Benle beraber olmak istemedi... Nedendir ki? Fazla mı karakterli yoksa problemli mi... Yoksa yaşlandım mı ki?

Hoşlandığım ve beraber olmak istediğim tip; Amerikan filmlerinden esprili iyi baba profiline sahip esprili kimyager arkadaşımız.

Yurt dışında tatildeyim kendime ve toplum baskısından kaynaklı isteklerimi bastıran kurallara eylem dedim... nasıl olsa bir daha görmeyeceğim insanlar. Alabildiğine rahatım. Geçen barda da sarhoş olup masanın üzerinde dans ettiydim mesela... sonrada bana sulanan bir tanesinin kafasından aşağıya bira döktüm... adamda sarhoş beni dovmek için ayaklandığında velhasıl araya başka bir sulanan arkadaş girdide, ikisi bir güzel kavga ederken ben dansıma devam edebildim..

İşte ben boyle sarhoşken, bakıyorum etrafa, tanrım herkes öpüşüp koklaşıyor... etrafımda bir sürü beni kesmeye çalışan abazan kalmış dostlarımız var tabi... ama ben american moviesden fırlama gözlüklü bilim adamı tıplı good fatherımı istiyorum. Aynı evde kalıyoruz.

Damladım eve... Uykudan uyanmış yavrum kapıyı açtı. Sarhoş girdim içerii... hop kollarına damladım. )ayık olsam ımkansız yapamam) aklımdan geçen tek şey sabaha kadar öpmek. ama... ama... bildiğiniz itti beni... Sakın ol sarhoşsun dedi... biliyorum ama bu öpmek isteğimi değiştirmiyor dedim... yok gülüyor hoşuna gidiyor ama tık yok.. hadı odana git diyor. bu yok dedikçe ben inada biniyorum. Gitmedim. koltuğa oturdu kucağına damladım neye uğradığını şaşırdı bir an bacaklarımı kavradı,kokumu içine çekti sonra kendisini zorladı geri çekildi. Çok güzelsin senden hoşlanıyorum ama sana zarar vermek seni kullanmak istemiyorum dedi. tıpış tıpış odama gittim. Tabi bir gün sonra yüzüne bakamadım. Oda utangaç halime güldü durdu. ve diğer gece yatağıma giderken belki bir öpücük dedi aniden kollarına çekti... dudak sandım, hayır dedi yanağıma bir öpücük kondurdu ben yine utandım hızla odama geçtim. Tanrım kendimi yangın ayşe gibi hissediyorum ama hayatımda kimseyi boyle öpmek istememiştim. Ve hala beni neden istemedi anlamıyorum... Her erkek cinsellik istemez mi? bende hayvanı dürtülerimi konuşturum bir öpücüğü kendime çok görmedim... ama hayır dedi şoktayım? siz sizi öpmek isteyip kucağınıza atlayan güzel ve etkilendiğiniz,muhtemelen bir hafta sonra görmeyeceğiniz bir kızı odasına gönderebilir misiniz?

0|0
1|12

En İyi Kız Görüşü

• Seninle sevişerek üzerine bir sorumluluk alacağınız düşünmüş, kısacası önlem almış.. Sorumluluk istemiyor, ve belli ki sevgili olmadıgı kişiyle cinsellik yaşamayan tip erkeklerden. Evet erkekler reddedebilir, prensipleri dahilinde.

1|1
    0|0
    • whitesocks geri mi döndü acaba sahnelere:)

• pinzoe daha öncede inandığım gibi cinsellik söz konusu olunca prensip sahibi hiç bir erkek yokmuş. Adam meğersem aylardır oda arkadaşıma aşıkmış ve onla olmak için çaba sarfedıyormuş o yüzden beni istemesine rağmen hayır demek zorunda kalmış.

• inanmıyorum=S

Erkekler Ne Diyor 12

• o halde eve gelince senın aksam yaptıklarının neler olabılecegınden korkmustur. daha yenı gırılmıs bır yere gırmek gercekten kotu bır sey. bır de sarhos kafaylasın. gıdıp neler yaptın acaba. sabah uyandıgında ona yapısmandan korkmus olabılır.

0|0
    0|0
    • yenı gırılmış bır yere gırmek derken anlamadım?

Sabah kalktymda yaptym tek şey yüzümü kapamak oldu hiç konuşamadım onunla :(

• valla anlattıgın hıkayeden bız tam anlayamadık. o da o turlerden oldugunu dusunmus olabılır ıstemeden.

