Siz istiyorsanız, biz de isteriz..

şimdi erkekler bakire kız istiyorlarmış evlenmek için. ama biz neden bakir erkek isteyemiyoruz kızlar olarak? siz bakire istiyorsanız biz de bakir istiyoruz. kısasa kısas. erkeklerin %80'i bakir değil. bizden neden bekliyorsunuz peki?

Güncellemeler:
ve bir erkeğin bakir olup olmadığını nasıl anlarız?

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• bakir ya da bakire olmasının mantığı sanırım dürüst ve güvenilir bir eş seçmek olsa gerek. ama şuda varki evlilik oldukça uzun bir yol. bu süre içinde aldatılan ve aldatmalarda olabiliyor. evlendiğinde bakire olsa bile bu hiçbir şeyi garantilemez. onlarda hata yapa bilirler.

1|0
    0|1
    • erkeğin bakire olduğu anlaşılamaz. anca kendisi dürüst olursa, dürüstçe söylerse olabilir.

Erkekler Ne Diyor 19

• Kalan yüzde 20lik dilimden olduğuna göre, buradan gururlu bir eda ile uzaklaşıyorum.

2|0
    0|0
  • 1 kesinlikle bir erkeğin bakir olup olmadığını anlıyamazsın bu ancak dürüstçe kendi ifadesiyle anlaşılır.

2 bakire kız neye göre bakire zarı sağlamsamı bakire oluyor ?

3 Namus seksle ölçulmez ölçen kişi ya da kişiler namus kavramından bir ömür yoksun yaşarlar .

4 sizde yaşayın tutan yok sizi biz istiyoruz diyrmi bekaretinizi sakliyorsunuz yoksa yaşamaya cesaretiniz yok diyemi madem kisasa kisas bizler gibi sizde yaşayın ikide birde bize bakire muhabetti yapmayın.

0|0
    0|0
  • tabi biraz utangaçsa %99 bakir dir. ama sanki seninle ilk tanıştığında sana 40 yıllık arkadaşıymış gibi davranıyosa artık ... :)

0|0
    1|0
  • alın bitane var anlamanız imkansız gibi ama bakir birine de tooaf bakıyor insanlar link

0|0
    0|0
  • ben bakırım no problem evlendiğim kadınla olucak ilkim

2|0
    0|0
  • İsteyin no problem ^^

0|0
    0|0
  • bu konuda size kessinlikle katiliyorum .bakirsen bakir istemek hakkin. erkeklerin 80% bakir degil diyorsunda nerden biliyorsun?

0|0
    0|0
    • arkadaşlarım, aradaşlarımın sevgilileri, site

• herseyde devletten beklemeyin.bizi arastirn :)

• araştımalar kesin sonuç vermiyor. erkekten öğrenmek iyidir

• iste güzelim isteyenin bir yüzü vermeyen zenci

0|0
    0|0
  • ben bakirim hadi beni alın :)

1|0
    1|0
  • isteyenin yüzü kara vermeyen zenci :D

0|0
    1|0
  • kızların 100 85 bakire değildir :))

0|0
    1|0
  • Bıkmadınız hergün aynı b*ku sormaktan istisnasız aynı kelimelerle aynı sorular. Ne yaparsanız yapın erkek bin tane kadınla birlikte olsada evine sokacağı kadın bakire olur. İstediğinizi kadar g*tünüzü yırtın.

1|0
    3|0
  • Şart değilki ? bakire olması bir erkek olarak seviyo olması ve seviyo olmam yeter

0|0
    1|0
  • cinselliği hiç yaşamayanların çoğunda psikolojik sorunları var bence

bakir erkeği nasıl anlarsın utangaç ise belki oradan anlayabilirsin bide yanlış deliği tutturursa :D

0|0
    1|0
  • ablacım burada atıp tutuyorsunuzda sizde bu düzenin bir parçası olacaksınız. Mesela sen yüzde doksan ( eğer bakire değilsen utancan sıkılcan kasılcan ) bu konular açıldığında burada bize atarlanacağına eşin olacak kişi kim ise ona söyle bunu bakire değilim lan var mıde;)

0|0
    1|0
    • evlilik falan yok. ben sadece meraktan sordum. buradaki soruları okurken aklıma geldi. erkekler hep bakire istiyorum demiş de

• sen bakma onlara mantıksal düşün şimdi erkeklerin %95 i illa bakire diye tutturuyorsa ve kızların %60 ı bakire değilse ki değiller. ee noluyor bu kızlara buharlaşıp uçuyorlarmı :). demeki bu erkekler ya bunları bir şekilde kabul ediyor ya da oyuna geliyorlar. Yani olay salak ile avanak oyunu bacak arası meselesinden daha karmaşık

• kesinlikle

• Yapanların hepsi sıradanlaştı benim gibi bakir kalan erkekler şimdi rağbet görecek :)

0|0
    0|0
    • Saf olduğundan, kız arkadaşının elini tuttuğunda utanıyorsa çekiniyorsa bil ki o erkek bakirdir

• Çünkü yaratıcı erkeği anahtarla yaratmış ve kadını kilitli yaratmış :) senden başkası açarsada 2 ci eldir demiş :D o yüzden kanımca

0|0
    1|0
  • hakkınızdır , bakir kız bulan nasıl buluyorsa sizde bulun evlenirken,hoş benim için fark etmez

0|0
    0|0
  • sen vurdur vurdur sonra gel bakir erkek istiyom hadi git ordan :)))

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bence anlamsız bir çaba. bekaret takıntısı mutluluk getirmez. Önemli olan sevdiğin kişinin ilk aşkı olmak değil son aşkı olmaktır.

0|1
    0|0
  • biz bakir istiyoruz da nasıl anlıcaz bakir oldugunu onu bilmiyorum işte :((

0|0
    0|0
    • Saf olduğundan, kız arkadaşının elini tuttuğunda utanıyorsa çekiniyorsa bil ki o erkek bakirdir dedi üsttekilerden biri

• bide yanlış deliği tutturursa :D dediler yukarıdan

• O kadar da olmaz yani :D

• Onlar bakire istiyorsa, bizde bakir istiyoruz.

Im.. Dogru.

1|0
    0|0
  • ancak iliski sirasnda anlarsn heralde...kanmca bakir olmayan erkek daha rahat olur..nasl ne blm ilk defa sunum yapdgnda cok heycanli olursn ya öyle...sonrakilerdede heycanli olursn ama daha az...yani hersey kötü gidiyosa bence bakrdr:)

0|0
    0|0
  • Salağız da ondan.Ulan ben zaten ezelden beridir bakir istiyordum,millet benle dalga geçiyordu.Noldu yapraklarım?

0|0
    0|1
    • kesinlikle biz de bakir istiyoruz.

• 2dk surmeden boşalıyo dıye sonra kocayı da aldatmak ıstıyosunuz onu ne yapalım?

• desouzalex,saçma sapan konuşup benim canımı sıkma...Küfür de ettirme beni.Ben evli değilim ve aldatmak gibi bir niyetim yok.Ben şerefsiz adi bir insan değilim.O eksi de senin g.tüne girsin.

Yükleniyor...