Bende çok acayip kıskançlık var sizce normal mi ?

Ama sorun şu ki sevgilimi kıskanmıyorum sevgilisi olanları kıskanıyorum.23 yaşındayım hiç kız arkadaşım olmadı.Biraz odunumdur.hatta baya odunum.Kız ruhundan anlamam.Yalnız olma nedenimi anlayabiliyorum.Şimdi bakıyorum 15 yaşındaki çocuklar sinemada yapmadık şey bırakmıyorlar.Kıskanmıyorum diyen kesinlikle yalan söylüyordur.Antalya gibi biyerde hiç kız arkadaşım olmadı diyince erkekler bile yanınızdan kaçıyor gay midir nedir diye.Üniversite 4.sınıf ve son 1 senedir sinema kabininde çalışıyorum çok iğrenç bir iş.Filmi değil filmi izleyenleri izliyorsunuz.Bugün de iş var ve 14 Şubat 365 gün içerisinde en nefret ettiğim gün.Sizce bu kıskançlık olayını fazla mı abartıyorum ?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence abartmıyosun gayet haklısın üniversite son öğrencisinin hiç sevgilisi olmaması gerçekten abezz ama üzülmeye gerek yok benimde uzun zamandır yok ama sıkıntı yapmıyorum sende bu zamana kadar bekledigine gore herhalde dogru kisiyi bulursun. Kndine bir bak aynada ne eksik ne fazla diye sonra düşün :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aslında sen kıskanç değilsn ama daha önce hiç kimseyle çıkmadığn için kendini kıskanç biri olarak görüyorsn. Bence biriyle çıkarsan böyle düşünmzsin.

0|0
    0|0
  • yanlızın dibisin kardeşim .. aşırı kıskançsın sevgilini kıskanmıyorsan diğer sevgilileride kıskanma bırak :)

0|0
    0|0
  • Hiç kız arkadaşı olamadan çok kıskanç olan H.C bizlere verdiği röportajında çok pişman olduğunu ifade ederek "aslında kıskançlığım kendime, ama beni buna kendim zorluyor" diyerek sert bir çıkış yaptı. İHA

0|0
    0|0
  • bence senin sorunun kıskanmak değil onlarda var benim niye yok neyim eksik diye düşünmen. Kızlarla muhabbet kuruyosun dimi biliyosun çünkü sevgililer gökten zembille inmiyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...