Bakire arayan erkeklere sesleniyorum...

şimdi bir şey diyicem. kızla evlendiniz birlikte oldunuz bakire çıkmadı. kapıya mı koyacaksınız? belki kişi tecavüze uğradı. neyse soru kapıya koyar mısınız?

ve gerçekle alakası yoktur. sadece merak ettiğim için sordum. bakireyim.

Güncellemeler:
kimse soruyu anlamamış kız tecavüze uğramış diyorum. ve yanılmıyorsam bu kzıın suçu değil

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bekaret bacak arasında aranmaz. Ruhunun o* olmasın yeter. Erkekler sütten çıkmış ak kaşık ya her haltı ye sonra ben bakire istiyorum ne güzel dünya.

0|1
    0|2
    • türünün tek örneğisin

• Erkekler genel olarak bencildir. Çünkü böyle yetiştirildiler yıllarca hep erkek eggemenliğinin var olduğu bir ülkedeyiz. Bu yüzden kendilerine bu lüksü görüyorlar kadın yaparsa o* erkek yaparsa çapkın zihniyet bu. Ne bekleyebilirsin ki ?

• kesinlikle hiç bir şey

Erkekler Ne Diyor 18

• Bacım şimdi şöyle bir olay var, bakirelik dediğin şey zardan ibaret değildir. Bakire'nin kelime anlamı "el değmemiş"tir. Bizim istediğimiz kızlar da bu tarz kızlar zaten.Zina gibi büyük bir günahı işleyen, nefsine hakim olamayan biriyle ömür geçer mi ?

0|3
    0|0
  • bunu evlenmeden önce söylerse anlayısla karsılarım ama gerdek gecesi bana bunu söylüyorsa bu iş yürümez güveni sarsılır

0|0
    0|0
  • Şimdi evlenenlerin çoğu elenmeden önce işi bitiriyor. Sevgili iken veya nişanlı iken. Cinsel ilişki olmamışsa en azımdan konuşuluyor. Kız bakire olmadığını söylememişse kapı dışarı.

0|1
    0|0
  • her ne olursa olsun, bana evlenmeden önce böyle bir şeyi söylemeyip bakireyim dediyse evet kapının önüne koyarım ( biraz kaba bir tabir sen böyle kullandığın için kullanıyorum) ama bakire olmadığı için değil yalan söylediği için. Onun haricinde sıkıntı yok, söylediği sürece sırf bunun için asla ayrılmam.

0|0
    0|0
    • konusu bile geçmemiş

• öyle bir şey olmaz benim ve evleneceğim insan arasında mutlaka evlenmeden önce konusu geçer bir şekilde. ya da konusu geçmedi diyelim ki, mutlaka böyle önemli bir şeyi kızın söylemesi lazım

• eger tecavuze ugradını bana daha once soylerse kabul ederim bu farklı bir durum sen bakma bakire olamyanı kpıya koyarım diene boş laf onlar

0|1
    0|0
  • o an koymam biraz daha takılırım sonra bir neden bulur ayrıldım sanırsam..Çünkü ertesi gün boşarsam ailelere açıklama yapamzsın..Bu arada boşanma sebebim bana söylemeyip beni keklemek istemesinden dolayı olurdu..yoksa diğer türlü sindireblmek için elimden geleni ypar ona göre yol haritamı çizerdm

0|0
    0|0
  • Günah kedi günahı beni aptal yerine koymadığı süğrece kapının önüne koymam

0|1
    0|0
  • öldürücek kadar seviyosam sıkıntı yok . eskiden öpüşenle evlenilmiyodu şimdi s*kişen le mi evlenilmicek . ayrıca teknoloji var arkadaşım kızlık zarı diktirme kim anlıcak bakire olup olmadığını

0|0
    0|0
  • bakire olmadığı için değil, bunu bana evlenmeden önce anlatmadığı için kapıya koyarım. sonuçta en baştan beri dürüst olmaması beni işkillendirir ve kızı içten pazarlıklı olarak düşünürüm. yalandan gözyaşı akıtmak kolay netekim.

0|1
    0|0
  • yaa ben bakirelik ister miyim halen emin değilim ama dürüst olması daha önemli bence bakireyim diye evlenip bakire cıkmıyorsa bir bakıma beni kandırıyor böle durum yaşadıysa saklamamalı anlatmalı .

0|0
    0|0
  • Bekara karı boşamak kolay diye bir laf vardır. Kolaymı bu devirde öyle.

0|0
    0|0
  • ben bakirim bakire isterim

0|0
    0|0
  • bakireim deyipte bakire cikmassa kick ass

0|0
    0|0
    • hayır hiç konusu bile açılmadı.

• kolay sanki. ben yapamazdım. zaten türkiye de de söyletmezler

• ben ben bencillik olursa kick ass.tamam boyle olayi yasamak cok zorda ama evlenecek kisiye soileyemiyorsa adam kiza niye guvensin.olacaksa duzgun olsun olmayacaksa hic baslamasin

• BAKİRELİK DEDİĞİN NE Kİ...

0|0
    0|1
  • ben bakir oldugumdan dolayı karsımdakininde bakire olmasını isterim eger değilse babasının evine yollarım bukadar.!

0|0
    1|1
  • öyle bir durumla karşılaşsam kapı dışı etmem bakire olmadığını da benden başka kimse bilmeyecek kimseye anlatmam asa yüzünede vurmam eğer evlenmişsem herşeyiyle evlenmişim demek ki..

1|0
    0|0
  • kapının önüne koyabilirim. benim evleneceğim kız neden anlatmaz bana bu durumu !

0|1
    0|0
  • Önemli olan dürüstlük. dürüst olduğunda bakirelik falan sorun olmaz

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Kapiya koymak ne ya. Kedi mi bu? Bu hemcinslerimdeki eziklik yuzunden biz de yaniyoruz. Beni kapiya koyacak adami ben.. Neyse.

0|0
    0|0
  • sukur oyle sikintim yok

bakireyim ve evlilik oncesi asla

0|1
    1|0
    • senin tercihin

• Evleneceğin adamın da bakir olup olmadığını kontrol et tamam mı bak bakalım değmiş mi.

• ben etmem galiba cunku erkeklerin ihtiyaci daha cok oluyor

ayrica erkek / kadin bakirelik konusunda farkli

Yükleniyor...