İğrenme ve tiksinçlik durumu..

Benim 4 aylık bir ilişkim var. Partnerim beni gerçekten fazla sevmekte. Hatta ailesiyle bile tanışmış ve babası beni gelinim diye sevmekte. Gözü yükseklerde olmayan, bir o kadar da saf bir iyiliğe sahip biri. Ama ilişkimizde 2.aydan sonraya sevişmeye başladık ve doyumsuzluğu ortaya çıktı. Günde 4 defa sevişmemiz yetmiyormuş gibi bunu haftanın her günü yaşıyoruz. Artık üreme organlarım hassaslaşmaya ve rengi toz pembeden bildiğiniz mor rengine doğru ilerlemekte. Ayrıca canım acıması ilişki sırasında ve sonrasında yaşadığım sinir ve kin dolu dakikalar yüzünden ruh halim çok kötü bir vaziyette. Regli dönemim geldi dinlenirim en azından derken regli dönemlerimde bile birlikte olmak zorunda kalıyorum. Artık kadınlığımdan ve doymak bilmediğim cinselliğimden tiksinmeye başladım. Ne yapmam gerektiğimi artık bilmiyorum. Önceleri yataktan hiç çıkmak istemezdim, haz ve doyum son safalardaydı. Ama artık cinselliğin C'si duyduğumda bulunduğum yeri terk etmek istiyorum. Artık yatakta rol yapmaya başladım. Bu da yetmiş gibi orgazm olamamaya başladım. Bütün ısrarlarıma rağmen yinede sevişmeye devam ediyoruz. Ondan istediğim 1-2 gün ara vermek sadece. Ama bunu bile beceremiyor. Sevişmelerimizden eskisi gibi tat alamıyorum. Ve artık kusacak gibi oluyorum. İğreniyorum. Ne yapmam gerek bilmiyorum. Önceleri partnerimi seviyordum ama artık şimdi bundan bile emin değilim. Onunla değilde başkalarıyla seviştiğimi düşünmek beni tahrik etmeye başlıyor. Ilişkimin bitmesini de hiç istemiyorum. Çünkü bana gerçekten değer verdiğini inanıyorum. Sadece sürekli yaşadığımız cinsellik beni öldürmeye başlıyor. Rütin bir sevişme ve sevişme sonrasını yaşar olduk. Sizce ne yapmalıyım?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• dediğin gibi ara vermeniz lazım, fazla söze gerek yok. cinsellikten başka şeyleri de paylaşmanız lazım bu arada. yoksa gün gelir konuşacak bir konunuz kalmaz. hayatta hiç bir zaman tek şeyi merkeze taşımamak lazım.

bu arada vajinanı gösterebilirsin ona, renginin değiştiğini, sağlıksızlaştığını, değer veriyorsa gözlem yapıp anlaması gerek. şikayetlerinden bahset aynı zamanda, çok sık yapmaya başladık zevk alamamaya başladım, ben seni özlemek istiyorum gibi cümleler kur. anladın sen demek istediklerimi :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• rahatsız edici hale gelmiş. belki de biraz uzaklaşmak lazım. geri dönülmez bir yolda değilsin. anlattığın bu durumdan dolayı insanların ruhsal olgunluğa erişmeden bu türden deneyimleri yaşamaları onarılmaz travmalara da neden oluyor. biraz geride kalan ruhunu bekle..

0|0
    0|0
  • nekadar seversen sev eğer hergün her öğünn aynı yemeği yersen o yemekten tiksinirsin artık sizin durumda aynı o şekilde nişanlınla konuşmalısın biraz ara verin eğer ısrarla red ediyorsa psikolojik danışmanlık desteği alması şart seks bağımlısı olmuş olabilir.o boşalamamalarda seni endişelendirmesin 2 haftada bir e indirin bak nasıl boşalıyorsun

0|0
    0|0
  • Hayat senin.Hiç kimse için acı çekmek,zor durumda kalmak zorunda değilsin.İstemiyorsan yapmayacaksın.Söyleyeceksin ve kararına saygı duyacak.Gerçekten seviyorsa seni zaten anlayış gösterir düzelmeye gayret eder.

0|0
    0|0
  • Bunu aynen ona anlattın mı ?

0|0
    0|0
    • Düzgün bir dilde anlatmayı denedim. Ama işe yaramadı.

• O zaman sana değer verdiğini nasıl düşünüyorsun ki ? Değer veren insan sevdiğine bu işkenceyi yapar mı peki ?

• İNSAN SEVDİĞİ İLE SEKS YAPAR VE ZEVK ALIR

O SEN SEVİYOR AMA SEN ONU SEVMİYORSUN

0|0
    0|0
  • söyleyeceksin böyle aç gibi sürekli seksmi olur.. tedavi olması lazım nişanlının..

0|0
    0|0
    • böyle olursa iflas edervücudun... sen yapmayıncada başkasına gider

• yemeklere şap at.

0|0
    0|0
  • artk haftada 1gun yaapcaz de noktayi koy bakalim ne yapicak sana nekadar deger veriyomus gormus olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ara verin uzaklaş ondan biraz özliceksindir

0|0
    0|0
Yükleniyor...