Tazyikli suyla orgazm olanlar var mıdır cidden?

(bakire olarak ele aliyorum )

Hayatımda duydugum en saçma sey :D kizlarin cogu bilmyor masturbasyon yapmayi bence bilsede sadéce klitorise dokunuyorlar içleri hoş oluyor ama sonra birakiyorlar. Erkeklerin masturbasyonu yarida kesmesi gibi bir sey.

boyle yaparak gercek organzm olan var mi cidden ? ( gercek organizimda vajina kendi kendine kasılıp gevsiyor ) ben elimle yapiyorum ancak o sekilde oluyor diyerleri sadece bir dokunup cekmek gibi.

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Suyla olmuyor kac kere denedim g noktasina yapmak lazim oradan akan su ile..

0|0
    0|0
    • Aynen :)

• Mesajimi anlamamissin bebegim tazyikli suyla orgazm morgazm olmaz dedim asıl vajinadan akan su ile g noktasina yapacaksın ki nasil fiskiriyo konu sahibi bak nasil anlamis ki en iyi cevap secmis senin anlamaman normal hayatim

• Ayrica g noktasi icerde değil bitanem sen ogren bir google yaz bakalim

Erkekler Ne Diyor 5

• evet sen olayı çözmüşsün. klitoral orgazma alışmak kadını vajinal orgazmdan uzaklaştırıyor. aferin doğru yoldasın devam ;)

0|0
    0|0
    • öylemi oluyormuş

• evet öyle oluyor açıkçası. klitorise fazla abanan kızlarda bu geçerli. daha merak ettiklerin varsa aydınlatabilirim. sevgiler.

• Evet yarıda kesmemeli.bence vajinal okşamanın

Yanısıra anal (içine sokmadan)olarakta yyarılmayı

Sağlarsanız orgamz daha şidertli olur

0|0
    0|0
  • tazyikli suyu vajinanın dudaklarına tutarsn orgazm olmazsın.. ayrıca musluğu açıp bir parmak kalınlığında su gelecek şekilde ayarlarsan zevkten uçabilirsin

0|0
    0|0
  • orgazm oluyorsun ama kelimeyi bilmiyorsun:)) orgazm

0|0
    0|0
  • fışkırarak boşalan bir partnerim oldu ben gözümle gördüm var ama herkes yapamıyor nadir bir özellik.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben ancak sürtünerek boşalabiliyorum vajinal boşalma da olmuyor hiç olmadı bu yüzden :(:( nasıl olacak bu durum uzun süre mast yapmasam olur mu acaba..

0|0
    0|0
  • valla bende çok denedim ama olmadı. bir yerde gördüğüm kadın hortumu için sokup suyu açtı hortumu çekti su içinden fışkırdı. heralde öyle olur

0|0
    0|0
    • hmm bakire olduğumdam yapamam öyle :)

• bende öyleyim canım

• Tazyikli suyla dene elle yapmaktan çok fazla zevkli

0|0
    0|0
  • Evet ben :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...