• haklısın kaptırdım kendimi. Dediğim gibi kendisine bile sulanmama şaşırdı.

• garip

0|0
    0|0
  • canım hayat böyle süprizlerle dolu,benimki bir ihtimal sadece ,bir arkadaşım vardı kariyerli çok yakışıklı inanılmaz kızlar kuyrukta bitiyor ona bagzen işyerine gidiyorum,kızlar resmen sulanıyo asönsörde ,bana bakan yok ,kahretsin ya malesef arkadaşım gay ,oda erkeklerden hoşlanıyo hayat böyle işte

0|0
    0|0
    • bu gayler genelde yakışıklı oluyor zaten

• sonra annenin o narin sesiyle, "kalkkk kızım, okula geç kaldın" diyor... "öff anne yine mii"

0|1
    0|0
  • Karakterli bir erkek sarhoş bir kızdan faydalanmaz. Dünyanın bir çok ülkesinde bu böyledir ülkemizdekinin aksine

0|0
    0|0
    • karakterlı oldupu konusunda emınım artık. ama bir gün sonra gece yatağıma giderken belki bir öpücük dedi kolumdan çekti şaşkınlıkla dudağımı uzattım hayır dıyerek itiraz edip yanağımdan öptü. o an sarhoş değildim sonuçta.

• düşünmedim değil! evet delirtti beni gerçekten :( bakalım noulcak son bir gecem daha olucak onunla...

• Ne karakteri ya :D genç adam oda arkadaşıma aşıkmış aylardır umutla bağlanmış :D beni istemiş , dediğim gibi cinbsellik söz konusu olunca haytır diyebilecek kişi sayısı azdır. Aşık olduğu kişi oda arkadaşım değilde uzaktan bir kimse olsa yne tutamazdı kendısnı

• bu kafadaysa evden bile gonderirim. buyu cocugum, su an yaptigin bu seylerin pismanligi elbet cikiyor

0|0
    1|0
  • ayıkken seni istiyorum desene? işe yarayacaktır.

0|0
    0|0
    • yok ya bılmıyorum yanı dıyemem utanırım

• okumayı çok seven erkeklerin çoğu bir kadının önce beynine aşık olur. güzel bir felsefi sohbet kesin çözüm olacak. tabi artık iş işten geçmedi ise.

• 1. Benden hoşlanmış ama benden daha önce tanıdığı od arkadaşıma aşıkmış :) hayır deme prensibi filan değilmiş yani kız uzakta olsa neyse ama direkt oda arkadaşım... cinsel istek duymasına rağmen hoşlanmadığı için hayır deme prensibi olduğunu düşündüğüm için çok aptalım böyle bi erkek yok

• kuşu kalkmıyordur

0|0
    0|0
    • mumkun olabılır bılmıyorum

• serin hikaye

0|0
    0|0
  • bana onun facesini ver mesaj atayım vereyim ayarı gece o iş tamam

0|0
    0|0
    • ben veremedim sen nasıl vercen

• bazen bir aracının duruma el atması gerekiyo ...

• uff bilmiyorum ama hoşlanıyor olmasıda gerekıyor elbette

• Saygi. Ve bahglandigi bir sorumluluk var muhtemelen. Baska kapiya kanli nigr

0|0
    2|0
    • kanli nigar ne?

Kız arkadaşı yok ama onun. biliyorum. Belki hoşlandığı birisi vardır. ama bu engel olurmu ki.. tabi hoşlandığı birisi varsa beni öpmemesini tercih ederim ama bir erkek için genelde sevgilisi değil ise sorumluluk teşkil etmez diye biliyorum.

• Her şey olasılık dahilinde. Ama bunun için hakaret etmene gerek var mı?

Dıpnot: bacak arasına dalmak ne ya... hiç bişi olmadı ki, zaten konu seks değil tamamen öpme isteği üzerine kurulu. yazıyı yanlış okumuşsun.

• Yahu ne hakareti? Mizac o?

• Hiçbir erkek dayanamaz ama bu arkadaş ya iktidarsız yada seni çok çirkin buluyor.

0|0
    1|0
    • Çirkin değilim ki aksine güzel ve skesi bile denilebilir

• ıhh! beni istemiş ama aylardır oda arkadaşıma aşıkmış hayır demek zorunda kalmış

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...