem!

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Senden hoşlanıyor ama aynı zamanda arkadaşındanda :)

0|0
    0|0
  • madem o kadar rahatsın sen o arkadasınla cıksın sen arkadasıyla swıng yapın alan razı veren razı ...

0|0
    0|0
  • Bu soruyu bu saatte okumam mumkun degıl uzgunum :((

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Seni çok iyi anlıyorum. Sevdiğin çocuğun yaptığı davranışta bence çok hatalı. Burada kimden hoşlandığını anlamak gerçekten de zor gibi görünüyor. Fakat arkadaşına bakması kesinlikle ondan hoşlanması anlamına gelmiyor. Sonuçta senin camını kapatmış, seni kıskanmış. Seni kıskandığı senden hoşlandığı anlamına geliyor bence. Burada eğer bir seçim yapmak zorundaysak, ben kesinlikle senden hoşlandığını düşünmekteyim. Arkadaşlarına da gül alıyordur ama belki onlara, arkadaş olarak alıyordur. Bunu öğrenmenin tek yolu da elbet sormak. Ama bence arkadaş olarak almıştır, yani başka bir açıklaması olamaz. Çok karışık bir durum fakat yine de çok önemli bir mevzu yok. Bence senden hoşlanıyor fakat arkadaşlarına bakması falan gerçekten çok garibime gitti. Bu olaylar zaten bir sonuca bağlanır, akışına bırak sen.

0|0
    0|0
    • Arkadaşımın yanında beni öptü falan da yani amaya sanki bana extradan ilgi göstermiyor. He dün ima ettim arkadaşımla gitseydiniz dedim hemen anladı kıskanığımı sen ne saçmalıyorsun hayatım falan diyor, açıklama yapmaya kalkıştı ben dinlemek istemedim. Arkadaşlarım da kuruntu yapıyorsun öyle bişey his ederdim olsaydı dedi ama işte gördüm yani sütekli ona bakıp duruyordu

• Ortalıkta kesin bir şey olmadığı kesin, akışına bırakmak zorundayız. Sevdiğinin kişinin niyeti ortaya çıkar zaten en kısa sürede. Eğer her zaman bakıyorsa, belki de seni kıskandırmaya çalışıyordur? Olmayacak bir şey değil aslında. Fakat hepinize aynı ilgiyi göstermesi de çok garip kılıyor olayı. :)

Yükleniyor...