Sevgilim penisini vajinama sürter sürtmez boşalma isteği geliyor hemen

Ama o tutuyor kendini. Acaba erken boşalma sorunu olabilir mi? Hemen 2 dk da boşalıyor.

0|0
1|29

En İyi Erkek Görüşü

• Bu erken boşalma sorunu En sık görülen erken boşalma sorunu cinsel anlamda birleşmenin ilk anında, vajinaya temas sırasında ya da girer girmez olanı. bu sorunda kişi cinsel doyuma ulaşmadan boşalmayı erteleyememesi, ejekülasyona hakim olamaması sonucu ortaya çıkar. Burada kişide boşalma kontrolu yoktur ve boşalmayı denetim altına alamaz. Erken boşalma sorunu olan kişi boşalma refleksini ya az hisseder ya da hissedmez. süre kısa olur. Erkek uyarıldıktan sora bir süre plato fazı çizer. Bu plato fazında erkek uzun süre kalabilir. Erken boşalma sorunu olanlar bu plato fazında kalamıyorlar. Erkekler acele ile yaptıkları matırbasyonda veya acele yapılan cinsel ilişkilerde yakalanma korusu ile plato fazını sürekli kısa tutuklarından alışkanlık haline getirirler. Genç yaşlarda arka arkaya ereksiyon yaşayabildikleri için sorun fazla büyütülmez ama bu ileri yaşlarda problem olur. Bunun için erkekler bu sorunu erken yaşlarda ortadan kaldırmaları iyi olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• ilişkinizin başındaysanız ve daha önce kimseyle yapmamışsa normal..

yok eğer uzun süredir düzenli ilişkiniz varsa, problem var demektir..

0|0
    0|0
  • sorun çok eksik eğer vajinana sürtmeden önce öpüşme sevişme cilveleşme falan yapiyorsanız bu çok normaldir her hangi bir erken boşalma diyemeyiz ...ama hiç bir şey yapmadan direkt vajinana sürtüpte bu isteği geliyorsa kendini otokontrol etmeyi öğrenmeli sizdeki durum hangisi ?

0|1
    0|0
    • Yok onun öncesinde sevişiyoruz tabiki. Kendisi zaten çok istekli bana karşı.

• o zaman gayet olağan bir şey bu durum, sen burada sacmalıyan zırvalıklara bakma yok erken boşşalmaymış yok ergenlikmiş falan kulak asma son derece sağlıklı bir şey sevgilinin durumu .

• heyecan tetikler daha önce hep eliyle boşalmış olabilir ben mesela 3 dakika koltuga sürtünüyorum ondan sonra boxera boşalıyorum sonra gidip duşumu alıyorum oda öyle yaparsa daha iyi olur

0|0
    0|0
  • deneyimlerimden söyleyim sana erken boşalma sorunu var muhtemelen tedavi görmeli ya da heyecanı kesmeli çünkü normal bir ilişki yarım saatten az sürmemeli bence

0|0
    0|0
  • tahrık oluyor senın cazıbene dayanamıyor bence canım:) zamanla duzelır oyle kotu seylerı dusunme hemen. ve ona da deme darılır alınır

0|0
    0|0
  • Hiç görmemiş, etmemiş birisi için 2 dakika bile uzun bazen :)

Ha biz aylardır yapıyoruz ama hiç değişmedi diyorsan o anormaldir.

0|0
    0|0
  • HEYECANDAN OLABİLİR

İLKİ ÇABUK OLUR HER SEFERİNDE SÜRE UZAR

2Cİ 3CÜ DİKKAT ET 2 DK DAN FAZLA SÜRECEKTİR

GECİKTİRİCİ SPREY KULLAN İŞE YARIYOR

0|0
    0|0
  • tamamen heyecan veya erken boşalma sorunu vardır

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun :)))

0|0
    0|0
  • sürtünerek yapılan ilişkilerde böyle sorunlar olur,ama tam birleşirseniz okadar erken boşlamayacak.rahat olsun sende rahat ol kasmayın.sevişmek güzeldir.

0|0
    0|0
  • düzenli cinsel hayatı olmayan mastürbasyondan sonra normal ilişki yaşayan erkek için 2 dk da boşalma normaldir

0|0
    0|0
  • heyecanlıdır

0|0
    0|0
  • ergenlık ıste.

0|0
    0|0
  • oha ya nasıl oluyor :))

0|0
    0|0
  • aşırı isteklidir :D

0|0
    0|0
  • olur bole vakalar haydar dumen hoca yakalar;-);-):-)

0|0
    0|0
  • evet erken boşalma problemi var...

0|0
    0|0
  • Çocuk acemi belli zaman tanı cocuga :D

0|0
    0|0
  • çok heyecanlı bir sevgilin var ya da sen aşırı seksy sin...

0|0
    0|0
  • Evet erken boşalma sorunu var ama aşabilirsiniz

0|0
    0|0
  • acabası yok kesin sorun var

0|0
    0|0
  • çok erken boşalma sorunu var sen ne oldugunu bile anlıyamazsın ve mutlu olmazsınki

0|0
    0|0
  • 2 dk nedir öyle. Erken boşalma

0|0
    0|0
  • seni çok arzuluyor sakin olmasını söylemelisin not ıssız adamm kikikikkikiikikh :D

0|0
    0|0
  • kesinlikle erken boşalma var

0|0
    0|0
  • Bende öyleydim, gerçekten içine girince geç bile boşalmaya başladım.

Kafanda büyüttüğün olayın aslında o kadar da elzem olmadığını anlayınca, çok güzel kontrol edilebiliyor.

0|0
    0|0
  • sictin desene :-)

0|0
    0|0
    • Sıçtım galiba.

• sen nisanlanmadan evlenmeden ona kendini kendini kontrol etmesini ögret yoksa kurtul ondan, yazik edersin kendine, her iliskiden sonra parmaklarini kullanmak zorunda kalirsin, diger kadinlar kendi erkeklerinin basarisini anlatirlarken agzinin suyu akar :-)

• duzenli seks yapmiyorsa. normal.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Heyecan yapiyodur:p

0|1
    0|0
Yükleniyor...