Ben bakireyim deyip bakire çıkmayanlar, neden erkeğin hayalleriyle oynarlar?

yalan neden söyler anlayan olur anlamayan olur ama benim arkadaş anladı düğünü oldu çocuk sabah boşanmaya gitti yazık değilmi şimdi yapılan okadar gurura, masrafa ...

Güncellemeler:
gerekn cevabı vermiş arkadaş en iyi cevap seçtim teşekkürler.adam olun kızlar

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kaşarlar hepsinin Allah belasını versin

1|2
    2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Mal mı bu? Bakire çıkmadı ayrıl neden bu kadar takıyorsunuz ki kafaya yalan söylenmesine kızabilir tabi Burda önemli olan yalan

0|1
    1|4
    • Saygısız beyfendi benim kaşar olduğumu nerdem uyduruyorsunuz ayıp gerçekten ne kadar cahilsiniz ben ilk sevgilimi cinsellik beklentisini kabul etmedim diye terk etti şimdiki sevgilim de bakir ikimiz birbirimizi hakediyoruz o da ben de eşitiz onun da benden önce bir sevgilisi olmuş erkek kaşarı sensin

• Eksileyen arkadaşlar sanırım biz zina yaparız bakire isteriz fikrindelerse müslümanlığa uymaz bu zina size de zina

• Burada suç iki tarflı dediğim gibi yapınca sıradanlaşıyorsun bazen insanlar bana anormal gözle bakıyor halbuki normali olması gereken bu

• arkadaşın çok yazık etmiş .

0|0
    1|3

Erkekler Ne Diyor 8

• düğünden bir ay önce seks yapacan kız açıksa sende bunu kabullenmiyorsan evlenmeyeceksin .

0|1
    1|0
  • or oldugu icindir.iyi etmis

2|2
    2|0
  • Daha hic kimseye böyle soru sormadım , sorulmalı mı acaba

1|0
    0|0
  • o yzden kalite kontrol şart. :D

1|1
    3|0
  • Erkekte mal o zaman a.m.k kiz zaten belli eder ya da git sağa sola sor kızı.

0|0
    2|0
  • Suç adam gibi adam olamayan erkekler ve iffetlerini koruyamayan bayan arkadaşlarımızda. Evlendikten sonra ne yapıyorsanız yapın ama sevgililik döneminde hiç kimse kimsenin günahına girmemeli. Ben boşuna mı bekliyorum yaşım olmuş 29. Kusura bakmayın herkes adi olmuş.

2|1
    1|0
  • Artık bakireyim diyen kızlarında Arka tamponda boru hattı döşenmiş oluo resmen..Vala herkes tertemiz kızlar bulur umarım

1|3
    2|0
  • arkadaşında suc nısanlıyken provasını yapsaymış :)

0|1
    2|1
Yükleniyor...