Burada bazı bayanlar sürekli bekaret sorusu sorup duruyor..

neden bekaretini kaybedince akliniz basiniza geliyor peki sonradan baska bir erkek beni kabul edermi vs sorulari soruyorsunuz?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Seven insan Her şekilde kabul ediyor yani bir berlin duvarı değilki bozulan kızlık duvarı yani sonuçta evlenmiş boşanmışta olabilir

0|0
    0|0
    • seven insan mi kiz da bekaretini vermis insani sevmis ozaman bunu erkek kabul edecekmi?

• hayir yasasinlar bisey demiyorum ona zaten ama sonrasinda buraya soruyorlar bakire degilim beni kabul edermi birisi diye vs vs yani onu anlamiyorum madem bir halt yedin arkasinda dur hem ne gerek var millette danismaya kendini bilmeli insan önce ayriyetten üni okumus ve calisan insanlar hakkinda farkli düsünüyorum onlar ne isterse yapabilirler ve zaten özgürler yani :D

• :)))) her insan istediğini yaşar bir erkekte bir kızla yatabilecek kapasitede ise namuslu kız arıorum diye dolanmicak ortada namus kalpte beyinde biter akılda biter tabi bu gidip 10 kişiyle yatması anlamına gelmiyor kızın ama bekaret hayatı hep etkilicek bişey gibi görülmemeli toplumumuzda

Erkekler Ne Diyor 2

• 0|0
    0|0
  • aynen sana katılıyorum yapıyolar yapıyolar en son akılları başlarına geliyo.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...