Lütfen cahilliğimi bağışlayın ama ..?

merak ettiğim bir konu var kızlarda kızlık zarı denen bişey varsa ve bu zar ilişkiye girince yırtılıyosa .. peki biz idrarıda aynı yerden yapmıyomuyuz ? eee bu iş nasıl oluyo o zaman ?

0|1
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç mi kendini incelemedin.İdrar boşaltım deliğinde zar olan kız duymamıştım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• İdrar çıkışı ayrı .İki çıkış var o bölge de.

0|0
    0|0
  • insanlarda bir assalama bir kücük görme nedir arkadas bilmiyor sormus cevabinizi yazin cekilin kenara.

idrar deligi ayri vajina ayri.

1|0
    0|0
  • Delikle ayrı olsa da kızlık zarı vajinanın tamamını kapatmaz. Çok nadir vakalarda bu zar tamamını kapatır ve reglin başlamasıyla kanın içeride birikmesine neden olur. Bu da dayanılmaz bir sancı yaratır; cerrahi müdahaleyle zar yırtılarak kanın dışarı çıkması sağlanır.

0|0
    0|0
  • bazılarına kullanım kılavuzu lazım...

0|1
    0|0
  • idrar deliğiyle vajina deliği ayrıdır vajina deliği idrar deliğinin hemen altındadır yani aynı delikten ilişkiye girilmiyor .

ayrıca kızlık zarı tamamen kapalı değildir kurşun kalemi kadar bir değilk vardır kızlık zarında eğer o delik olmasa regl olamazsınız kan içerde birikir ve şiddetli sancı falan yapardı .yani kızlık zarıda tamamen kapalı değildir .

bu konularda karşılklı hoş görü içinde daha detaylı konuşmak istersen ekleyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Bu soruyu ssoranın ergen bir erkek ya da 12-13 yaşında bir kız olduğunu düsünerek pas geciyorum..

0|0
    0|0
  • Hanimiş benim minnoşum... Hanimiş benim tontonummm..

Büyüyünce ne olcan kızım... :))

0|0
    0|0
  • o delikle o delik farklı idar deliği yukarıda g noktana yakın

0|0
    0|0
  • İDRAR KANALI İLE DİĞERİ AYRI ...

0|0
    0|0
  • inşallah admin seni görürde siler ...

hangi devirdesin ki

0|0
    0|0
  • aynayı al kanka vajinanı iyice incele:)

0|0
    0|0
  • Farklı yerler onlar

0|0
    0|0
  • idrar yaptığınız farklı bir kanaldır...ilişkiye girince yırtılan kızlık zarı ise farklı kanaldır...yani bahsedilen kanu farlı yerlerdedir...rahim girişi farklı idrar borusu farklı...

0|0
    0|0
  • erkek bu ya, ergen erkek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen kesinlikle 18-24 yaş aralığında değilsin. Muhtemelen 11-13 civarı yaşın. Alay amaçlı değil dediğim şey. Ciddiyim.

1|0
    0|1
  • İdrarini yaptigin yer daha onde canim ordan yapmiyosun idrarini

0|0
    0|0
  • canım bunun cahilliği olmaz kusura bakmada sen safmısın. biz ordanmı işiyoruz?

1|0
    0|1
  • kızlık zarı ayrı idrar deliği ayrıdır. ama zarında ortası deliktir çünkü oradan regl oluruz. idrar deliğimiz ise farklı oradan da idrar yaparız

0|0
    0|0
    • vajinaya girerken bir idrar deliğiniz var bir de zarın oldgu dellik mi ? idrar deliği çapı ne kadar ? kuş parmagı kalınlıgında mı

• idrar deliği vajinanın üstünde. ve çok ince

Yükleniyor...