Sizce dogru mu yapmışım ?

29 yaşındayım ve hiç bekaret almadım.Birlikte olduklarım bakireyse önden ilişki harici yollarla tatmin olmaya çalıştık.Burda bakıyorum herkezin bir bekaret bozma deneyimi var.Acaba yaşasamıymışım?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• senin kararın

0|0
    0|0
    • şimdiye kadar kararımdan şikayetçi değilim ama bunu yaşamayıda merak etmiyorda değilim.

Kızlar Ne Diyor 1

• ya şunu anlamıyorum ben.kız ıstedı bende bozdu.kız ıstedı dıye sankı erkeğın uzerınde bı gunah yok.bı vebal yok.en ıyıısını yapıyosun boşver.

0|0
    0|0
    • Bendende isteyen oldu ama yapmadımm

• en ıyısını yapmışsın.kızın ıradesı varsa erkeğınde var.erkeğınde yapmama ıradesı var.belkı kız o anda ılerde hayatında yaşıycağı olumsuzlukları goremeyebılır.ama erkek bunun farkındaysa helkı zıhnıyetınde bakıre olmayan bır kızla evlenmem dıyıp bunu yapıyosa kımse kusurabakamasın amam o adam şerefsızdır.

• belkde haklısın .bende sadece son zamanlarda merak oluştu o kadar

Erkekler Ne Diyor 2

• en iyisini yapmışsın evli değilsen bekaret almanın vebali çok büyük sakın sen yapma ve bu şekilde devam et.

0|0
    0|0
    • Şimdiye kadar bu şekilde deevam ettim ama burada okuduklarımdan sonra bende bu duruma karşı merak oluştu

• boşver ne fark edecek aynı şey hiç bir fark yok kızlık bozmanın vebali daha ağırdır taşıyamazsın o yüzden yapacaksan bu şekilde yap yine de karar senin dostum.

• eyvallah sağol

• yok arkadasim sen kafani yorma en dogrusunu yapiyorsun.

bekaretini aldigin kizin namusundan sen sorumlu oluyorsun ( Dinen ) peki senden sonra o kiz napiyor biliyormusun ? o namus senden sorulmayacakmi ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...