Kan gelmedi benden, nedeni ne olabilir?

7 aylık bir ilişkim var ben bakireyim ve sevgilimle yattık bugün penisi 14,5 cm rahat 10 cm soktu tamamını da diyebilirim ama benden kan gelmedi tabi bu onun için sorun değil bakire olmadığımı düşünmedi bile ama benim moral bozuldu neden gelmedi yaa % 99 elastikisin dedi benimki ama... kendimden şüphe ettim acaba küçükken hatırlayamadığım bişey mi oldu diye nedeni ne olabilir yardım?

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• saçmalama, senin bilmediğin ne olabilir ki..

Her, insan, belli ölçülerde, diğerlerinden farklıdır..

Kan gelmemesini açıklayacak o kadar çok olasılık var ki..

Bunu ancak, uzman doktor sana söyleyebilir..

1|0
    0|0
  • bana 2 kere denk geldi, ya cidden senin gibi esnekti ya da beni yediler :) ama sen kendinden eminsen zarın esnektir başka açıklaması yok

1|0
    0|0
  • esnek büyük ihtimalle...kendinden emin isen neden sıkıntı ediyorsun ki...yada en iyisi jinekoloğa git o kesin bilgi verir...yaramazlıkta yapma :))

1|0
    0|0
  • doktora git için rahatlasın

1|0
    0|0

• lastik.

1|0
    0|0
  • sim%i herkes jinekolog olur birtane duzgun cvb olsa eyw diyecem yaa

1|0
    0|0
  • Takılma buna.Tadını çıkar.Olmazsa doktora git.

1|0
    0|0
  • esnektir vajinan onun için kan gelmemiştir niye moralini bozuyon

1|0
    0|0
  • Böyle bktan takıntılarnz varsa ne bk yemeye seks yapiyosunuzki ayar oluyorum senin gibi kezbanlara ...şu memlekette ne evlisi ne bekârı doğru düzgün seksi ne bilen var nede yaşayan ...

0|0
    1|0
  • Küçükken inşaata topu kaçmış olabilir mi?

0|0
    1|0
  • küçükken şerefsizin biri bozmuş olabilir ya da penis ince ise ondan folayıda olabilir.

1|0
    0|0
  • daha önce sevişmelerinizde ya da masturbasyon yaparken bozmadıgını nerden biliyorsun peki.

1|0
    0|0
    • öyle başkasıyla bişey olmadı ilkim bu ayrıca ben korkudan parmak ucumu bile değmezdim yırtılma imkanı yok olsa kan gelirdi anlardım

• yazdım ya boy 164 kilo 48 diye ayrıca cok fazla zevk almadım bakireyim diye kednimi cektim biraz sanırım vajinam yeterince ıslanmadı bu da acı verdi tahrişe neden oldu sevgilim vajinamın dar olmadıgını söyledi deneyimli biri ve bakire oldugumu ancak esnek oldugumu söyle di büyük bir ihtimal de öyle

• sorun burada sevgilin kendini deneyimli sanıyor hepsi bu eger deneyimli olsaydı daha çok zevk alırdın. istersen özelimden konuşalım.

• Acıdı mı canın peki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Elastikisin ne lan..

2|1
    0|0
  • 14,5 mu :)))

1|0
    0|0
  • oy birliği ile esnek olduğuna karar verdik :)

0|0
    0|0
  • canım benim benimde evlendiğim gece yatağa öyle kan damlamadı penistede yoktu peçeteyle vajinayı sildiğimzde peçetede bir kaç damla vardı herkeste kan miktarı farklıdır ya da esneksindir

0|0
    0|0
  • yarın bir gün iyiki bozulmamış diye dua edeceksin .doktora git içini rahatlat ve bu ilişkiyi bence gözden gecir .cünkü onun seni alacagının kesinliği yok ve cok ksa bir sürede nasıl teslim ediyorsun kendini ona .yapma gözünü seviyim neyse olan olmuş elastiktir büyük ihtimal arkadasımda ilişkiye girmişti ve kan gelmedi .ama diğerinde gelmişti mesela korkma .

1|1
    0|0
  • Bende diyorum ki sen %99 ilerleyen yıllarda Allahım senin vardır bir bildigin , acaba elastikti de bozulmadı mı , insallah evlendigim gece bozulur da kan gelir diyeceksin

Cunku senin icin belki bekaret onemli olmayabilir ama ilerleyen yillarda birisine cok asık olabilirsin , belki onun icin onemli olabilir

1|0
    0|0
  • kan gelmeyebilir de acımadı mı?

ve korkudan parmak ucumu bile değmezdim demişsin altta, ne oldu da bu kadar dikkat ederken ilişkiye girebildin?

0|0
    0|0
    • yaa artık yaşamak istedim tabi önceden korkardım ayrıca acıdı da çünkü vajinam yeterince kayaganlaşmadı tam gönüllü değildim bu işe bu tahrişe neden oldu az daha az daha derken anladık ki bozulmuyor hepsini sonra ve bozulmadı %99elastikiyim

• orta derece diyebilirim

• evlenmeden yatman ne kadar doğru? Babanı- aile şerefini hiç düşünmedin mi canım ?:(

• genelde kan gelmez canım zaten...

2|0
    0|1
    • teşekkürler

• hmm bilemedim ki yaa

• :-) :-) :-) :-)

• büyük bir ihtimal esnektir canım korkmana gerek yok bir doktora gözük için rahatlar hiç değilse...

2|0
    0|0
  • Bence de esnektiirr

2|0
    0|0
Yükleniyor...