Kapat

Bekaret hakkında düşünceleriniz?

sizce böyle bir toplumda bakire olmak mı, olmamak mı yoksa dul olmak mı daha zor? evlensen ayrılsan dul kadın yani cinsellik yaşanabilir görüyorlar, bakire olsan hayatına giren insanlar belli bir yaştan sonra 'biz liseli aşık değiliz tabii ki senle bir şeyler yaşamak istiyorum' diyor, bekaretinden kurtulsan birine aşık olup evlenecek olsan illa kimle yattın, neden yattın diye soracak. kızlık zarını bir toplum anca bu kadar suistimal edebilir yani. siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• zara gelene kadar dikkate aldığım biçok özelliğin olmalı.önüne gelenle yatmanı garipserim tabi ama hayatı paylaştığın sevdiğin sevildiğin sevgilin olan kişiyle hayatı paylaştığın gibi yatmanda gayet normal...nekadar samimisin nekadar sadıksın nekadar zekisin nekadar içtensin?bunları yoksayıp varsa yoksa zarın...ben ne olduğu belli olmayan bir zarla değil ruhu hisleridüşünceleri olan bir insanla olmak isterim.bana değer olarak zeka belirtisi düşüncelerini getirmelisin.gelişimden nasibini almamış mal olmakta diretenlerden olursan ve sadece zarını korumakla övünüyosan teşekkürederim ama ayırcak vaktim olmaz

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• 'biz liseli aşık değiliz tabii ki senle bir şeyler yaşamak istiyorum' diyende iyi niyet arama diğerleri kendi tercihin, sonuçlarıda yazdığın gibi olur genelde.

0|0
    0|0
    • bu devirde demeyen var mı? bana rastlamadı.

• bakire olana erkeklerin verdiği değer : +++++++++

bakire olmayana : 0

0|0
    0|0
  • 1. kendini koruyan dul birine kimse birşey yapamaz.

2. bakirede olsan normal bir ilişki yaşayabilirsin bunu tabi aklı seninle birlikte olmakta olan erkekle yapmazsın

3. kızlık zarı herşey değil hiçbirşeyde değil.

0|0
    0|0
  • Hepsi bir farketmiyo insanlık hali

0|0
    0|0
  • namus iki bacak arasında değildir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...